0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar merhaba

21 aylık kızım var ve emziği artık bırakmasını istiyorum gün icerisinde vermiyorum ama aksam yatağına girdiğinde hemen emzik istiyor nasıl bıraktıra bilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Niye bıraktırmak istiyon canim bırak emsin benimkide bırakmaz cok seviyo
-Reklam-
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Emziği az birşey kesip zeytin çekirdeği koy içine isteyince bak içi pis olmuş deyip ver emmek istemeyecek zaten oyleyken her istediğinde o emziği ver bı kaç gün sonra unutur zaten gel biz bunu çöpe atalım deyip kendisi atsın çöpe biz böyle bırakmıştık
0 oy
tarafından

1 buçuk hafta oldu biraktiralo canım :) bian farklı bir sakladığım emziği almıştı ağzına o an ay annem o ekg olmuş at çöpe onu dedim atış o atış 1 2 kere meme dedi ama çöpe attik ekg oldu ya annem o dedim :D ben sana mama getireyim dedim öyle böyledir bitti anshidkcooff

Eğer pisliği sevmiyorsa o an birşey yap pis bir yere düşür falan oda alsın sonra tekrarla bakalım benim ki gibi eğer o atarsa başardın demek ama atmasa biraz daha zamanım var demektir...

Emzik çocukları açken tok tutuyormuş bu arada bunu öğrenmiştim duymuştum doğru çıktı iştahı yok yine oğlumun bu aralar aşırı huysuz can sıkıcı halleri var ama habire birşeyler istiyor abur cubur gibi.. 

2 buçuk yaşında bu arada oğlum konuşmasında gerideydi düzeldi baya düzeldi hatta 

0 oy
(119,071 puan) tarafından
tutmaz bi dert tutar birakmaz oda bi dert yaa kiz ucunu kes

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 133 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyak (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.