0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde tarafından
22 aylik nereye gidrrsek beni almadan gitmezdi babasi hadi derdi o benim elimi tutardi ben gitmesen gitmezdi

Ama şimdi hic beni aramiyor babaiyla gidiyor heryere babannesinde bile kaliyor bu durum beni uzmeye basladi oglumu nasil kendime baglayabilirim 

18 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ayy canım kıyamam :)) ama kötü değilki bol bol oyun oyna evde :)
(2,545 puan) tarafından
Olsun gezsin annesi şuanda dışarıya merakla kendi kendine birşeyler başarıyor :) sende dinlen keyfine bak :)
tarafından
Kaynanam aradi benle ne guzel oynadi dedi cok cok uzuldum
(2,545 puan) tarafından
Hiç üzülmem sosyalleşiyor bak hır gür çıkartmıyor :) biz anneler duygusalız o kadar gece gündüz baktık ama sosyalleşmesi harika :) yabancıda değil  kaynanan oh oh de kahve yap iç :)
tarafından
Dün ben gitmedim babasiyla gttiler baktim oglum beni hic cagrmadi agladim evde yalniz basima alismam zaman alacak o zaman
(2,545 puan) tarafından
Aynen kuzum saatlerimiz saniyelerimiz hep bir geçti. Bu uyuma alısmak zamanında çok zor oldu. Şimdi hür oldukları için zor gelecek ama keyfine bak bacım duşunu muşunu al. Saçlarını fönle bakım yap. En çok bunlardan uzak kaldık :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen onun annesinin kim severse sevsin değişmez.bazi dönemler oluyor öyle oğlum 26 aylik oda sadece babaya bağlı bide emzirme de bitti resmen bağımız kopuldu ama biliyorum geçici
tarafından
Insallah ya
0 oy
(119,073 puan) tarafından
sacmalama bu kotu bisi degil aksine sensiz biser yaomasi ozguven gelistirir
tarafından
Uzuluyorum ya
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Ahahaha valla güldüm:)))
tarafından
Agladim inanki
(8,552 puan) tarafından
Aglama canm cocuk o.  Sensiz yapamaz ki
tarafından
Yapyo artik:(
0 oy
tarafından
Bunu sevmeye ne alakası var çocuk büyüyor işte bu daha da büyüsün sizinle hiç bir yere gelmez
tarafından
Ah ya ben o zaman temelli kafayi yerim
0 oy
(219 puan) tarafından
2 yaşında öyle oluyor ben de çalışıyorum diye sanıyordum baya takmıştım anneanneden gelmiyordu sonra düzeliyor merak etmeyin.  
tarafından
Insallah ya
0 oy
(322 puan) tarafından
Benim kızım doğdu doğalı benimle hiç alakası yok baba aşığı. 2.5 yaşında hala aynı. Ama ben hiç sevmiyor diye düşünmedim çünkü sevdiğini biliyorum. İyi bir anne olduğumu gözlerinde girebiliyorum şükür. Kendine neden bağlamak istiyorsun anlamadım. Sana bağlı olması ilerde onu zoru sokar. Bilmiyorum iki tane çocuğum var bana bağlı olmalarını hiç istemedim. Bırak gezsin babasıyla babaannesinde kalsın. Sen onun annesisin özelsin bunu hiçbir şey değiştirmez. Onlar gezmeye gittiklerinde bol bol dinlen ki geldiklerinde daha çok ilgilen. Böyle düşün 
0 oy
(3,292 puan) tarafından

Öyle düşünme kız benim oğlan babası işe giderken peşinden ağlar ben dışarı giderken el sallayıp kapıyı suratıma kapatıyor:D şimdi babaannesinin yanında aradığım zaman babası ile konuşur ben annem deyince öpücük atar by by der kapatır bu şimdi çocuk beni sevmiyor mu onu mu anlayım:)

0 oy
tarafından
İlk kızım asla beni aramazdı. Babaannesine gider hiç annem nerde demezdi. İki buçuk yaşındayken nasıl olsa beni hiç aramıyo diye işe başladım. Babaanne diye deli olan çocuk ben işe başlayınca babaannesini eve almıyodu gelme sen artık ben annemi.istiyorum diyodu çocuklar için annelerinin yeri ayrıdır sen üzülme 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Çocuklar da belli bir dönem olan bir şey. Yakında fallik döneme girecek bu seferde senin dibinden ayrılmayacak merak etme. :)) Evet düşüncesi bile kötü benim mi daha 2.5 aylık böyle olsa naparım bilmiyorum ama bilimsel gerçeğinde bu.
0 oy
tarafından
Aşkm sana bağlı ztn değişik geliyo işte ondan kalıyo ne gzl kuşum işte 
0 oy
tarafından
Saçmalama annesisin sen daha minnacık bebek beni sevmiyor diye söyleme. Benim oğlum 28 aylık bensiz asla kimsede durmaz eşimde bile. Tuvalete gireyim kapıda yirtinir anne diye onsuz bir dakka bir yere gidemiyorum bırakıp birilerine. Bu sanki çok mu iyi bişey 
0 oy
(529 puan) tarafından
Üzülme bence yapışık olması daha kötü inan ki.Odandan başka odaya geçsem anne nerdesin diye çağırıyor valla bunalıyorum ara ara ne güzel sen de kendine vakit ayor işte mis gibi
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Kız bebe ne anlasın sevmeden annesinin sever tabi ilgisini başka şeylere veriyordur yani üzülme

0 oy
(1,154 puan) tarafından

Benim büyük oğlum tam babacı babasını tuvalette bile rahat bırakmaz büyüdükçe kapıda kimi görse basar gider arkasına bile bakmaz yabancı da dahil şuan 29 aylık yavaş yavaş bağlanıyor diyorum ama nafile :D

0 oy
(1,094 puan) tarafından
Yanlis hatirlamiyorsam çocugunla fazla ilgilenmiyorum kocam bunu diyordu demistin

Biraz onla vakit ayırmaya çalış oyun oynayın  belki biraz düzelir 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Öyle düşünme kız çocuk neden sevmesin seni demek dışarıda gezmek daha çok hoşuna gidio benim oğlumda 3 yaşında dedesini gorsn beni unutur asla qramaz takılma o kadar çok 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 767 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,338 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gizlibiri (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 472 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Tekaskallah9056 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 311 göst.