0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar dogsu dogali gece leri saat basi ayakta yaa normal mi bu kalkiyo agrisi sizisi yok aglamiyo kalkiyo oturyo geclwei 3 kuxuk sut ciiyo kutu olanlardan sonra bir saat grne ayagimda salliuorum nasil yapabilirim bu isi yardimci olunyaa sizin cocuklar da oylemi

12 Cevaplar

0 oy
(5,367 puan) tarafından
3 taneyi nasıl içiyo çok değil mi emiyo mu  Benim ki bi tane içünce hemen kabız oluyo sütten
(257 puan) tarafından
Bi kere de degil canim gece boyu kalktikca sut istiyo sutumden 20 aylikken kestim canim bu kalkmalari yuzidnen ama bu sefer normal sute bagimli oldu
(5,367 puan) tarafından
Ben kesince süte alıştırayım dedim içiyor ama hemen kabız oluyo gaz oluyo sadece yatarken içiyo gece uyanıncada su içiyo benimki 28 aylık aynı bagımlı oldu istiyor
(257 puan) tarafından
Benimki asiri bagimli sutr ama bu gece denicem vermicem sut bakalim 1 2 ogrenecek aglicak ama ogrenicek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normalde öyle değildi ama bu sıralar benim kızımda aynı. Önceden iki kere kalkar sütü yarı uyur yani uyanır içer geri yatardı. Sabah da ben kaldırırdim zorla. Ah ne güzeldi ya. Smdi kalkıp oturuyor uyumak istemiyor Ağlıyor iki saat uğraşıyorm uyusun diye 
(257 puan) tarafından
Evet canim yaa benim kizda oyle ama dogdu dogali kendi sutumden kestim bu uykusu yuzunden ama bu sefer de diger sutu istiyo
tarafından
Ay Allah sabrımızı versin vallahi zor ya ne gece uykum var ne gündüz. Bazen zombi gibi oluyorm bembeyaz. Ne zaman düzelecekler acaba
(257 puan) tarafından
Aynen oyle allah yardimcimiz olsun canim gercekten ceken  bilir artik sersem gibi geziyorum evde
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Benim kizimda 22 aylik hic gece beslenmesine alistirmadim yatmadwn önce sütünü veriyorum gece 1 sefer kalkar masallah su icer geri yatar 
(257 puan) tarafından
Ohh masallah canim benim kiz cok fena yaa cilsiriyo sut vermesem gece yatmadan guzel doyuruyorum ama grne ayni
(1,297 puan) tarafından
Emziriyomusun canim
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Süt bitti deyip su ver 

