0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızlar 20 lik dişimi çektirdim alt üst dikişlerin var biri de yarı çıktığı için boşluğu kaldı. İnanılmaz bir ağrım var ağrı kesicide fayda etmiyor. Birini daha cektirdigimde çok ağrım olmuştu içine biseyler kaçmış boşluğun bu yüzden iltihap kapmış. Yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum. Çorba dışında birşey yemedim ama yine de bişey kaçtı diye korkuyorum. Doktor ikinci günden itibaren fircala demişti nasıl yapicam bilmiyorum hiç akıl verin bana

10 Cevaplar

0 oy
(750 puan) tarafından

Ay çok mu zorya benikide yeri yokmuş cikmyr diye ameliyat la alacaz diyordu doktor inşallah bende hemen atlatirim çok korktum şimdi:'(

(128 puan) tarafından
Canım cikmayanin çekilmesi daha kolay oluyor. Benim alttaki yarım çıkmıştı üstteki hiç çıkmamıştı alttaki daha çok ağrıyor simdi
(750 puan) tarafından
Yarısı var yarışı dipte
(128 puan) tarafından
Benimde öyleydi biri. Üstünde kemik varmış o kemiği kaldırıp aldılar dişi. Doğrusu onun iyileşmesi daha zor oluyor. Benim alveolit olmuş dikişleri açıp yarayı temizleyip tekrar diktiler iki 3 gün önce
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Bol bol tuzlu gargara yap canım bir de apranax ağrı kesici kullanabilirsin 
(128 puan) tarafından
Kullanıyorum canım. Kız kardeşim diş hekimliği okuyor o ilk bir kaç gün iki saatte bir kullanabilirsin dedi ona istinaden günde 4 kez falan alıyorum ama fayda etmiyor hiç
(117 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım çok zor diş ağrısından bile zor kısa sureli bi çare var aslında karanfil yağı al aktardan pamuğa sür biraz uyusturur doğal da hem
(128 puan) tarafından
Evde var canım deneyim bir işe yarar belki
(117 puan) tarafından
Yarar inşallah canım en azından uykuya dalarsın uyutmaz çünkü o
0 oy
(966 puan) tarafından
Kuzum benimde ilk gün çok ağrıdı ikinci gün gecemeye başladı bende parol içmiştim mecbur . 
(128 puan) tarafından
Benim bugün ikinci günüm canım dün bu kadar ağrım yoktu şimdi çok kötüyüm ağrı kesici falan da fayda etmiyor
0 oy
(667 puan) tarafından
Ay benimde üste yarım çıktı oda öldüm resmen doktora gittim küçük operasyon olmam lazım yer olmadığı için tam çıkamıyo resmen ağzımı açamıyorum çektirmeyede korkuyorum
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Coook geçmiş olsun.... benimde 2. 20 lik dos problemim var ilkini çektirdim çok sıkıntı çekmiştim 2. Cıktı ve ağrı yapıyor off :((( hafif ılık su ile tarafa yap tükür  ve tuzlu su ile yap iyi olur 
(128 puan) tarafından
Benim de aynı senin gibi canım ilkinde çok çekmiştim bu ikinciyi ameliyatla aldirlar. Ameliyattan sonra ağrıdan duramiyordum meğer  Alveolit olmuş dişim yarayı açıp temizleyip tekrar diktiler şimdi şükür daha iyiyim
(1,424 puan) tarafından
Offf ameliyat falan valla çok korkuyorum 1. Çektirdim 2 tane daha cıktı şansıma tüküreyim.
(128 puan) tarafından
İnşallah benim kadar zorlanmazsin canim benimde bir tane kaldı inşallah çıkmaz da durur yerinde onun acısını da çekemem artık gözüm korktu iyice
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Buz koy oraya belki azaltır valla ben 2 gün ağrıdan ağladım 20lik çekiminden sonra çok ağrı yapıyor ya Allah şifa versinde bian önce geçsin inşallah.. 
0 oy
(683 puan) tarafından
Ahhh diş deme 16sınsa randevum var sirkeli suyla devamlı gargara yap cnm. Ama dikiş var diosn blemedm de. Bde karanfil yağı ben bunlarla idare ediorm 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben 2 tane birden çektirdim hatda ameliyat ile aldılar birtanesini gömük dış diye ablam iş hekimi asistanlığı yapıyor onun doktoruna cektirdim o zaman bekardim bir ağrı.kesici önerdi hemen kesti ağrısını hiç ağrı olmamisti onu kullandım hergun toplayana kadar kendisini
(128 puan) tarafından
Benim de senin gibi kız kardeşim diş hekimliği okuyor onun hocası yaptı ameliyatımı. Çok dikkat ettim ama ameliyat sonrası alveolit olmuş dişim. Ağrıdan duramiyordum. Haftasonu olduğu için bir kliniğe gittim dikişi açıp temizleyip tekrar diktiler. Şükür ağrısı kanadı artık iyileşiyor yavaş yavas
(3,681 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Canim bn 20 lik dişimi cektirdigimdede cok agri olmustu ve dikisliydi doktorum bna auqmentin 1000 lik verdi 10 saate yakin agri olmuyordu sonra birdaha iciyordum hatirlamak istemiyorum ne cektim bir Allah bir ben bilirim o yuzden sor istersen çok agrin varsa bundan ic
0 oy
tarafından
Gargars yapmana izin vermedimi canm gargars yapıp biraz rahatlayabilrsn bence

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aksamm (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
11 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu

379,875 soru

11,371,721 cevap

34,854 kullanıcı

...