0 oy
629 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün gece birden canım kuru fasulye çekti annem kalkıp yaptı bu sefer yiyemedim devamlı kemikli et yemek istiyorum tavuk etiyle inek etini asla bı arada tüketmeyen ben ikisini bı arada tüketiyorum ondan hariç herşeyden tiksinti geliyo yiyemiyorum benim bulantı şimdiden başladı kuzum için değer ama❤️❤️❤️

8 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Can bogazdan gelir sifa olsun can kan olsun :))
tarafından
Allah razı olsun canm ya❤️
-Reklam-
0 oy
(875 puan) tarafından
Canim sen en son gitmedinmi bebegini kaybetmistin hamilede degildin sanirim yeniden anne oldugumda gelicem demistin 
tarafından
Daha 3 haftalık teyzesi
(875 puan) tarafından
Hayirlisiyla al kucagina canim hakediyorsun
tarafından
Amin inşallah kuzum Allah razı olsun ❤️
(875 puan) tarafından
Cümlemizden canm ❤☺
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Canin ne istiyosa ye inş bulantin fazla olmaz 
tarafından
Valla bilmiyorum canım ya inşallah olmaz kızımda hiç olmadı
(119,251 puan) tarafından
İnş benim ilk hamileligim 6 haftada basladi 20+5 dahada devam ediyo
tarafından
Abuu benim ablam doğuma kadar kustu
0 oy
(159 puan) tarafından
Valla ben de yarım kilo balığı ekmeksiz yemiştim yağlı yağlı aksama kadar midem bulanmıştı sonra :))) hiç bulantım yok normalde.Aşermek böyle birşeymiş :))
tarafından
Öyle valla canım yaa değer miniklerimiz icin
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Bunları yaşamak bile o kadar değerki onlar  için insan  seve seve çekio bende herseyden tiksinirdim  kuzum kucağımda ama şimdiden özledim o günleri  bakıp bakıp basen gözlerim doluyo senmiydin anneye çektiren midesini bulandıran  geceleri uyutmayan  die seviyorum  inşallah sende yaşarsın inşallah bebeğin sağ salim kucagına gelir ben hep konusurdum annem ben seni yıllardır bekliyorum  ben sana bişi olucak die çok korkuyorum dikkat  ediyorum senin için  sende anneye  sıkı sıkı tutun bırakma beni çünkü ben senin ömür boyunca  hatada yapsan  yanında olucam sürekli hergün bu kelimeleri tekrarladım bebekle anne arasındaki bağa cok inanıyorum o hissediyordu biliyorum  her konustugumda sıkı sıkı tutun beni hiç bırakma az kaldı dayan annecim die bitirirdim konuşmamı sende öyle yap  ben çok inanıyorum işe yaradığına..:)

tarafından
Bende devamlı şuan diyorum rabbim sen birini aldın benden bunu bana sağ salim kucağıma almayı nasip et hayırlısıyla
(1,065 puan) tarafından
Amiinn amiinnnnn    dua çok et ama bebeğinlede konuş çünkü onlar bizi duyup anlıyorlar
tarafından
Konuşuyorum canım hep derdim eşime ben annem gile kucagim boş veya karnım boş gitmek istemiyorum diye daha haftam olmadan öğrendim hamile olduğumu
(1,065 puan) tarafından
Şükürler olsun canım... herşey dilediğince olsun inşallah
tarafından
Amin inşallah kuzum allah razı olsun ❤️❤️
0 oy
(319 puan) tarafından
Ölmesek burda olur isek hatirlat bana bence senin bebeğin kiz aynı benim asermelerim hayırlısı olur artik
tarafından
Hakkımda hayırlısı inşallah canım 4 ay sonra bakalım ama bana nedense erkek geliyo
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Yemediğini yedirtiyor yediğini yedirtmiyor hamilelik kuzum☺☺❤❤
tarafından
Öyle valla kuzum yaa değer benim kuzuma bu sefer baya naz yapicam inşallah eşime ilkimde pek yapamadım:D
(6,722 puan) tarafından
Hahah☺☺yap tabiki kendini yorma yat dinlen bol bol canım
tarafından
Şuan annem gildeyim yatıyorum hiç kalkmiyorum canım annem ablam izin vermiyolar
(6,722 puan) tarafından
Ohh ne güzel kuzum annenler de yanındaymış ❤❤☺☺tek kalmazsin
tarafından
Evet canım ❤️❤️❤️
0 oy
(797 puan) tarafından
Ye canım ye afiyet olsun
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 326 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 925 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,718 göst.
1 Ocak 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,984 cevap

34,827 kullanıcı

...