0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,786 puan) tarafından
1)Ne zaman başladınız? 2) Kaçtan kaça indiniz? Ben diyet yapmıyorum sadece dukan birası ve ekmeği azalttım ocaktan beri 4 kilo verdim

7 Cevaplar

+1 oy
(6,827 puan) tarafından
Benimki çok zorluyor şuan kalkıp kek yapmamak için kendimi zor tutuyorum
tarafından
Ben kendi isimi kendim yaparım aman eksik kalsınlar
(1,786 puan) tarafından
İnşallah canım ben çok zorlandım tek başıma
tarafından
Kaynanamla gorumcem kaldi ama sadece kalip bebek sevmeye yaradılae baska biseye degil ben 10 gun sonra supurdum sildim esya yeri bile değiştirdim
(1,786 puan) tarafından
Bizim kaynana görümcede misafir gibi geldi gitti herşey bana kaldı süpürmek falan ölümdü ağır geçti pskolojk olarakta
tarafından
Aman salla ben kendime yeterim ehehey eheheh
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ben çok şey yapmama rağmen hiç gitmiyor kilom sabit 
0 oy
(97 puan) tarafından
2 hafta oldu diyet yapmiyorum zayiflama cayi kullaniyorum yememden kesmedigim için  2 kilo gitti sadece oda yagdan gittigi icin 2 den fazla vermis gibi duruyorum cok şükür  yememden kıssam yada sporla desteleyebilsem 5 vermsitim ama 2 kucuk cocuklq bu kdr oluo 
(1,786 puan) tarafından
Aynen bendede var iki tane hep onların yüzünden odaklanamıyorum kendime
(97 puan) tarafından
Vakit kalmio 2 dk spir yapalim kahvaltimi bile 2 de anca yapıyorum  bide az yedem bayilirim
(1,786 puan) tarafından
İkiye kadar dayanıyosan sen bayılmzsın kız
(97 puan) tarafından
Aliskanlik oldu 2 de esi gelip cocuklra bkinca yiyorum
0 oy
(599 puan) tarafından
15 gün oldu bir kilo vermişim diyet sayılmaz pek ekemek sadce kahvaltıda yiyorum diğer o günleri yarı düşürdüm ve bol su ama bugün aralıklı oruca başlıcam ay sonuna üç kilo vermem lazım 
(1,786 puan) tarafından
Benmde vermem lazımda kahvaltıda uçtum neyse devam edicem
(599 puan) tarafından
12 de yapcam kahvaltı ac uyumaya çalışıyorum:)
(1,786 puan) tarafından
Bol su iç canım niyeti bozma sende:) çok bekleyince saldırmak gelmesin
(599 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(535 puan) tarafından
25 şubatta başladım ilk 10 gün 5 kilo verdim şuan biraz saldım ilk başlarda iyi dayanıyordum hergun 2 saat spor yapıyordum. Şimdi biraz boşladım ama yine dikkat edip spor yapıyorum pazar günü tartilicam bakalım 95 le başlamıştım 
(535 puan) tarafından
Canım kilom çok verirken sarkmak istemiyorum sabah bir saat aksam bir saat
(8,328 puan) tarafından
Yıne sarkmazsın canım ama kas kaybına ugrayabılırsın dikkat et kılo verdıkten sonra devam edersın sporuna agırlık calısırsın bölgesel calısırsın ama 2 saat için bi danısmanda fayda var bılen bırıne doktor gibi spor hocası gibi
(535 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ya riske atmak istiyorum ama Bi danışayım bakalım
(1,786 puan) tarafından
İki saate gerek yok haftada üç dört kez 45 dk yap yine sarkmazsın emin ol işkence etme kendine canım kilon çok olması önemli değil yeter haftada bu dediğim .
(535 puan) tarafından
Tamam canım saolasin
0 oy
(718 puan) tarafından
6 gundur dieyttteym bugjn annemelere gittim yedim tatli fln borek dahada yemedim kendimi kotu hissediyorum yedim diye bana birakmiycm diyeti devam
(1,786 puan) tarafından
Anneler kaynanalar arkadaşlar işi bozuyo valla diyetteyken kimseyle görüşmiycen.Ben bile  kendime bozduruyorum
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ben bugun dıyetısyen ıcın kan verdim canım vucut analızı yaptırdım Nasıpse pazartesı doktor kontrolunde baslayacagım 80 kg yım boyum 1.56 bıcak kemıge dayandı artık bı kac ay dişimi sıkacagım 
(1,786 puan) tarafından
Boğazını tutsan iki aylık işin var canım ben de o civarım tutsak ahh
(8,328 puan) tarafından
Ben üni hastanesine gittim aile hekımlıgı oraya yonlendırecek ama sen devlette once dahılıyeye git sonra diyetısyene yollar
(8,328 puan) tarafından
Zehra bazı seyler sadece bogaz tutmakla olmaz sistemli olmak temız beslenmek dengelı beslenmek gerekır.Belkı kılo vermeme manı bı durumum olabılır doktor ona gore yıyecek verır.Ben dıyetısyenle daha once 72 den 60 a düştüm dogum sonrası bırde ılacların etkısıyle yukseldı kilom.bir tavsıye ıstersen eger dıyetısyenle calıs bı zorunluluk olusuyor onunla bırlıkte ınsan sorumluluk alıyor.Ve hedefıne ulasıyor.
(643 puan) tarafından
Randevuyu alırken dahiliyeden mi almak istiyorum diyeceğim cnm
(8,328 puan) tarafından
Evet dahılıye

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 176 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 158 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemre (404 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...