0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (2,719 puan) tarafından
Zor bir gebelik geçirdim halende aynı şekilde ilk 4.5 ay ful bulantı neredeyse hiç bir şey yiyemiyordum ağrılar sancılar uyuyamamalar ağlamalar sızlamalar bir yandan da çok mutlu olmalar:) neyse şükür yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Doğumu o sancıları o anı ilk başlangıcı bebek çıkarken sonrasını. bebekle evde olmayı hepsini o kadar çok merak ediyorum ki:) Allah herkese nasip etsin doğum da sancı sırasında buraya yazmak paylaşmak istiyorum inşallah. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saglikla dogurr amin
(2,719 puan) tarafından
İnşallahhhhh
-Reklam-
0 oy
(15,769 puan) tarafından
Sancı çekmek bile doğumdan sonra insana güzel geliyor. Yani en azından benim için. Sağlıkla al kucağına canim
(2,719 puan) tarafından
Mutlaka öyledir. Bir mucize gerçekleşiyor sonuç olarak
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Daha neler neler goreceksin daha yolun başındasın.
(2,719 puan) tarafından
Evet hepsini çoooook merak ediyorum
(3,895 puan) tarafından
Bir yerden sonra bu merak bitecek. ..  :)
(2,719 puan) tarafından
Evet ;)
0 oy
(2,133 puan) tarafından
Benimde zor bir hamilelik geçirdim, üstüne bebeğim çok gazlı bir bebekti 3 4 ay çok zorlandım. 6 bucuk aylık şuan yeni yeni biraz iyiyim :)) Rabbım sag salim kucağınıza almayı nasip etsin. Güzel günlerde büyütün ❣️❣️❣️
(2,719 puan) tarafından
Amin inşallah. Bebek gazına nasıl çözüm bulunur olmaması için ne yapılır acaba
0 oy
tarafından
Merakini anliyorum bn de cok heycanli cok merakliydm herkafadan bir ses cikiyordu hem de korkuyordum ama dunyanin en guzel seyi en guzel buraya hangi kelimeyle anlataym ki anlatamam dogurup eve getirince uyuyup uykularindan uyaninca anlayacksin bni ne kdr ne kdr güzel 
(2,719 puan) tarafından
Hiç şüphem yok mucize sonuçta :)
0 oy
tarafından

Allah sağ salim kucağına almak nasip etsin canm . <3

(2,719 puan) tarafından
Amin inşallah hepimize :))
0 oy
(11 puan) tarafından
Ben de senin gibiydim hatta benim bulantılarım 9 ay sürdü 11 kilo verdim hamileliğimde :))) şimdi kızım 6 aylık gerçekten evlat çok farklı bi duyguymuş ama yine de her şeye rağmen o günler daha rahattım :))))) şimdi daha zor :)) 
(2,719 puan) tarafından
Kötü günler geçti daha daha kötüsü geliyor ha ssgsgsg :)))
0 oy
(755 puan) tarafından
Hamileyken 19 kilo verip sürekli hastanede serumla beslenen biri olarak kucağına alınca hepsini unutuyorsun inşaallah gazsız bir bebek olur bence bunun için çok dua et ben 3 4 ay ne çektim kolikti kizkm
(2,719 puan) tarafından
Ah kıyamam inşallahhh dua ediyorum sağlıklı uslu temiz huylu olur diye
(755 puan) tarafından
İnşaAllah canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim
0 oy
(9,433 puan) tarafından
Hayırlı doğumlar bacı :)
(2,719 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)))
0 oy
(118 puan) tarafından
Aramızda 4 gün var bende 1 buçuk aydır erken doğum riski yaşıyorum ama oğluşumun hala geleceği yok hayırlısı inşallah sağlıkla kucağımıza alırız aminn
(2,719 puan) tarafından
Amin inşallah bende merakla bekliyorum :)
(2,719 puan) tarafından
Yaptın mı doğum eski postlarıma baktım da :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 3,831 göst.
0 oy
6 cevap 96 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melek.dgc (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 544 göst.

377,096 soru

11,285,139 cevap

34,689 kullanıcı

...