0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sorum şu 3 3 buçuk milyon parası olsa babanızın 5 kardessiniz 2 kız 3 oğlan 2 abim büyük sonra bn bnden küçük erkek kardeşim onun da küçüğü kız kardeşim var bı tek bn evliyim ve bir oğlum var  abim mandıra açmak istiyor büyük mandıra  ona gidecek babam kendilere abilerime ev yaptıracak (babam evini de satacak) abilerim in düğün masrafları ve eşya masraflarına gidecek (ha bide evi babam kendi yaptıracak arsasi var oraya yaptıracak o yüzden normal evden ucuz oluyor (3 katli ev 2 digun masrafu 2 ev yeni ev eşyası biraz erkek kardeşime  eğitim parası atmaya düşünüyor para biraz da arsa almayı düşünüyor biz kızlara bişe Yok siz olsanız kırılır mıydınız size para vermeyip erkek kardeşlerinize verse ya da eşiniz kırılır mi

68 Cevaplar

+1 oy
(48,626 puan) tarafından
Kendim kirilirim esime birakmam
tarafından
Bn karışmıyor um ya kendi bilir cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benim babam verir ama bizde kayınpeder yapar bunu daha geçen gün oldu hatta böyle bir olay 
tarafından
Bnm babm vermem arsayı ilerde aranızda paylaşın diyor
0 oy
tarafından
Tabiki kırılırım 
tarafından
Bn karışmıyor um CNm kendi bilir
0 oy
tarafından
Öyle yapıyor zaten 5 kardeşiz bi bana çöp yok eşim sağolsun ihtiyacım da yok elhamdülillah
tarafından
Aynn kimseye ihtiyaç im yok ncm dediğin gibi
0 oy
tarafından
Çok şükür babamin parası yokta,böyle düşünmek zorunda kalmiyorm :) 
tarafından
En iyisi valla huzur var
0 oy
(119,231 puan) tarafından
esim oyle bisin lafini etmez bana vermese bu durum tartisilir vermeme sebebi ne
tarafından
Sebep yok arsayı ilerde bütün kardeşler paylaşın diyor bn ölünce
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla ben direk söylerdim öyle saçmalık mi olur eşim direk söylerdi ve konuşmazdı asla en azından sana da o kadar paradan 5 bilezik yaptırıp versinler 
tarafından
Yok cnm söylemem de kirilirim ya
0 oy
(576 puan) tarafından
Doğu da mı yaşıyosunuz? 
tarafından
Hatay cnm
0 oy
(12,925 puan) tarafından
Dışlamak ayrımcılık bu bazı aileler niye böyle el oğluna yedirme olarak görüyorlar kıza verince oğula verdiklerini de el kızı yiyor halbuki ben kırılırım kırılmaklada kalmam kırarım muhtemelen 
tarafından
Aynn bn de
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben olsam kırılır ve açık açık söylerim ayrımcılık var yani onlarada vermese neyse ama erkeklere verip kızları ayırması bi tuaf eşime gelicek olursakta kırılmaz 
tarafından
Acık acık söylemem cnm kendi bilir
0 oy
tarafından
Ben sorun etmem kirilmamda ama eşim beynimin etini yer
tarafından
Eşim en ufak kavgada der babn vermedi diye
tarafından
Aynisi bendede var ve şu günlerde aynı durumu yaşıyorum kocam borç istedi babamda vermek istemedi beynimin etini yiyor evde bunaldim artik
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hakkınızı isteyin canım. Evlat ayrımı yapmasın. Bebim babamda öyle malesef.. 
tarafından
Yok cnm bişe demem ya kendi bilir karışmıyor um
(1,928 puan) tarafından
İstemek gerekiyor. Ailemizi biz seçmedik ama ana baba olarak bize eşit davranmak zorundalar
0 oy
tarafından
Kırılırdım tabikii. 
tarafından
Herkes kırılır ya bence bu durumda
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Eşime gelmeden ben kirilirim çocuk ayrımı yapmak hiç hoş değil 
tarafından
Aynn cnm
0 oy
(519 puan) tarafından

• Senin yerinde olsam tabi ki kırılırim hemde çok yani ama benim babam sağolsun yapmaz gerçi istesede yapamaz erkek yok bizde 4 kiziz biz yani otomatikmen herşey bize:)
tarafından
Herkes kırılır bnce bu durumlarda cnm
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Eşimi ilgilendiren bir durum yok ama ben kirilirim tabi ki onlar evlatta sen nesin ? Ama gidipte davasını görmem herhalde bilmiyorum...
tarafından
Bnde lafını yapmam babama ama insan kırılır bnce
0 oy
tarafından
Ya napim ki canm öyle biseynolsa bile Allah bilsin derim.  Napacqm ki yani dünya malı için babanı mı Boğazlıyam  ;) 

Tabi babanın yaptığı hoş değil ama unutma Allah büyük. 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşimlik bir durum olmaz ama ben kırılırım ve bunu da belli ederim. Evlatlar arasın da ayrım yapılmasına karsıyım.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ölünce kimseye miras kalmasin der gibi varını yoğunu oglanlarina veriyo. Size birer ikişer bilezik bari yapsa. Ben olsam kırılır bişey söylerdim. İnşallah oğlanları hayırlı çıkar baban ortada kalmaz 
0 oy
tarafından
Valla kıyamet kopar babamı da var çok şükür evlerini yaptı düğünleri için para ayırdı gerisini bize vericem kizlara

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 876 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 309 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...