0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim kaynanam hiç yorulmaz ben hamileym sabah altıda cocukları indiririm kahvaltı hazırlıyorum aksama kadar peşlernde kosuyo oynuyo 85yasına gelmiş hiç yorulmuyo sen git işini yap dinlen bunlar bende kalsn diyo

24 Cevaplar

0 oy
(85 puan) tarafından
Sadece oynar benimki 55 yaşında açık açık söylüyor bizden geçti artık bakamam diye
tarafından
Altını değiştirmez ama geriye kalan herseyleriyle ilgilenir bu yasta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah be oğlum 2 yaşına girecek yıl sonu daha ne kayınvalidem ne kayınpederim oğlumu gördü bir gelemediler bizde gidemedik içime o kadar oturuyor ki anlatamam 
tarafından
Allah ıslah etsin valla bnmki öz torunları değil ama öz neneleri bırak ilgilenmeyi şu yasa geldiler aramıyo bile
tarafından
Yok be yavrum bizim sıkıntımız yok çok şükür onların köyde malları var gelemedi bizim borcumuz var gidemedik o yüzden

Herkese merhamet yok canım ne yapıcan küçüçük çocuğa bile kin güden var
tarafından
Allah kavuştursun canım zor öyle
tarafından
Amin canım benim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Belki bakar ama daha altı aylık olmamışken herşeyi yedirmeyi düşündüğü için, ballı ılık su ver falan dediği için tek bırakmaya korkuyorum.. Yanındayken bile sevmek için alıyor gibi alıp yapacağını yapıyor
tarafından
Annemde dort aylıkken herşeyin yedirmeye calsrdı onlar korkmuyo
(1,552 puan) tarafından
Benim annem kızacağımı bildiği için, 6 aylık olmadan hiç bişey yapmadı.. Şimdi de bişeyi vermeden önce bana sorar sağolsun.. El kadar bebek bu doktorlar bas bas bağırırken nasıl bal vereyim
tarafından
Yok cnm bal verme tabi onlarn zamanında sorcak kimse yoktu  hersyi deniyorlar dı şimdi hersey elinin altında
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle.. Kaynanamın bilmemesini sorun etmiyorum, benim annem de bilmiyor.. Eskiden şimdiki şartlar yokmuş, haklılar.. Ama annem bilmediğini kabul eder, torunu için iyi olan ne ise onu yapmaya çalışır.. Ama kaynanam inadına yapar gibi, yapma dedikçe yapar.. Simidi yapma dedim, bu sefer de gidip limon sürdü
tarafından
Cocukla damak yapısını aynı sanıyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yok canim kizlarininki var ya yeter ona. 

Anasindan ne gördüm danasindan ne gorcem dedi 1.5 uasinda cocuga ve keske olnasaymis dedi olmasa rahat bosancaz ya. 

