+1 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bebeğim için sadece kendisinin 18 yaşına geldiğinde parasını çekebileceği hesap açmak istiyorum  her ay para yatırayım ancak hangi banka ve bu hesap adını bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(322 puan) tarafından
Nerdeyse her bankadan böyle bir hesap açabilirsin canım. Her bankada ismi farklı. Halkbankın hesap ismi büyüyen çocuk hesabı mesela. Ben ing den açtım ilk bebeğim doğmadan önce 
(32 puan) tarafından
Benim hesabımda olursa çekebiliriz ancak ben sadece çocuğum çekebilsin istiyorum bahsettiğiniz sadece çocuk çekiyor değilmi
(322 puan) tarafından
Valla ona bisey diyemiycem bankalarla bir görüş istersen. Benim ing den açtığım hesap kendim de çekebiliyorum
-Reklam-
0 oy
(121,156 puan) tarafından
biz yaptik onu cok mantikli ve guzel birikim oluyo
(32 puan) tarafından
Aynen öyle çünkü kendi hesabımda olursa çekebiliriz ancak ben sadece çocuğum çekebilsin istiyorum
(121,156 puan) tarafından
ilkin benim hesaba yatiriyoduk ben sabrettim harcamadim simdi kuzeye yaptik daha iyi oldu ama biz 18 degilde 20 22 yas arasi soyliycez kuzeye
(32 puan) tarafından
Hımm anladım hangi banka peki hesap adı nedir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 201 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Bahar6565. (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy