0 oy
204 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
4 yaşındaki kızım bisiklet istiyor sizce almali miyiz çok istiyor ben cesaret ediyorum her konudan 

9 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
E o zaman alın kız
-Reklam-
0 oy
(48,904 puan) tarafından
Kizima kuzenim.hediye aldi cok sevindi hevesini kirma canim imkaniniz varsa alin
tarafından
4 tekerli istiyor canim  letgodan baktık canim 300
(48,904 puan) tarafından
3.5 yasinda benimkide zaten oyle olur
0 oy
(2,646 puan) tarafından
3 yaşındaki oğluma aldik el ayak kaslarini geliştiriyor çokta seviyor 
tarafından
Canim hani bizde sürdük orasına bı zararı olur mu ki öyle kaldı kendi cocuklugundan oraya ilgisi artar gibisinden surttukce
(48,904 puan) tarafından
Ay yok kiz iki saat anlamaya çalıştım kendimi bildigim bileki.bisikletim oldu oyle aklina gelen sey olmadi hic
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Şu küçük motorlardan vardı scooter da vardı 5 yaş doğum gününde dedesi kızıma aldı bisiklet zaten istiyordu.

Kardeşine de geçen 3 yaş doğum gününde yine dedesi aldı bisiklet boy olarak bence uygun havaların isinmasini bekliyoruz bisiklet turları için :)
tarafından
Scooter aldık ondan hevesi gecti şimdi bisiklet diyor
0 oy
tarafından
nie cesaret edemiyorsun ki
tarafından
Hem küçük diye hemde aklımda kalmış biz küçükken derlerdi isde kızlara bisiklet olmaz oraya ilgisi artar diye biliyorum yanlış bir şey gende aklıma takiyor
(7,224 puan) tarafından
Çocukken mi ilgisi artarmis büyüyünce mi (≧▽≦)
tarafından
evt cinsel haz mesela senin cocugun altini silerken sert silisle onu uyarmanla bile farkedilebilecegi birsey psikolog oyle soylemisti.. yani bisiklet kizlara uygun ztn oturma yeri o acidan bisi olacagini sanmiyorum ayrica kucuk degil gec bile kalmis diyebilirim. 4 teker al rahatca sursun
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşında komşu nun kızını her istediğinde feryad figan ağlamaya başlıyor. İmkanım olsa hemen alırdım ama çok pahalı bence al hevesini alsın yavrun
tarafından
Bizdd sıfır degigil letgodan alicagiz canim
0 oy
(9,080 puan) tarafından
Cesaret edemicek ne var paran varsa al. Benim kardeşim geçen yaz öğrendi bisiklet sürmeyi 4 yaşındaydı... Bu yaz daha güzel sürer kask ve dizlik kullanır düşerse de çok canı yanmaz
0 oy
(119,779 puan) tarafından
al bence heves etmis
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Al tabi kuzum heves etmiş cocuk 4 tekerli olanları sürer onlarda düşme olmuyo birde yanlız bırakacağım yazda değil sen yanında olacaksın nasılsa  imkanın varsa al önümüz yaz bol bol sürer cocuk 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 411 göst.
20 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 149 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
27 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde tubas (117 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...