0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Selamun aleyküm kızlar, günaydın

Bebeğimin özel bacak aralarında kırmızı kırmızı noktacıklar belirmeye başladı. 4.5 aylık. Şimdiye kadar ilk defa oluyor. Mustela pişik kremi kullanıyorum. Gece yatarken zeytinyağı sürüyorum. Bu noktacıklar pişik başlangıcı mıdır?

4 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aleyküm selam canım 

Benek benek olmaz canm pişik tamamen kızarır neresi pişti ise benek benek her yerinde var sa mantar olabilir bi aile hekimi ne yada çocuk doktoruna götr bnce 

(1,307 puan) tarafından
Evettt öyle olabilir çünkü bnde ole oldu anlamadım işte ilk çocuk olnca sonra doktora götrsüm o versi krem hemen geçti sen de en iyisi götür bnm çocğma iyi gelen sennkine gelmeyw bilr ondan söylemedm ama 3 kremi karştrp kullandm ben havalndr gidene kadar tmz ve kuru tut
(299 puan) tarafından
Hangi kremleri kullanmıştın canım? Travazol önermiş bir arkadaşımız burada. En erken pazartesi doktora gidebilirim. O zamana kadar kullanmaya başlasam mı?
(1,307 puan) tarafından
Brn 3 kremi birdn karştrp kullanıyodm bi tanesimi biliyorum diğer lerini hatrlamıyorm trosyd kremin adı ama doktor verdi bnu sen kullanma travazol kullan da çok da sürme szar azar sür
(299 puan) tarafından
Pazartesi günü aile hekimine çıkaracağım. Bir görüşeyim de ona göre başlarız bakalım
(1,307 puan) tarafından
Tamm canm inşaallah hmn geçer krem verrler zaten sana geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Onlr snra gelinip soyuluyor kimyasal geçryo onu hametan troysd travazol karıştrn sürn 
(299 puan) tarafından
Nasıl soyuluyor canım anlamadım
(219 puan) tarafından
Tek elle yazamamışım deliniyor noktacıklar ve soyuluyor deri soyuluyor yani  kolay da geçmez bizim alerji olduğunda oluyor bi yukarda yazdıklarımı bir weleda kullanyorm altını her sefernde yıkıyorum flnn öyle sönüyor ama asıl alerjik gıdayı kesmek lazm
(299 puan) tarafından
Anne sütünden başka bir şey almıyor zaten. Oğlum var. Yumurtalıklar etrafında da vardı. Kendiliğinden sönüp soyulmuş gibi olmuş. Sanırım bahsettiğiniz bu. Ben en kısa zamanda doktora götüreyim
(219 puan) tarafından
Anne sütü de alerjiye neden olablyor pişik değil mantar diyorlar buna ben de başıma gelince öğrendim
0 oy
tarafından
Canım mantar bşlancı trovazol krem al bugün kullan 
(299 puan) tarafından
Hamileyken doktorum vermişti bana. Travazol kullanmıştım. Şimdi aynısını bebeğime kullansam olur mu ki?
tarafından
Olur canım ben kullanıyorum bazen geçene kadar kullanabilirsin
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım. Doktora sormadan kullanmasam mı diye tereddüt ettim de
tarafından
Sen bilirsin canım ama ben kullanıyorum arada bi zaten doktorlarda bu kremi söylüyolar zaten hemen geçiriyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
16 cevap 122 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.

377,866 soru

11,310,084 cevap

34,744 kullanıcı

...