0 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bazılarınız biliyor yada belki hepiniz biliyosunuzdur yinede ben söyliyim size belki yardımcı olurum. Yeşilkartlıysanız yani şimdiki ismiyle sgk yani sigortalı değilseniz ptt ye gidip kimliğinizi verip elektrik faturanıza indirim yapıyolar mesela annemlerinki 140 geliyosa 100 lirasını siliyolar sadece 40 veriyolar ama yeşilkartlı olmanız lazım yani haberi olmayan belki vardır diye söyledim minnacık yardımcı olurum belki :)

12 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından

Tüh  keşke yeşil kartlı olsaydim:)

O değil de hala yeşil kart var m ya :angel:

tarafından
Belki yeşilkartlısındır :)) yeşilkartın yeni anlamı sgk canım sigortalı olmayan :))
(3,669 puan) tarafından
He anladim ben yarın gidip bakayım fatura adıma sigortamda yok bakalım ne diyecekler
tarafından
İnşallah olur canım ama heryerde geçerli yani
(3,669 puan) tarafından
Inşallah sağ ol cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yesill kartımı kaldı kız artık ama çok iyiymis
tarafından
Ya yeşil kart derken sgk anlamında dedim ha sigortan yoksa yani anlamında :))
(345 puan) tarafından
Var canım yeşil kart eşim daha 2-3 hafta önce çıkarttı
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Aaa hiç bilmiyordum annemler yeşil kartlı olabilir her yerde oluyor mu bu
tarafından
Heryerde oluyor ya yeşilkart yazarak galiba yanlış yaptım yani sigortalı değillerse oluyor
(1,424 puan) tarafından
Hımmmm babam ssigortalidir ozaman
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Nasıl yeşil kart yahu.sigorta bizim ki olmamı şimdi .yeşil kart hala var mı ki
tarafından
Rica ederim canım minik bir bilgi yani en azından birazcık elektrik faturası hafifler
(345 puan) tarafından
Aynn canım elime para geçsin faturayı yatiracagim zaman haber edicem yine bakalm indirim yapacaklar mi zaten sosyal yardıma kayitliyim bugün gittim pislik kadın önümüzdeki ay başvuru yapabilirsin dedi şimdi internetten araştırdım başvuru gerekmiyormus sosyal yardıma kayıtlı olmak yetiyormus
(6,825 puan) tarafından
Bn çok bilmiyorum öyle şeyleri Ama başvuru tabi kuzum sevindim snn Adına
(345 puan) tarafından
Aman aman Allah bildirmesin canım böyle şeyleri :)
tarafından
Doğru canım hiç ilgilenmiyolar valla bende eşimin asker maaşı için başvuru yapacaktım yüzümüze bile bakmıyolar kimliğimi aldılar baktılar git olmaz dediler niye olmuyor dedim git şunu şunu yap olur dediler tamam dedim gittim yaptım yine yapmadılar sinirden cimere yazdım cumhurbaşkanı sayfası sonra hemen kendileri beni aradılar başvuru yaptık kabul ettiler falan dedim size müstahak ilgilenseniz böyle yerlere gelmez iş
0 oy
(345 puan) tarafından
Başvuru falan yapılmıyor mu bı yerden canım 
tarafından
Üzerine olmasına gerek yok eğerki  nüfusta o evde oturuyor görünüyorsanız tamamdır canım
(345 puan) tarafından
Ayy vallaha Allah razı olsn senden daha bugün sosyal yardımlaşmaya gittim elektirik yardımı için bu ay yok önümüzdeki ay gel başvuru yapabilirsin dedi pislik kız hiç ilgilenmedi esimde yeni 2 gün oldu ise gireli ve 3 fatura vardı nasıl ödeyecem dedim yemin ederim Allah bin kere razı olsn canim haberim yok gidip normal ödeyecektim zaten param yok ay vallaha çok sevindim ya
tarafından
Rica ederim canım benim ne demek ya yardımcı olduysam çook sevinirim ama bana haber ver en azından özelden yaz inşllah olur ya
(345 puan) tarafından
Tamam canım elime para geçsin bakalm yatırmaya gidince ak koyun kara koyun çıkar ortaya :)
tarafından
Evet canım hadi inaşlah olur :))
0 oy
tarafından
Ne iyiymis cnm bu bilgi icin tesekkurler :)
tarafından
Rica ederim ne demek :)
0 oy
tarafından
Malesef sigortaliyiz :(
tarafından
100 lira indirim için işten çıkacak değilsiniz :))
tarafından
Cikacaz demedim zatten şaka amaçlı o iserti koydum canım
tarafından
Biliyorım şaka yaptığını canım bende şaka yaptım zaten
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla bizimki bankadan otomatik ödeniyor fatura bile gelmiyor  ama keşke bizimde yeşil kartınız olsaydı elektrik almış başını gitmiş doğalgazla yarışıyoo
tarafından
Sigortalı mısınız cnm
(10,411 puan) tarafından
Eşimin sigortası var ben ev hanımı olduğundan ssklı değilim
tarafından
Eşinin varsa sende yararlanıyosundur cnm
(10,411 puan) tarafından
Evet de emekli olamıyıruz
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Benim de eşim in sigortası  yok şuanda  ama ben engelli  vatandaşların  yaralandığını  zannediyordum  yarın bir bakayım  ptt ye gitmek  yeterli mi peki sosyal yardımlaşmaya  gitmek  gereklimi
tarafından
Sadece engelli değil canım sigortan yoksa yararlanabilirsin ve sadece ptt ye git sosyal yardıma gitmek gerekmiyor
(12,264 puan) tarafından
Eğer öyle birşey varsa sana çok dua ederim  canim  ALLAH razi olsun  arkadaşım ❤❤❤❤❤❤
tarafından
ALLAH hepimizden razı olsun kardeşim size biraz katkım olursa sizden daha çok sevinirim ben :)
0 oy
tarafından

Eşim gitti , işte eşime sizin yaşınız tutmuyor 30 yaşında fallan olmalısınız demişti 

tarafından
Ya valla kendi ceplerinden sanki çıkıyor birsürü kişi gidip indirimden yararlanıyor bizimkiler bazı memurlar kendilerini başbakan sanıyor. 30 ve üzerimi olması lazım demiş
tarafından
Evet 30 yaşında olmanız gerek demiş ,

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 326 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,820 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,717 göst.
1 Ocak 2020 Kültür-Sanat kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 629 göst.
4 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 872 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu

379,289 soru

11,353,092 cevap

34,824 kullanıcı

...