0 oy
306 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından
https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-baby-turco-ve-ladyfit-urunlerinde-2-si-1-tl

Link bıraktım ben kararsız kaldım almadım sizin işinizi görür belki yeni doğan bebek 1 numara bez kaç tane kullanır ki 80 tane 1 numara almayı düşünüp 2 numarada 84 tane var 153 TL'ye acab alsam mı bebeğin cildine iyi olur mu bilemedim

6 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Baby turco sevmiyorum ucuz olsa nolcak kactane bez gidiyo birgunde ben sevemedim onu
(1,464 puan) tarafından
Diğerlerinden farkı ne ki neyi hoşuna gitmedi :) benim bebeğim daha yeni dogcakda bez arayisindayim
(2,501 puan) tarafından
Islak mendili nasıl acaba
(13,824 puan) tarafından
Onu kullanmadim sleppy kullanyrum ama bezi kotu bencr
(13,824 puan) tarafından
Kotu ince sizdiriyo ve hemen doluyo uyguna aliyosun ama gunde kactane degsysun ayni hesap bebem natural mesela bundan kat kat iyi
(2,501 puan) tarafından
Hadi ya o zaman kalsın bende sleepy kullaniyorum
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Iste yararmi yaramazmi bilemiyosun oyuzden cok almamak lazim 
(1,464 puan) tarafından
Evet ya sırf bu yüzden cesaret edemedim pişik yapar mı her bebeğin cildi her beze olmuyomus bakalım bizimki hangisini tercih etmek :)
(13,824 puan) tarafından
Evet ben 50 tane baby me almistim ilk
0 oy
(888 puan) tarafından
Markette daha uygun bu İnternet biraz pahalı yada benim aldığım yer uygun 
(1,464 puan) tarafından
Yaa ne kadara aliyosun ki normal piyasası ne kadar
(888 puan) tarafından
Ben ankara da oturuyorum  gimatta newgros var 6 numara 60 adet olanı 98 gibi bi ücrete almıştım
(1,464 puan) tarafından
İyiye almışsın galiba 60ı 100 iyi gibi Ankara'ya gelince ugriycam toptancı olduğu için ucuzdur belki de (annemler Ankara'da yaşıyorlar)
(888 puan) tarafından
Evet canim toptancı market i herseyi oradan alıyorum sebzesi filanda taze oluyor
0 oy
(640 puan) tarafından
Canim bu kampanya ilk çıktığında dogum yapacaktım. 1 numara satın aldım 2 numara 1 TL denk getirdim aldım çok da hesaplı denk geldi. Ama şimdi yine almak istedim baktığımda fiyatları iki kat artmış yani aslında ikinci paketin parasını da koymuslar sanki içine. Şu anki fiyatına bakınca market daha hesaplı geldi bana. 
tarafından
Market ne kadarki markette ben bulamiorm bu bezi
(1,464 puan) tarafından
Yaaa evet normal fiyatlarını bilmediğim için bende kararsız kaldım uygun mu değil mi kararsız kaldım galiba market market gezerek alicam tüm hepsinin fiyatlarına bakarak :)
(640 puan) tarafından
Öyle bim a101 zincir marketlerde yok canım zaten bulunduğun yerde hiç yerel market yok mu genelde oralarda oluyor
(640 puan) tarafından
İlk kampanya tuttu diye yapiyorlar ama o gerçekten hesapliydi. Needeyse markette yarı yarıya fiyatları. Buna ikincinjn fiyatını da eklemişler öyle dusun
tarafından
Daha pahali buralarda canim markette 90 lisini internetten 130a aliyorum normalde
0 oy
tarafından
Hadi ya bezim var suan 2 paket almak isterdim ama mama parasi ayirdim birdahakina insallah yakalaeim bunu kullaniyorum cnku 
0 oy
(27,332 puan) tarafından
Islak mendiller iyimis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,102 göst.
21 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.