0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanimlar bebegime ben tek bakıyorum dogu görevinde olduğumuz için televizyon izletmek istemiyorum ancak bütün gün oyunda oynayamıyorum bebeğim ile kızım 10 aylık inanın sabah 6'dan akşam 7 buçuğa kadar sürekli kucağımda olmak istiyor temizlik ve yemek çok minimum düzeyde yapabiliyorum kendimi çok yıpranmış hissediyorum fakat üzüldüğüm Başka bir konu var burada tek olduğum için zaman geçmiyor be bebeğim bir daire içinde sıkıntıdan bence bana sarıyor sosyal çevresinin bu kadar kısıtlı olması beni çok üzüyor oğuk olmasa parka götürürüm Ya da dışarı çıkarırım İnan'ın tüm gün oyun oynamak Onunla beni çok yoruyor maalesef arada televizyonda açıyorum Çünkü çok bunalıyorum Sizin nasıl geçiyor gününüz bebeğiniz ile

3 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
ben o konuda sansliyim bahcemiz var ama cok cikmasakda arada bi cikma bile iyi geliyo sende arada bi markete vs gotur degisik olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde 11 aylık olacak ama bu kar kış bitmedi bir bahçemize çıkıp bir hava alsak gündüz yemek oyun evin içinde gezdirmeler kitap okuyorum bazen ona bazen de TV izliyor canım benimki de 
0 oy
(6,206 puan) tarafından
Benim bebeğim 17 aylık benim yaşadığım yerde öyle hiç bir sosyal aktivite yapamiyoruz bende senin gibiydim çocuğa TV açtım sustukça açtım dışarı fln eşimin işi dolayısıyla çok cikaramadik çocuğun çoğu şeyi geriden geliyo sakın tv acma cnm işini gücünü birak gerekirse cocukla ilgilen sürekli konuş dışarı cikart ben çok pişmanım şimdi doktora götürcez otizm den korkuyorum
(209 puan) tarafından
Yaa bende ondan korkuyorum
(209 puan) tarafından
Mesela ne geriden geliyor
(6,206 puan) tarafından
Göz teması sınırlı ismine canı isteyince bakar bir oyuncakla çok mesgulse bakmaz istediği seyi isaret ederek gösteremiyo agzin burnun nerde dediğimiz zamn anlamiyo gosteremiyo çocuk komutları algilayamiyo sadece gel dedigimizde geliyo tv yi kapattık 1 ay oluyo hiç bir sekilde izlettirmiyotum çocuk gel gel demeyi bay bay yapmayi öğrendi 2 gündür mesela ama doktora götürcez yinede normal değil çünkü yasitlarindan geride
(163 puan) tarafından
Benim kide yaşıtlarından geride bay bay demeyi gel gel demeyi bilmiyor öğretmeye çalıştım olmadı işaret parmağını kullanmıyor
(6,206 puan) tarafından
Gel gel yapıyor daha yeni yeni ama bay bayi çok nadir yapiyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 101 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elifffert (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde melikeili (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 374 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu