0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından

Kizlar bebegimde kansizlik vardi bugun test verdik bunlar referans dışı acaba yine kansızlık mi var anlayan varsa bakar mısınız 

image

5 Cevaplar

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Birazcık var canım 
(22 puan) tarafından
Tesekkurler saolun
-Reklam-
0 oy
(1,421 puan) tarafından
Evet kansızlık var hgb değeri düşük canım ilaç vermedi mi
(22 puan) tarafından
3 ay oncede kansizlik çıkmıştı ocean kullaniyorum o gunden beri hic aksatmadim ama fayda etmemis demekki
0 oy
(3,716 puan) tarafından
Çocuk hemşiresiyim ve ciddi kansızlık var bebeğinizde ve hafif bir enfeksiyon var. Kan ilacınızı ihmal etmeyin.
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim. 3 ay once ki kan testinde 8.6 çıkmıştı 3 aydir ocean veriyorum bugün 8.9 sizce sebebi nedir baska bir hastaligi mi var acaba ilac kullandigim halde yukselmiyir
(3,716 puan) tarafından
Çok az yükselmiş dr kontrolünde doz öğününğ sabah akşama çıkarın. Bebeklerin büyüme döneminde kan değerleri düşer o nedenle takviye kullanırız. Kansızlığın Altında bir sebep olabilir evet.  Drnuz ile konuşun farklı tahliller de istesin. Çok geçmiş olsun
(22 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim allah razi olsun
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Kuzum kan ilacıyla beraber süt ürünleri verme emzirmeyi 1 saat emzirme ilaç ver ilacın üstüne 1 saat daha emzirme karadut özü al onuda sulandırıp meyve suyu şekilde içir içine azıcık limon sık 2 damla c vitamini girsin emilim yükselsin diye ve et ürünlerini daha sık ver.. Kan değiş ciddi düşük çünkü 
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için çok saolun
0 oy
(306 puan) tarafından
Çocuğun ne kadarlık canım 
(22 puan) tarafından
12 aylik
(306 puan) tarafından
Benim kızım 14 aylık ben pekmezi sulandırıp meyve suyu gibi vereyim dedim maşallah çok sevdi sen de dene severse içir kan yapar
(22 puan) tarafından
Veriyorum zaten ama ise yaramamış demekki
(306 puan) tarafından
Hmm demekki ciddi derecede bir kansızlık var inşallah geçer canım benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merikoo (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...