0 oy
367 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (368 puan) tarafından
Meraba ben çok enerjik bir insandım ama cok mutsuz cok sınırlı bir insan olmaya basladım.

Anneme kaynanama kocama. Herkese karsı takıntılı oldum yok o bana niye onu dedı yok bu bana niye boyle yaptı biri soru sorma tahammulum yok. Eşimin nazını cekemıyorım ona kotu davranıyorum. Ama gercekten elimde degıl cok sinir takıntı ve tembel mutsuz hep uyumak istiyorum nolur bu durumu yasayan illaki vardır napmalıyım. Ben iyice kotu biri oluyorum. Kırıcı sınırlı. Mutsuz ve cok takıntılı. Ve oysaki hayat şartlarım çok ıyı ama herseyi kafaya takıyorum. Eşime degıl boş seylere odaklanıyorum evlılıgım bitiyor. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanlış anlamani istemem öncelikle 

Ama bir uzmana görülmeyi düşündün mü 
-Reklam-
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ala alah hep mi böyleydi canim
0 oy
(121,290 puan) tarafından
bu takinti ileri donemlerde panik atak yada anksiyeteye donebilir yolun basindayken destek al
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben de burada bekliyim
0 oy
(3,883 puan) tarafından
Bende aynıyım herşeye sinirlenir oldum artık. Sabrım kalmadı tükendi ama bu benim suçum deil. Cevremdekiler bu hale getirdi. Bunda eşimin de payı var. Şuan hamileyim daha da hassas oldum ama sakin olmaya çalışıyorum yoksa hem kızım hemde karnımda ki bebeğim de etkileniyor..
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Kuzum bende evliliğin ilk senelerinde öyleydim bekarken çok neşeli hiç bisdy takmauan Bi insandım benim sorunum aramıza ailelerin girmseydi sürekli şikayet ediodum takiod7m kafaya ve 5 senelik evliyim daha bu sene asabildim artık kimseyi duymuyorum kim ne derse desin asla duymuyorum bunlar çok etkilio böle yapmaui Dene önce her zaman kendim daha değerliyim diye dusun . Eğer asamazsan Bi psikoloğa falan git rahatlarsin hayat böyle devam etmez çünkü canım 
0 oy
(195 puan) tarafından
Bende şurda durayım. 
0 oy
(177 puan) tarafından
Kendini değil resmen beni anlatmışsın doğum yaptın mı ben doğumdan sonra böyle oldum
0 oy
(4,992 puan) tarafından
Böyle devam edersen sonun hastane haberin ola Allah korusun 

Eltim senin gibiydi herkese oyleydi ama bana daha coktu simdi hastanede yattigi halde ilac kullandigi halde iyi degil 

Bianonce toparlan kendine gel
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kendjne zaman ayırıyor musun canim?

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 300 göst.
28 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruveydacacan (963 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ravza Demircan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 767 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu

399,733 soru

11,956,950 cevap

36,123 kullanıcı

...