0 oy
364 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Kızlar prima uçtu gitti cidden denemek istedik eşimle parasına bakmaz oğlanın rahatını düşünür kullananlar baby turco dan memnun mu acaba? Bedenleri nasıl? Canbebeyi beğenmedik hediye gelmişti kalıbı sıkı. Diğer ucuz bezleri de almaz biliyorum bunu da zeytinyağlı ve pamuk diye denemek istiyor. 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben beğenmedim cnm sizdirdi hep
(13,202 puan) tarafından
Sızdırması iyi değil işte normalde ne alıyorsun
tarafından
Bim in bezini
Alıyoruz cnm o daha iyi geldi fiyatı da uygun
(13,202 puan) tarafından
Onu da eşim almaz benim
tarafından
Vallh biz kullanıyoruz cnm sıkıntı yaşamadım
(13,202 puan) tarafından
Ne güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben beğenmiştim sızdırma olmadı
(13,202 puan) tarafından
Kiloya göre herhalde genelde beden uymazsa sızdırma oluyor
tarafından
Evet ben sızdırma sorunu yaşamadım pişikte yaşamadım mesela bim bezini kullandım çok kötüydü sizdirdi bide kalıpları küçük ölüyor her zamanda bulunmuyor markette falan anca internetten
(13,202 puan) tarafından
Araştırmak lazım yine de işte.
tarafından
Tabiki bide Molfix beğenmedim ben Prima falan güzeldi ya işte her bez de olmuyor denemeden de hilemezsin
(13,202 puan) tarafından
Molfixi biz de beğenmedik 5-6 aya açacağım Allah nasip ederse de düzen bozmasak mı acaba?
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Baby turco yapisini hic begenmedim bitsin diye gun saydim
(13,202 puan) tarafından
Tamam öyleyse kuzum sağol
(13,821 puan) tarafından
Buyuge bimi kullanyrm kucuge baby me
(13,202 puan) tarafından
Baby me de var gerçi onu da hiç kullanmadık
(13,821 puan) tarafından
Kiz o guzel sorun yasamadik ama yuzde 50 indirim demisler bi beze koymislar brsuru indirim diyolar ucmus oda ne alcm suan blmyrm bende
0 oy
tarafından
Bizi pişik yapti gosterge var çalışmıyor bir kere yapsa rahatsız oluyor
(13,202 puan) tarafından
Kötü o zaman molfix de uymadı bize beğenmedi bebekken aldık da
0 oy
(341 puan) tarafından
Cok ince pamuklari dandik olduğunu eline aldığın anda farkediyorsun. Ben almadım  ama komşudan  denemek amacli aldim. Sleepy molfix oneririm 2 senedir molfix kullandim pahali olunca slleepye geçtim 
(13,202 puan) tarafından
Molfix beğenmedik biz kuzum sleepy hiç denemedim. Şurada 5-6 sonra açacağım altını da işte düzen bozmaya değer mi?
(341 puan) tarafından
2 yasinda olunca bez markasi pekde önemi kalmiyor. Cunku pişik olmuyor. Yakinda wc egitimi verecem  çünkü. Senin bebis kac aylik
(13,202 puan) tarafından
1.5 yaşında dün itibariyle kuzum yaza kararlıyım açacağım bezini tutup çiş diyo da wcye tutunca yapmıyor daha
(341 puan) tarafından
Ne gzl buda bi başarı
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bemde ilk defa aldım 4 numara kilot bez 120 adet 133 liraya ve çok mymnunum hiç sızdırma yaşamadım 
(13,202 puan) tarafından
Külot başkadır diye düşünüyorum ay bilemedim yaa
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım ya naylon gibi bikere almistim 
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuzum yaa primaya devam edeceğim bu gidişle 5-6 ay sonra açacağım altını zaten.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Berbat a101 soffia daha iyiondan 
(13,202 puan) tarafından
Almaz kuzum eşim onu
(9,247 puan) tarafından
Ozaman primabacım
0 oy
tarafından
101 yada BİM'in dene 

