0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (361 puan) tarafından
Yarın halılarımı silecegim 18 aylik bi bebegim var sürekli eline ne versem yesin diye  halida görüyorum o an haliyi siliyorum fakat yarın halıların her yerini silecegim halı silerken neyle silip en iyi sonuc aliyorsunuz tecrubelerinize gerckten güveniyorum =) ♡♡♡♡♡lekeleri çıksın yumuşacık olup mis gibi koksun diye dua mi etsem acaba bi de

16 Cevaplar

+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Silmiyorum yıkamaya veriyorum canıma yazık ya :D 
(361 puan) tarafından
Şu an versem ankara da 10 gune zor gelir  yaz olsa verecegim de en azindan yaza cikaracak kadar temiz olsa yetecek
tarafından
++++++++ insan canının kıymetini bilmeli
-Reklam-
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Parlatıcı ile siliyorum bisey dökülünce.  
(361 puan) tarafından
Aynen öyle siliyorum bende dokulen olduğu zamanilk mudahale diyebilirim:)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben sıcak suya biraz bulaşık deterjanı döküyorum ve beyaz sabun kullanıyorum canım beyaz sabun çok güzel yapıyor 
(361 puan) tarafından
Tesekkur ederim beyaz sabun kokusunu cok severim deneyecegim
(1,105 puan) tarafından
Rica ederim canim bende severim ☺️ hem güzel kokuyor hemde halıları güzel temizliyor
0 oy
tarafından
Yumuşatıcı üstüne deterjan tanımam halıda mis gibi kokuyo tertemiz de oluyo zaten çok bi lekede yoktur siliyomussun sık sık 
(361 puan) tarafından
her gun lekelendigi icin mecbur siliyorum mis gibi kokmasi icin yumusatici gelmemisti aklima tesklur ederim ♡♡♡
tarafından
Rica ederim mis gibi oluyo valla
(4,114 puan) tarafından
Bende yumusatıcı ile siliyorum dıger deterjanlar halıyı sertlestırıyor
0 oy
(321 puan) tarafından
Aynı durum bende de söz konusu. Bugün yetiştiremedim yarın sileceğim. Arapsabunu sirke ve elde yıkama bulaşık deterjanı misler gibi yapıyor
(321 puan) tarafından
Bende sirke arapsabunu karbonat elim ayağım gibi. :)  halıyı sildikten sonra başka bir temiz suya yumuşatıcı ekleyerek fırçalamanızı tavsiye ederim. Halınız daha yumuşak olur
(361 puan) tarafından
Arap sabunu yerine beyaz sabun gerisi ayni brn de :)
(321 puan) tarafından
İçim kaynadı sana :) beyaz sabun alıp rendelerim, hep bulundururum ama nadir kullanırım. Sen en çok nerelerde kullanıyorsun bende bilgileneyim
(361 puan) tarafından
Lekeli çamaşırlarda ozellikle bebegimin kiyafetlerinde havlularin arasina koyarim koksun diye temizlik bezlerini ilk sabun la yikarim aklima bu kadar geldi aynen ben de benim gibi temuzlik yapan insanlari ayri sewerim çokça kalpp sana♡♡♡♡♡
(321 puan) tarafından
Ay teşekkür ederim aynı şekilde sanada çokçaa kalp çokça
0 oy
tarafından
Parlatıcı ve yumuşatıcı ile siliyorum mis gibi oluyor canim benim 
(361 puan) tarafından
Tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Beyaz sabun sıcak su sirke az bir şey yumuşatıcı  missss gibijj
(361 puan) tarafından
Galiba en aklima yatan bu 3 lu oldu
tarafından
Dene canım miss gibi oluyor sirke parlatiyor  yumuşatıcı güzel kokmasini yariyor sabun kirini alıyor
(361 puan) tarafından
Tam istediklerim parlasin yumusacik mis gibi koksun teşekkür ederim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla ne siliyorm ne yıkıyorum yazlık kışlık ayriayri halılarm var kirlenince yıkamaya veririm
(361 puan) tarafından
Ankara da yim ben ancak yazin verebiliyorum yikamaya şimdi versem 10 gune bile zor gelir
(1,785 puan) tarafından
Kışın sıkıntı olucagi için yazlık ayrı kışlık ayrı halılarım var hatta yedekte de var canm sen en iyisi haki kılıfı al kış için
(361 puan) tarafından
Iyi fikir teşekürler
0 oy
tarafından
Beyaz sabun :)
(361 puan) tarafından
Tesekkur ederim beyaz sabun u seven tek değilmişim;)
0 oy
(251 puan) tarafından
Valla ben bulaşık parlaticisi ve parfüm kokulu yüzey temizleyicisiyle siliyorum cnm hem güzel kokuyor hemde temiz oluyor 
(361 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(191 puan) tarafından

Pasakliyim silmiyorum :D

(361 puan) tarafından
Başak burcuyum pasakli yaşayamam gaaliba:))
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Gecen sildim sicak su toz detr.yumisatici hali silme detrj.az biseyde bulasik mak.parlaticisi koydum sildim bide fircaladim 
(361 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
tarafından
İşim yok halı mı silicem silmiyorum halı yıkamaya veriyorum 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Öyle küçük leke oldumu  o an silerim 

Ama genelde ya ben yıkarım yada yikamaciya veririm artık yikamaciya  vermem halilarimi  metre karesi 10 lira olmuş  
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben halı koltuk arap sabunu ve makine parlatıcısı ile siliyorum çocuk olunca çabuk batıyor her seferinde yıkamaya da gönderemiyorum bu aralar aklımda yedek halı var yedek halı alıcam öyle çok daha temiz ve kolay olue
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Toz deterjan yumuşatıcı birde bingo oksijen çamaşır suyu katıyorum fircaliyorum mis gibi oluyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 125 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Emnedefne (26 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 216 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 207 göst.