0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Mesele uzun zaten kısacası şöyle diyebilirim ailem fazlasıyla muhafazakar ve yobaz yani asla kendi fikirleri dışındaki fikirleri kabul etmezler ve herşeyi kontrol ederler ve etmek de isterler,en son eve 8 de geldim diye bayağı bir kıyamet koptu annem tarafından sadece 10 dakika ulaşamadı diye deliye döndü 27 yaşındayım ve bana nasıl davranmam gerektiğini öğretemez zaten biliyorum onun dışında güvenini sarsıcak bir durum hiç olmadı dışarıdayken bilgisi vardı sadece 10 dakika ulaşamadı kardeşimi ve babamı arayıp ortalığı karıştırmak istedi müsadere etmeyince kendini yere attı darp ettin seni hastaneye attiricam sen dışarı çıkmana müsaade ediyorum örneğin harcadigin parayi biraz da bana ver benim oglum kocam senin gibi biri için sen kimsin ki yazık oglusuma kocama senin icin elini kana bulasin diyor bu ne demektir yani ne yapmışım ? İş yerine gelicem seni rezil edicegim işinden edicem bunlar nedir ne düşmanlıktır böyle evdeki herkesle aramı açıyor birbirimize karşı ınanilmaz saygsizlastik ama önce o başlattı şimdi ise konuşmuyorum sadece bu da değil  o kadar hasta ruhlu birisi ki hep karşındakini suçlu görüyor evdeki herkesi bana düşman etti görüyorum evde örneğin babama selam verirsem veriyor vermezsem yok..nasılsın diyorum canı isterse konuşuyor istemezse yok...sonra annem hep dinden ana baba hakkindan dem vuruyor kalkip beddua ediyo yok cocugun ölsün yok kocan olursa bosanacak senden göreceksin yok çocuğun olmasin bende dayanamayip küfür ettim artık tahammül bile edemiyorum.
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 485 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
0 oy
12 cevap 769 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...