Aç olduğu için kalkacak yaşı geçmiş birde uyku öncesi doyurucu şeyler yedir
(257 puan) tarafından
Bayaa yediriyorum canim su da yanimda oluyo ama su tadini alinca cekiyo kendini sut ariyo bu sefer o kadar cilsiriyoki millet dicek coxuguni dovuyo o kadarki fena
0 oy
(9,679 puan) tarafından
20 aylık 8 8 uyu gece beslenmesi çok yanlış bu dönemde biz 6. Aydan itibaren kesintisiz uyuduk öncelikle beslenmeyi  kes uyusa da uyumasa da erkenden yatır öncelikle saklamayı kes yanına uzan öyle uyumasını sağla, sabah geç kalkıyorda da erkenden kaldır öğlennuykusu 12 1 gibi olsun sonra zaten erken yatmak isticek tabi alışıncaya kadar sıkıntı çekersin ama değer
tarafından
Bizde 8 aylık bıraktık kuzum ve şu dönemde gece beslenmesi çoktan bitmiş olması lazım diye düşünüyorum
(257 puan) tarafından
Insallah canim yaa bi duzene koyabilsem cok guzel olucak cunku bende uyku uyuyamiyorum
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim kızım da aynı. Kalkıp yatakta oturuyor. Sabaha kadar 5 6 kere uyanıyor. Bi çare bulamadım. Ama benim ki yaptığım 4 ölçek sütü bile içmiyor
(257 puan) tarafından
Benimki resmen sut manyagi ne kadar versem icer yani yemek konusunda hic yemezama
0 oy
tarafından
Oğlum gece beslenmesini 8 aylık bıraktı kuzum. Ama çok zor birşey olmalı. Hala gece ara ara kalkar ama saat başı hele ki beslenme için çok zor. Ayrıca 3 kutu süt ufaklardan da olsa 600 ml yapar. Buda çok fazla. Daha sonrasında hazımsızlık yaptığı için uyuyamaz
(257 puan) tarafından
Evet haklisin oyy masallah bayaa buyukmus o zqmana kadar dayanamam ben bu uyku duzeniyle bende s3rsem oldum
tarafından
Gerçekten bak kadın senelerdir artık canına tak etti. Neler yaptıysa şuan vazgeçiremiyor. Onun şuanda kesintisiz uyuması gerekirken resmen yeni doğmuş bebek gibi saat başı yada 2 saatte bir süte kalkıyor çook zor birşey. O yüzden önlemini erkenden al
(257 puan) tarafından
Benimkide bayaa buyuk ilk yeni dogmus bebeler gibi saat basi sanki alarm kuruyo kafasinda tak saat basi yani ama kesicem yaa bakalim nasil olicak zor oluxak ama
tarafından
Aynen Allah yardımcın olsun kuzum
(257 puan) tarafından
Allah razi olsun canim cok sagolasin
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Gece beslenmesi kesildginde daha deliksiz uuuyirlar ve desteksiz uyudklrinda
(257 puan) tarafından
Aynen canim kesicem insallah bu aksam dan itibaren
(13,841 puan) tarafından
Benim oglum 28 aylik kolikti hep sallandi yanina yatmaya basladim alisti uykusu deliksiz oldu dger turlu surekli uyanrdi sallanmk isterdi 1 saat sallardim zor dalardi bde
(257 puan) tarafından
Evet yaa cok zor cok sukur sen atlatmissin canim sira benim kizda bakalim sutle bir kesemem belki sallamayi ama ilk sutu keseyim sallama belki artik gerekmez de yoksa mecbur sallamada dert onuda kesms gerekecek
(13,841 puan) tarafından
Once sutu kestim sonra sallamayi 2 aylikda oglum var smslk onu sallmyrm
(257 puan) tarafından
Ay insallah bense kwsmek iatiyorum once sutten bakalim aslinda sallama dan kestim ama gece mecbur salliyorum gunduz kendi uyuyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O kadar süt içerse uyuyamaması gayet normal canım süt bağımlılık yapıyo alışkanlık ediyo gece sütünü tamamen kesmem lazım hatta direk sütü kesmen lazım. 
(257 puan) tarafından
Gece sutune tuzmu atsam birwz brlki birakir yaa daha kolay :D ama tamamen sutten kesilsin istemiyorum canim yatmadan once bir tanr icse yeter
(25,224 puan) tarafından
Salça koy salça millet memesine sürüyo ya sende içtiği biberona sür ahah:D
(257 puan) tarafından
Kiz benimki biberonda da icmiyo bildigin pipetiyle iciyo gece :D
(25,224 puan) tarafından
Pipete sür kız:D
(257 puan) tarafından
Ahahaga :D aklima gelmedi degil denesemmi gece :D
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Gece beslenmesini kesmen lazım önce 
(257 puan) tarafından
Evwt kwsinlikle kesmem lazim bu aksam baslicam bakaljm canim
0 oy
(880 puan) tarafından
Canım çok fazla değil mi 20 ayligiz gece 1 kez mama içer uyumaya devam eder 
(257 puan) tarafından
Biliyorum cok fazla ama onune gecemiuorum cildiriyo gece bu gece ne kadar aglarsa aglasin vermicem bi sekilde 2 gune alisir heralde benide mahfediyo bide arkasindan 1 saat salliyorum onu
(880 puan) tarafından
Bazen bize iş düşüyor biz kiyamadigimiz için alışkanlık oluyor aslında aç olduklarından değil galiba 17 aylik olana kadar benim oğlan 2 kez içerdi bir anda kendi 1 e düşürdü şimdi de kendi kendine bırakmasını bekliyorum vermemeyi denedim çok ağladı mecbur verdim ama senin baya içiyor hemde normal süt çok fazla içtiği için kansızlık yapar mecbur ağlasa da kesmenin bi yolunu bulursun inşallah
0 oy
(15,362 puan) tarafından
3 kutu süt kansızlık yapmasın sakin
(257 puan) tarafından
Kesicem inslalah bu geceden itibaren vermicem sut bakalim nasil olcak isimiz canim dua et
(15,362 puan) tarafından
Allah'ım kolaylık versin inşallah. Çabucak ogrenir alışır.artik konuşmadan laftan sözden anliyorlar. Konuşarak hazırla önce bence.
(257 puan) tarafından
Allah razi olsun canim cok sagolasin insallah dillendi yavastan insalah daha kolay olur ❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 341 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 645 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,634 puan) tarafından soruldu

381,949 soru

11,434,887 cevap

35,002 kullanıcı

...