Korulukleri dokunmasin da faydalari da dursun orda.
tarafından
Allah ıslah etsin cnm
(7,791 puan) tarafından
Allah goruyor artik rabbim sorsun. Amin
0 oy
(866 puan) tarafından
Keşke bnm kaynana da baksa biraz götürür 5 10 dk snra arar gel al diye :) 
tarafından
Rahatına düşkün desene
(866 puan) tarafından
Yaramaz bir çocuk da değil sadece dışarı çıkarken serbest dolaşmak istiyor elini tutmaz koşar hemn oda yetişemiyor, güya bide ilk torun bakalım eltinb çocupu faln olsa ona nasıl olur bilemem
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Elinde olsa hiç vermez :D
tarafından
Keyfini cıkar kız yat dinlen
(1,102 puan) tarafından
Ayy ben de vermek istemiyorum hiç hep kucağımda koynumda olsun istiyorum ayın 1 inde işe başlıycam çok Duygusalım o yüzden 6 aylık bebişim dahaaa :(
tarafından
Küçükmüş daha kuzum
(1,102 puan) tarafından
Çoook minik :(
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnmde ilgilenr ama bukdr demez git dinlen
tarafından
Ben hamileym sürekli kusuyorum acıyo bana bu halinle bakma diyo
0 oy
tarafından
kıskanır oğlunun bile ilgilenmesini çekemez birak oğlum annesine ver der. corba yapar icine kırmızı biberi basar yiyemesin dye.kilini kipirdatmaz.esim tuvalete götürecek olur ver bana der ama yapmaz maksat çocuğu eşimin.elinden almak alismasin tuvalete goturmye sye düşünür.kayın babam sevecek olur bağırır ona birak sıkıştırıp durma diyerekten.kayın babam oğlumu çok sevecek diye korkar.nasil bir kadin bu nasil kiskancliktir hasetliktir çekememezlik tir.allah korusun serrinden
0 oy
(603 puan) tarafından
Çocuğum iki yaşına girdi bir kere mecburiyetten değiştirmiştir altını oda eşim yanında diye ben kendim hiç bir şekilde ne anneme ne kaynanaya nede başka birine oğlumun altını değiş çoraplarını giydir yemek yedir yada bir ihtiyacini gider demem yapım değil çünkü yapan kişi 77 sülaleye ben baktım ben yaptım der ve bu benim hoşuma gitmez 
tarafından
Benim hiç öyle demez öz torunları değil kızlarm ama torunumu tasıyosun iki Evin işi sırtında azcık dinlen diyo daha bugüne kdr ben bakıyorum lafını etmedi cok emeği var
(603 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan demek . Benim melek yüzlü şeytan valla
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Uzaktalar malesef ben gidince yada onlar gelince ilgilenir de benim çocuklar yabani gitmiyorlar kimseye oğlum yine sever de kızım 7 yabancı gibi görüyor ya 
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim kiz ben olmadan dursa kaynanam bakar ALLAH razi olsun ama benimki durmuyo
0 oy
(7,026 puan) tarafından
Bana kaynana demeyin sinirlerim tepeme çıkıyor. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Maşallah kız nazar etmeyelim kadına. Torun bakmak ömrü uzatır diyor araştırmalar. Benim kaynanam da 57 yaşında sağolsun bı derdimiz sıkıntımız olsa ilk o koşar, torunlarının her birine ayrı ayrı aşık, hepsiyle ayrı ayrı ilgilenir. Ama biz uzaktayiz biraz mahrum kalıyoruz bu durumdan.
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Maşallah ne güzel benim kaynanam da ilgilenir yani benimki daha yeni oldu ama eltiminkilerle ilgili
0 oy
tarafından
vay be masallah diyelim. benim kaynana da asla ilgilenmez asla. torunlari onun evine gelince sikintidan patlar. ben de henuz hamileyim ama yok benimkiyle de ilgilenecegini sanmam. tam bir prenses kaynana. cocuga bakmaz. gezsin tozsun anca
0 oy
(205 puan) tarafından
Benimki ona kalsa bakarim ederim diyo ama daha ben yanindayken yine gelip benim bakmami bekliyo namaz kilmaya gidiyorum cocuk agliyo kalkip almiyo oldugu yerden tamam annen gelicek simdi aglama oy fln diye ben bu kadina mi cocuk birakicam 30 sene olmus cocuk bakmayali 
0 oy
(633 puan) tarafından
Benimki 50 bile değil sadece oğlunun yanında bakıyor. Oğlu kapıdan çıkınca hemen yoruldumlar falan
0 oy
tarafından
Genç benim kaynanam oğlumu omuzlarına alıp evin içinde gezdirir parka indirir işim varsa yemeğini suyunu verir uyutur. 
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Torunu olduğunu biliyor mu bilmiyorum:)))

Bayramda gördü daha görmemiş 

Ve evimiz 5 dakka mesafede
0 oy
(7,376 puan) tarafından
44tane torunu var benim kızım 41.inci oooo sıra gelene kadar yanındaki 4tanesine bakar gerisine yetisemiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 182 göst.
12 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,248 göst.
29 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,478 göst.
15 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 269 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (110 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı