0 oy
182 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar ben hamileyim 27 haftalık. Hiç nazlanmadim daha eşime ilkinde çok tripliydim bunda trip yapmaya vakit kalmiyo oğlandan hemen yoruluyorum. Ama benim eşim hamile olsaydı çok nazlı olurdu ve gerçekte de öyle. Dizini vurmuş bı uere 10 gün onu söylüyor acıyor diye. Elini hafif tencere kurpuna degdirir yanar ay elim yandı deyip söylenir. Bende ona kızıyorum ben hamileyim bu kadar söylemiyorum sen ne çok söyleniyorsun diye. Bide trip atıyor niye öyle dedim diye :)

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay bu nasil bi soru dizi acimasiyla hamile olmasi ne alaka hajshshs :D

-Reklam-
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Kız ben her gün sen Allahtan kadın değilsin yoksa eşin yanmıştı hamile karılar gibi aşeriyorsun dedim :D
0 oy
tarafından
Keşkem eşim yanımda olsaydida nazlansaydim 
0 oy
tarafından
Çekerim kız o bana evlat vercek o beni çekti bende onu çekerim
0 oy
(470 puan) tarafından
Erkekler öyle cnm bir grip olmuştu geçende agliyodu :D bana bakmiyosun diye çorba yapacaktım yok yapma dedi sonra yapmayınca da bakmiyosun bana diye ağladı :D :D ben her gün elimi bı yerimi yakarım bir kere soylenmem oda geçende yaktı krem sürdü iki saat üfledi çok acıdı fln dedi yine ameliyat olmuştu 9 sene önce hala arada diyor acıyor dikiş yeri diye ben sezeryan oldum daha yeni soylenmiyorum erkekler çok nazlı 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben hamileyim benim eşimde hamile büyük ihtimalle benden daha nazlı benim bir yerim ağrısı onunda ağrıyo benden çok onun canı birşeyler istiyo o benden daha yorgun yazık  üzmüyorum sonuçta ilk bebeği:-D
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Valla hamileliği geç tanıdığım günden beri hep nazlanırım nazlanarak her istediğimi yaptırırım :D

Tribe gelince de ztn tripler kralicesiyim 8-)

O da nazlanır yeri  gelir trip atar oyyşşş tribini yediğim der zorla sarılır öperim :)   herşey karşılıklı kuzum..

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Eşime trıp atmam erkek olsaydım eşimde trpli olsa inankı çekemezdım hergun kavga sonrası boşanma olurdu ya sürekli trplı insanlarada hayret edıyorum tabiki herkesın yapısı canım 
0 oy
(359 puan) tarafından
Eşim cok nazlı dehildir eşimin nazını. Çekerim de anasının nazını çekemem oğlum oğlum diye nazlanir
0 oy
(119,341 puan) tarafından
bi grip olmustu vasiyet bile yazdi gebe olsa bo.ku yerdim
0 oy
(887 puan) tarafından
Asla çekemezdim heralde ikinci gün atardım kapıya ben çok çekilmez oluyorum o bana aynısını yapsa yapamazsın galiba :))
0 oy
(1,831 puan) tarafından

Benimki güzel kadın olurmuş işinide güzel yapar yemeğide eli pek lezzetlidir ne bulursada yer hiç ayırt etmez işi gereği o kadar yara aldıda bi kere sızlandıgını duymadım öyle bi imkan olsaydı çok güzel olurdu hamileliğimdede hep söyledim bu çocugu sen tasımalıydın diye :D

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ay ben hamileyken okadar çok tavuk alıp yedik ki en son gene tavuk yapmıştım eşim de oturdu sofraya tavuktan bı kaşık yedi iyy bu ne ya yeter midem bulandı dedi kalktı sofradan ama görsen nasıl sinirli :D o an dedim iyiki sen hamile değilsin ne bu tripler sanki hamile gibi midem bulandı diyosun dedim baya gülmüştüm hayatta cekemezdim sjsj
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 cocuk doğurdum ama ne aserme ne de naz yapmadım. Olmayan sey için adama eziyet etme ye gerek yok. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 435 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,248 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,478 göst.
15 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 262 göst.