0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (817 puan) tarafından

Kızlar saçım dökülüyor diye kan verdim şimdi sonuçlara bakim dedim

image

ama baso yüksekliği ne oluyor google baktım kanser yazıyor çok korkuyorum ya 1 yaşında daha bebeğim inanılmaz korkuyorum şuan

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bacim senin dedigin lenf kanseri oluyo belirtilerde assagida yazio bak bakim sende var mi bunlar ne hemen korkutuon kendini nette yazan herseye inanma 

image

(817 puan) tarafından
Boğazkmda elime beze gibi şeyler geliyor ama diğerleri yok en iyisi yarın sabahtan doktora hadi gelde bana sabah olsun sağol canımın içi araştırıp uğraştığın için
(1,455 puan) tarafından
Canım bende baktım da troid hastalıklarında da bu değer yükseliyomuş boğazında öyleyse bi dahiliyeye git endrokrin bölümüne yönlendirsin seni
tarafından
Canim benim yok yere kendine evham yapion korkulcak bsey yoktur eminim aklina getirme kötü seyleri
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyorum canim ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tsh yaptır canım bide hemen kötüye yorma Tsh ile de ilgili olabiliyo baso yüksekliği hem zaten çok yüksek değil öyle
(817 puan) tarafından
İnsan korkuyor yinede yarın sağlık ocağına gidip sorayım o yönlendirsin beni sağol canım
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Korkma canım google başım ağrıyo yaz tümor çıkar. Doktora göstermen en doğrusu olur buralara sorup kafanı karıştırma
(817 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ama ne bilim başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki neler geçti gözümün önünden bir an yarın gitcem sağlık ocağına doktor yönlendirsin sağol canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım Google ne yazsan kanser diyor korkma götür göster sonucunu doktora 
(817 puan) tarafından
Yarın götürcem belki burda da başına gelen vardır diye sorayım dedim sağol canım
0 oy
(1,872 puan) tarafından
ben böyle şeyleri hiç googledan bakmıyorum canım kan tahlillerinde bazen bi değer yüksek çıkıyor internette hep kötü şeyler çıkıyor ama tek bir değerin bazen yükselmesi hiçbir anlam ifade etmiyor diğer değerlere de doktorlar bakabiliyor ya da bazen başka sebeplerden o değer yükselebiliyor. hiç kötü düşünmeyin ben hatta çoğu zaman kan tahlillerime önceden bakmam doktor baksın isterim gereksiz araştırmamak için. içini ferah tut canım. 
(817 puan) tarafından
Haklısın canım yarın bir gitcem inşallah kötü bişe yoktur
(1,872 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım şimdiden çok geçmiş olsun
0 oy
(603 puan) tarafından
Çok net göremiyorum hemen kötüye yorma hormon testi yaptır emin olmak için çünkü tiroid hipotiroid veya vitamin eksikliğinden kaynaklanan sorunlar saç dökülmesine sebep olabiliyor düzensiz beslenme sigara alkol da dahil , B12 ,D vitamini,TSH , Hemoglobin değerlerine baktır . Stres yapma 
(817 puan) tarafından
Teşekkür ederim gitcem bugün çok sağol
0 oy
(119,332 puan) tarafından
post ciksin      
(817 puan) tarafından
Canımsın :*

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
0 oy
4 cevap 138 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gulay kaya (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

379,940 soru

11,373,822 cevap

34,856 kullanıcı

...