0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim oğlan 21 aylık daha cesaret edip götürmedim virüsten dolayı maalesef evde yanlız arkadaşıda yok havalar soğuk malum çıkamıyoruzda parka 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bizim ev olmuş oyun evi :D yakında halka accam parayla

tarafından
:D bizimkide öyle valla ama çocuk yine sıkılıyo tek başına
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Oyun evi degilde çocuk kutuphanesi varmis bi oraya bakicam
tarafından
Onu bilmiyorum küçükler içinde mi varmış
(5,272 puan) tarafından
Evet canm belediye acmis ücretsiz
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Valla bulsam öyle bir yer götürecen virüs diye diye bunalımdan olecez
tarafından
Hem virüs hemde hasta olacak korkusu var kuzum ya
(4,040 puan) tarafından
O zaten olacak ki kreşe başlasa da o sene hastalıkla gececej
tarafından
Evet kreşler öyle oluyo maalesef
0 oy
(7,187 puan) tarafından
AVM de götürdüm yarım saat kumda oynamak 55 lira  bu zamanda hiç bir emek elektrik su ya da herhangi gir şey harcamadan sadece kuma bu kadar para istemeleri saçma geldi ama yapacak bir şey yok çocuklar bayılıyor sanırım benimki de görür görmez içeri atlamak isteyince verdik parayı Allah'in kumuna ..
(1,154 puan) tarafından
Nerde kum torpak yazısı görsem aşeriyorum yaa canım istıyor
tarafından
Evet avmlerde öyle bende yalandan 20dk lık oyun yerine götürdüm kaydırak küçük toplar filan varya küçük çocuklar için saçma sapan bişeydi tekrar oraya götürmem o kum yerine bende hafta içi götürmeyi planlıyorum
0 oy
tarafından
yok cnm korona ciktigindan beri sokmadim hic oralara hala daha dusunmuyorum
tarafından
Evdede çok sıkılıyolar ama bazen eline gelen herşeyi yere atıyo asileşiyo filan
tarafından
normal parklar daha ii ama havalarda soguk
0 oy
tarafından
2 kere götürdüm virüs zamanı şuan 19 aylık o kadar çok eğleniyor ki hep götürmek istiyorum 
tarafından
Hasta olmadı mı canım ?
tarafından
Grip oldu sadece o da terledi falan o yüzden diye düşünüyorum ama çıkışında hemen kolanya vs ile dezenfektan kullandık yine olabilirdi tabi ama Allah korudu diyelim ☺️
0 oy
(3,681 puan) tarafından
19 aylık bir yer buldum çok güzel oraya goturcem havaların biraz ısınmasını bekliyoruz evde çok bunaldı kendi yaşıtı hiç yok cevremizde 
tarafından
Bizimde aynı canım evet havalar ısınsaydı bi bazen bendede araba olmuyo otobüsle götürürüm bende büyük ihtimalle bende biraz o yüzden erteliyorum
(3,681 puan) tarafından
Aynen bende toplu taşıma ile gitmemek için arabanın bende olduğu zamanlar gidicem haftada 2 gün götürsem yeterli zaten yarım saati 32 TL fazlamı bilmiyorum
tarafından
Zaten 45 dakika mı ne canım ben bi yere sorduğumda 120 lira mı ne demişlerdi 32 liraysa çok iyi
0 oy
(1,887 puan) tarafından
ben götürüyorum haftada 2 yada 3 kez çok sıkılıyor evde zaten hastalığın biteceği de yok
(1,887 puan) tarafından
yok kuzum şükür hiç hasta olmadı
tarafından
Öyle mi canım kime desem hasta olacak bilmem ne diyip duruyo eşimde hasta olursa götürmeyelim filan dedi bilmiyorum bi türlü cesaret edemedim
(1,887 puan) tarafından
Hasta olacak düşüncesi ni çıkar aklından kuzum o endişeyle kötürme rahat ol 1 seferlik götür inanki çok iyi geliyo bebelere benim kızımın etrafta yaşıtı felanda yok evde sıkıntıdan asabileşmeye başladı aylardır sık sık gidiyoruz şükür bişey olmadı
tarafından
Bizde aynıyız canım dediğimide yapmıyo renkleri gösteriyorum hiç ilgilenmiyo bile sıkıldı artık çocuk haftaya götüreyim o zaman hafta içi mi götürüyosn sen ?
(1,887 puan) tarafından
evet kuzum hafta içi götürüyorum hafta sonu biraz çok çocuk oluyo  hafta içi daha az oluyo

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 205 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Baldananne (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 440 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gamzecsknn (1,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 269 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 274 göst.