0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (1,200 puan) tarafından
Kzlar bilenler bilir dün kaynanam anju oldu cockalri anneme biraktm hastaneye gttm gorumcemler falan hepsi hastanedeydi smdi perişan olmuşlardır dedm hepsine evde ekmek arası döner yaptm bir termus çay yaptm götürdüm bugünde kaynanm hastanede akşam 9 da taburcu ettiler gorumcemler yine hepsi hastaneye gttiler coclari bana bıraktılar bakarm dedm nolck benm oğlum 3 yasnda kizm 6 yaşında oğlum yuruyemiyo serebalpalsi felcli bakıma muhtaç diğer cocklar.biri 4 diğeri 7 ve 11 yasnda hepsine baktım yemek yediridm saclarini taradim.gorumcem aradı beni saat 5 ti birazdan cikcaz dedi eltimde yanmda dedm gel yukarı cikalm bu arada ayni binada oturyorz dedm yemek yapalım sobayı yakalm dedi ben Soba yakmayi bilmiyorum dedm çorba yap onuda tutturamuyom dedi kalktim hepsini ben yaptm tava pilav çorba yapym o sırada küçük görümcem aradı beni dedi oglumu alsana okulda n dedm nasıl gideyim yemek yapym cocklsr hepsi simaryo onları bırakıp gidmeme ki dedm eltim için dedm o gtsn dedi hayır biri çarpar ona sen git gidemem oğlum durmuyo ztn dedm bu arada okulun servisi var servisi arasa bizm kapıya kdar getireblr ondan sonra eltimi arafi dedi servis kapıya getircek oğlumu alirsin dedi eve geldiler hoşgeldiniz dedm yüzünü çevirdi snra oğlu a dyo sen aç mı kaldn ben yokum diye mutfak dolaplarıni çarpmaya başladı kendince trip atyo ***** ondan sonra. Yemeğe oturduk yemeği ben yaptm gidyo başkasına sordurtyo sor bakalım tavuk suyu var mı içinde diye bende dedm yemeği benm.yaptigimiblyn bna nye sormuyon dedim çok sinir oldm kızlar haksizmiyim 

27 Cevaplar

0 oy
(120,175 puan) tarafından
essegin ........ yesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diyemedin mi seni. Suratini çekemem ne yemek yapmak zorundayim ne cocugunu almak 
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Teşekkür edecegi yerde yaptigina bak terbiyesizlik resmen
0 oy
tarafından
Ne cahill insanlar var ya  . Sen iyilikte bulunmuşsun onlara triplere bak . Sonuna kadar haklısın
0 oy
(1,831 puan) tarafından
*** yesin lüzumsuz hepsi birden ne gidiyormuş hastaneye 
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Ben de sne gibiyim boşver takma işini sana iskettircek ne ederlerse etsinler dusunler bu kadının bakıma muhtaç çocuğu var diye dengesiz insanlar 
0 oy
(833 puan) tarafından
Eltin şahmı doguracak padişahmı. Yapmayacaksın işte fedakarlık ya vallahi. Nankör 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
0 oy
6 cevap 238 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bastet (1,177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
16 Haziran 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 206 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu