0 oy
881 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Çocuğu var 2.5 yaşında benim oğlumda 20 aylık çocuğu oğlumu dövüyor kafasına araba ile vuruyor yapma oğlum yemiyor çocuğun saçını çekiyor oğlumun yüzü falan hep yara oluyo wc ye gidiyorum bı cikiyorum oğlum nasıl çığlık çığlığa ağlıyor mesaj atmış sana gelcem müsait misin diye kabul etmicem haksız miyim

52 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Etme tabiiiiiiii
(194 puan) tarafından
Etmicem canim
-Reklam-
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Peki annesi takip etmiyor mu 
(194 puan) tarafından
Elinde telefon anca uzaktan yapma oğlum diyo
tarafından
Ay sinir oluyorum böyle tiplere
0 oy
(780 puan) tarafından
Tabiki de kabul etme ben iki sohbet edecem diye cocugum işkence mi görecek küserse de küssün ben sesimi yukseltmeye kıyamıyorum iyi başkasının bebesi dövsün valla tek başıma yaşarım çocuklarım rahat etsin de komsusuz da kalırım arkadassiz da 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Müsait değilim de bir bahane bul bende de aynı dert var ama benimki elti çocuğu ve üst katta 
(780 puan) tarafından
Aynısı bende de vardı eltimin kızıyla oğlum hiç anlasamiyordu eltim de hiç bişey demiyordu bir defa vururken gördüm bir daha görmeyim asla en iyisi siz bir araya gelmeyin gorusmemek daha iyi aklınız yetene kadar dedim bozuldu ilk başta ama hiç umrumda değil sokakta bulmadım ya hiç gitmedim gelmedi oda kızını uyuttukca geliyordu şimdi taşındılar da rahatladık valla :))
(2,039 puan) tarafından
Bizimki çok fena canım hiç laftan sözden anlamıyor çok simarttilar çocuğu hepimizin tepesine çıktı benimki de sessiz sakin iyice ezildi yavrum inşallah onlarda birgun taşınırda bizde kurtuluruz
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Valla anası bisi demiyorsa bu duruma asla almam evime tamam çocuktur oyun felan zanneder ama uyarması gerekir benim çocuğumda sahipsiz değil sonucta kılına zarar verdirtmem
(194 puan) tarafından
Elinde telefon oğlum yapma diyor git başına al oğlunu demi
0 oy
(558 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsan kabul etmee  bende kabul etmezdimm 
(194 puan) tarafından
Oğlumun canı çok yanıyor yüzü hep yara içinde kalıyor
(558 puan) tarafından
Kıyamam yaa
0 oy
(181 puan) tarafından
Başta benim eşim kabul etmez bence de etme nedeninide söyle 
(194 puan) tarafından
Dicem ya çocuğumun eli yüzü yara içinde kalıyor
(181 puan) tarafından
Söyle şimdi söylemezsen bundan sonra kim ne yapsa söylemeye çekinirsin
0 oy
(3,330 puan) tarafından
Açık açık söyle gelince çocuğuna bakacaksan gel de benim oğlum 3 yaşında bebekli birine gidince diken üstünde oluyorum çok şükür vurma huyu yokta çocuk bu ne yapacağı belli olmaz yani
(194 puan) tarafından
Benim oglumunda vurma huyu yok aksine cici cici yapar çok uyumludur ama çocuğumu cok dovuyo
(3,330 puan) tarafından
Diyeceksin işte çocuğuna bakmayacaksan gelme sende çocuğunu sokakta bulmadın yani
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Annesi müdahale etmiyorsa kabul etme bahane bul. 
(194 puan) tarafından
Dicem yan yana gelmeyelim diye
0 oy
(6,992 puan) tarafından
İlk önce uyar canım devam ederse alma tabi.
(194 puan) tarafından
Kaç defa dedim yan yana getirmeyelim zarar veriyo diye bir şey olmaz alışır diyo
(2,562 puan) tarafından
Dayak yemeye mi alisscakmisss nasi bı dengeziz mis o kadin
0 oy
(897 puan) tarafından
Sorun arkadaşında çocukta değil. Çocugun diye bilir vurma bebek o
(194 puan) tarafından
Ben çocukta demedim ki canım zaten anasinda
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim cocuga da aynısını  yaptilar  anasi lak lak cay kahwe derdinde

Çocuğumu düşürüp  aaa dustu dio kocamam 4 yasinda cocuk 1 yasinda kizimi  hep düşürdü.  Yakaladim yalanini anasina soyledim ses bile cikarmadi. Kabl etme
(194 puan) tarafından
Etmicem yaa çocuğumun eli yüzü hep yara oluyo
(341 puan) tarafından
Ablam dahi olsa kabl etmem boyle yapacaksa. Herkes ne emekle büyütüyor  bide yra bere olup bebegimi ağlatacak
0 oy
(628 puan) tarafından
Kabul etme. Ama müsait dedeğilim de deme. Yani yüzüne söylemek zor geliyorsa hazır o sana msj  atmış sen de mesajda yaz daha kolay olur söylemek. Çocuğun çocuğuma zarar veriyor ben bu durumdan rahatsızım diye yaz. Çocuğunu takip edecek uyaracak öğretecekse öyle gelsin. Yoksa görüşme daha iyi. 
(194 puan) tarafından
En iyisi öyle yapmak
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Haklısın benimde karşı komşu öyleydi 4 yaşında çocugu oglumu itip kakıyodu ağlatıyordu sesini çıkarmıyodu kadın en sonunda ben sesimi yükselttim, o zamanlar benimki 15 aylık falandı dayak yesin diye dogurmadım onu ben herkes çocuguna sahip çıksın. Bende kızdım hayır itemezsin dedim çocuga oda iterim dedi hayır itemezsin diye üsteledim anası mal mal bakıyo hala. Bende odama giderim o zaman dedi gidersen git dedim. Bidaha da görüşmedim 
(194 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın canım ben oğluma en ufak sesimi yükseltsem vicdan azabı çekiyorum ağlıyorum kimsenin çocuğuma bunu yapmasına izin veremem tamam çocuk aklı ermez ama annesi yapma desin çeksin çocuğunu
0 oy
(61 puan) tarafından
Benim 3 cocugum var en küçüğü ablasıyla abisiyle didismekten oyle alisti karsi komsum var onun kişiyle benim kucuk arada 18 gun var o tek cocuk benim oğlan senin anlattıklarının aynisi yapıyor ama ben ilgileniyorum ama kaşla göz arasi oluyor birbirimizi komsu olarak sevmekte bu konudan dolayı görüşmüyoruz araya cok mesafe koyduk birbirimizin yanina gitmek istemekte yanlarında oturup sahip çıkma adına anca gorusme bence benim abim ve yengem cicuklarim yeğenime dokunmasına izin vermiyorlar diye hic gitmiyorum bu cocuklar benim ve cocuklar laf kar etmiyor o yuzden evimdeyim kimseye rahatsızlık vermiyorum bunalinca parka goturuyorum
(194 puan) tarafından
Uzaktan yapma etme diyor canım olan benim oğluma oluyo
(61 puan) tarafından
Evet anlıyorum ben cocuklarim arasinda bile yasiyorum birbirlerine surekli zarar veriyorlar aksama kadar oturuyom yanlarında zarar vermesinler diye uyuyunca is goruyom sende gorusme bosver kimse cocugumuzdan onemli degil
0 oy
(3,162 puan) tarafından
 çocuk kastetmiş senin oğluna ya, alma sakın eve alma, canavar mı ne o öyle. Yer oğlunu yer, amaaaan
(194 puan) tarafından
Çocuğu bana bile vuruyor yapma vs deyince
(3,162 puan) tarafından
Canım ben ironi yaptım. Saçmalama lütfen. 2.5 yaş çocuğu da bebek. Çocuğu canavar gibi anlatmışsın. Senin çocuğunda büyüyor. Büyüdükçe bunu öğreneceksin. Ama çocuk gelişin kitapları okumanı tavsiye ederim. 0 6 yaş çocuklar soyut dönemdeler o yüzden vurabşlirler itebilirler ve bunu kasıtlı yapmazlar. Sırf canları istediği için yaparlar bunu, karşındaki incinir acır kavramları yoktur onların. Burda sorumluluk sana düşüyor. Eğer annesi çocuğuna dur etme demiyorsa sen çocuğunu bırakmayacaksın onlar gidene kadar. Böyle birşey için arkadaşına gelme deme sakın ayıp edersin
(194 puan) tarafından
Ben çocuğa bir şey demiyorum ki çocuk bu annesine sitem ediyorum
(3,162 puan) tarafından
Çocuğu canavar gibi anlatmışsın canım farkında değilsin. Arabayla kafasına bile vuruyor diye. Vuracak tabi yaşının gereğini yaşıyor çocuk. İş yetişkinlerde gözetecek olan sizsiniz. Annesi vurdumduymaz mı çocugunu bir dakka bırakma yalnız. Bebekli kadından kimse hizmet beklemez
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Herkes çocuguna sahip çiksin valla kolay büyütmüyoruz tepkini koy kabul etme kusersede yapacak bir şey yok onlarin çocuğu kiymetlide seninki değilmi
(194 puan) tarafından
Açık açık dicem yan yana gelmeyelim diye
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Haklısın kabul etme zaten her an çocuğuma bişey olacak stresiyle insan ne oturduğunu anlar ne konuştuğunu gerek yok yani.
(194 puan) tarafından
Wc ye bile zor gidiyorum aklim hep oğlumda kaliyo
0 oy
tarafından
Annesi bişey demiyomu peki
(194 puan) tarafından
Uzaktan yapma oğlum diyo
0 oy
tarafından
Annesi sahip cikmiyosa hayatta kabul etmem herkesin evladi kendine kiymetlidir niye cocuguma vurmasina musade ediyim ki acik acik soyle bence
(194 puan) tarafından
Dicem canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 354 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 634 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 340 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (768 puan) tarafından soruldu