0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar merhaba

21 aylık kızım var ve emziği artık bırakmasını istiyorum gün icerisinde vermiyorum ama aksam yatağına girdiğinde hemen emzik istiyor nasıl bıraktıra bilirim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ucunu kes ver 
-Reklam-
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Benim kızımda oyleydi kendi kendine tiksindi bıraktı 2 yaşından sonra
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bir hafta ağlayacak sonra unutacak. Gittiğiniz yerde unuttuğunu söyle.  Ben öyle yapmıştım 
0 oy
tarafından
22 aylik benimkide  18 aylıktan sonra emmeye başladı kardeşi olunca bende biraktiramiyorum kardeşinde görünce o da istiyor 
(25 puan) tarafından
3 ay sonra kardeşi geliyor allah nasip ederse ozaman hic bırakmaz desene
tarafından
kıskanırsa kesin başlar benimki de seninki gibi uyuyacak sıra daha cok tutturuyor
0 oy
tarafından
Vala bende biraktrdim arada veryom ogluma günahım geliyo
0 oy
(18 puan) tarafından
Benm oğlumda 22 aylık 3 gündür emziksiz geçiyoruz günümüzü emziği evin içinde kaybettik bulamadık  gece yatirdigimda emziği ariyo ama malsf artık vermekde istemiyorum konuşmasını geciktiriyo sende emziği sakla bence verme  
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Vallahi benim oğlum biraktiysa bütün bebeler bırakır diye düşünüyorum zira o kadar bagimliydiki 3 günlük lohusa halimle arabaya atlayıp nöbetçi eczaneden emzik alıp gelmiştim biz bırakalı 9 gün oldu Rabbim e şükürler olsun
0 oy
(519 puan) tarafından

5 yaşında ki kızımdan selam olsun biz hala gece gündüz kullanıyoruz:angel:ve nasıl bırakacak hiç bir fikrim yok 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyak (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 189 göst.