0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (43 puan) tarafından
Vajinanin alt tarafimi üst tarafimimi

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyorum canim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum post yukarı cksn
0 oy
(3,704 puan) tarafından
İç taraf yapışıkligi ostorejen kremle açılıyor
(43 puan) tarafından
Kardeşim kremi üst tarafmi surucem
0 oy
tarafından
Bilmiyorum. Öyle birşey oluyormu. 
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Alt üst fark etmiyor canım vajinanın dudakları yapışıyor onu da her gün bebeğini ılık suya oturt masaj geriye doğru açıyormuş gibi her alt açmada kremle de aynı işlemi yap zamanla açılıyor korkulacak bir durum değilmiş bu dönemde hormonları tam olarak çalışmadığı için oluyormuş anneler de ya tuvaletini yapamadığında yada sonda ile idrar alırken fark ediliyo eğer çok kapalı olup da tuvaletini yapamaz duruma gelirse ufak bir operasyon ile hallediliyormuş
(5,538 puan) tarafından
Cerrahi doktor kapalılık durumu ne kadar diye bakacak canım mudahele gerekiyor mu diye acil bir durum yoksa kremle diyo yani bize öyle dedi bizde de var hemde kızlarımın ikisinde normal pişik kremi kullanın dedi vajinanın her yerine sürüyorum sizin dediğiniz kremi doktor gözetiminde olmadan vermiyorlar zaten ve en son durumda o kremi veriyorlar ergenlik dönemine kadar devam eder bizim yapabileceğimiz bir durum yok dedi 2 defa gittim cerrahi doktoruna her gün ılık suda oturduk elimle o ılık suda masaj yaptım geriye doğru açıyormuş gibi sudan çıkınca normal pişik kremiyle bir kez daha yaptım cerrahi doktor Bepanthol hametan gibi kremleri kullanabilirsin dedi elimde hangisi varsa yapıyorum canım
(1,313 puan) tarafından
Kız bizim doktorda pişik kremi sürme onarma özeliği olduğu için o ince zarları birlestiriyormus
(5,538 puan) tarafından
Bize de pişik kremi sur dedi ve ikisinin adını verdi sadece hatta hametan küçük kızımin ikinci sürmede açtı büyük kızımın zamani çok geçtiği için 1 hafta 10 gün sonra açıldı
(3,832 puan) tarafından
O bölgenin pH dengesini bozdugumuz için oluyormuş ben bebe yağını değiştirdim onunla ilgili olabilirmi diycem ama oraya sürmüyorum ki ne yaptım da böyle oldu merak ediyorum açıkçası
(5,538 puan) tarafından
Ben birşey kullanmadım canım bize de doktor henüz cinsiyetleri tam oturmadığı için oluyo korkacak bir durum yok dedi
0 oy
(2,487 puan) tarafından
Bende merak ediyorum post yukarı 
0 oy
(644 puan) tarafından
Çok ince soğan zarı gibi bsey benim kızımda da vardı doktor eliyle hafifçe açtı.bu durum bazı çocuklarda ergenliğe kadar sürüyormuş. Bazıların hen geçiyormu.korkulacwk bsey degil
0 oy
(119,532 puan) tarafından
post ciksin bilen vardir
0 oy
(106 puan) tarafından
Yeğenimin de kapalıydı iç kısmı krem ile düzeldi çok şükür düzeliyor zamanla ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,318 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
28 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,461 soru

11,420,525 cevap

34,975 kullanıcı

...