101  in 10 lu oaketleri var deniyebikirisn
(13,202 puan) tarafından
Onları almaz eşim kuzum
tarafından
Valla 5 aydır biminkini kullanıyorum ne sızdırma oldu ne pişik oldu çok memnunum
(13,202 puan) tarafından
Doğrudur kuzum çok memnun olan var
0 oy
(10,506 puan) tarafından
Çok güzel cnm bimden aldım hep sızdırdı ama Banu turco çok güzel 
(13,202 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor işte bu olay da. Primanın fiyatından memnun değilim sadece yoksa hiçbir sıkıntımız yok
0 oy
(119,287 puan) tarafından
bezi bilmiyomda sen nassin
(13,202 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacı bir de balık aman aman ❤️ şaka maka pek zilli olur o şimdi damat adaylarının anneleri sıraya dizilecek hemen bak demedi deme
☺☺☺☺☺☺ cok pis bunalimdayim doguruyum kimlik ciksin tr gidecem diyom herif mezun olcam yanlizmi oluyum gindermem diyo kuzey 1 haftadir canimi okuyo evin icinde legende suyla oynuyo heryer vic vic su icinde
(13,202 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacı ne desem boş adam da haklı sen de. Gelsen annen bakar zaten kız toparlanan kadar senin de kafan dağılır ama adam da bir kere mezun oluyor. Ne zaman mezuniyet
haziranin 3. haftasiymis
(13,202 puan) tarafından
Ooohooo sen o zamana kadar gider gelirsin yahu
0 oy
(3,342 puan) tarafından
Sızdırdı ve o pamuklu zeytinyağlı olan pişik yaptı tek bı tane kullanmak yetti 1 hafta piştikten uyumadi çocuk
(13,202 puan) tarafından
Ooo bebekten bebeğe değişiyor işte.
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kalıpları küçük canim
(13,202 puan) tarafından
Ah işte herkes öyle diyo
(1,556 puan) tarafından
Önceden öyle değildi canım normal kalipti değişti oda kalıplarda küçülmüş daha yeni kullandım 5 numara.ama hiç 5 gibi degildi
(13,202 puan) tarafından
Bizimki 13 kilo prima 5 alıyorum kuzum ama galiba Değiştirmeyeceğiz 5-6 daha sabır edeceğiz sanırım
0 oy
tarafından
Arkadaşım kullanıyor memnun kalıbı geniş diyor 6 numara kullanan biri 5 numarayı rahatça kullanır diyor 
(13,202 puan) tarafından
İşte bana göre mesela prima iyi kalıp ama başkasına dar
tarafından
Doğrudur canım bezler çok pahalandi Prima zengin bezi artık
(13,202 puan) tarafından
Ya geçen bir tanıtıma katıldım kadın pedi ile ilgili organik cidden kestiler içindeki suyla şişirdiler ele sürüyorsunuz krem gibi içine bazı maddeler koyunca krem oluyormuş zaten. O panikle eve gelip primaya su bastım kestim o pesin içindeki katmanlar ile aynı içim rahatladı. Eşimle ikimiz de pek taraftar olmasak da ister istemez bütçeyi sarsar hale geldi. Bazen 720 bazen 1000₺ aylık bez masrafı olacak
0 oy
(7,944 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum ama cokk bekleyince sızıyor bide bu ara sırtına kadar kaka geçiyor bende değiştirsem mi diye düşünüyorum
(13,202 puan) tarafından
Ooo o zaman sıkıntı büyük
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum memnunum. Küçük bı paket alıp denemelisin. Primaya alistiyda pişik olabilir
(13,202 puan) tarafından
Ondan korkuyoruz işte kuzum
tarafından
Denemeden bilemezsin ben de başta Molfix alıyordum sonra sleepy ye geçtim düşe düşe baby turcoya geçtim. Hep az paket alıp deneyerek geçtim. Sofia denemiştim o hemen kizartmisti mesela
(13,202 puan) tarafından
Valla primaya bayıldık kuzum yine parayı almadı eşim başka
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Canim ben kızıma kulaniyorim cok memnunum
(13,202 puan) tarafından
Sağol bebeğim
0 oy
tarafından
Ben gayet çok memnunum sleepy den geçtim aralarında hiç fark yok hatta kalıp olarak sleepy daha dar. 
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuşum araştıracağız bu gidişle.
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Kalıbı küçük diğer bezlerin 5 ile aynı ölçüde babyturconun 6sı 

Kalıbı büyük olursa sızdırmaya bilir diye düşünüyorum şuan çok sızdırıyor çünkü sık sık değiştirmek gerekiyor bu dahakine 7 alıp denicem.. 

Onun dışında yumuşacık bir bez mükemmel dokununca verdiği his..

Ama hem kalite hem sızdırmayan hem gece boyu altında kalabilen en ufak pişik yapmayan bez diyorsan Evybabyi tek geçerim.. Ztn normalde Evybaby kullanıyorum prima halt etmiş yanında.. Evybaby hipoalerjenik veya %100 doğal pamuk olan yeşil paketli olanlardan tavsiye ederim..
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuzum ona da bakayım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 112 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Altnr_svg (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 83 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
0 oy