0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
35 haftaligim suyu fazla baya ve karın çapı 39 hafta gösteriyor kilosu 3400 yatış verdiler oğlumu geride bırakmak istemiyorum kabul etmek istemiyorum yaaaa 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bunu bize değil doktora söylesen şimdiye çıkmıştın hastaneden :D

(3,459 puan) tarafından
:))))
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Canım zaten 39 hafta gorunuyo neyi kabul etmek istemiyrsun suyu fazla demiş birak da doktor isini yapsin sende saglikla bebeğini bkle
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Yaa kıyamam sürekli gelip giderim diyorsan yatma canım ama bebeğini de tehlikeye atma derim 
0 oy
tarafından
Arkada oğlunu bırakmıycam derken karnındakini tehlikeye atıyorsun yapma bence oda evlat 
0 oy
tarafından

Tamam doktora bu postu göster sende kız saçmalama canım doktor kal diyosa kal bak suyu da fazlaymış sakın ihmal etme lütfen 

0 oy
(118 puan) tarafından
Gebelik şekerin mi vardı cnm
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Canım geçmiş sorunlarına baktimda gebelik şekerin var sanırım. O yüzden hastanede olman en doğrusu.  Allah korusun ters biseyler olursa hemen müdahale edilir
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Neden kabul etmiosn anlamadım? Kilosu iyi e zaten 39 haftaya uyumluymus . 
tarafından
Ama son adete göre 35
(1,454 puan) tarafından
Canım tamam sen diosun ama ölçümler 4 hafta önde . Kilosu da çok iyi riske atma suyu da fazla diosun.  Yada başka bi doktora daha git bakalım bide o ne dicek cihazlar da bazen oynama oluyor
tarafından
Bu ikinci doktor aynı konuşuo buda
(1,454 puan) tarafından
Ben olsam riske atmam
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Mecbur yatacaksın yaaaa tek ikinci çocuğu doğuran sen değilsin yaaaaa ;)) 

Hayırlı doğumlar
0 oy
tarafından
Doktora karşı cikamiyorsun şöyle risk yoksa birkair risk gördüyse birakmaz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yattinmi kiz naptın

Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,123 puan) tarafından
Benimde 40+2 gün olmuştu ne sancim nede acilmam vardı ama hareket azlığı vardı bebekte doktor beni eve göndermek istedi ama ben istemedim ne olur ne olmaz diye iyiki de gitmemisim sabahına sezeryan oldum ve nerdeyse bebek kakasını yapacakmış bence yatışı kabul et ne olur ne olmaz 
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Karnındaki evladını düşün canım. Biliyorum zor ben daha simdiden eğer ikinci çocuk olursa onu bırakıp doğuma nasıl giderim diye düşünüyorum. Ama karnındaki de can onun ve senin sağlığın da önemli. Eğer bakacak kimseniz varsa bence doktorunu dinle riske atma derim. 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
10 gün önce 34 haftalık doğum yaptım canım şimdi evdeyiz kızçemle takılıyoruz kalbini ferah tut bişey olmaz inşallah 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Karnındaki canıda düşünmen gerekiyor onun şuan sadece sana ihtiyacı var oğluna bir kaç gün anneanne babaaanne bakabilir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 881 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 453 göst.
23 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,115 göst.