0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

:sideways:

Büyük kızım 3ys küçüğü 10aylik. Eşim malum evden işe işten eve kalbimide bırakayım adam eve ekmek getriyor <3..(İşte başka komşu desem bir gitim iki gitim sıkılıyor insan e bu zamanda samimi arkadaş dost bulmak da zorr anaam. Oyleee işte umarım güzel yorumlarınız olur kizceler 

:)

21 Cevaplar

0 oy
(2,866 puan) tarafından
Evde bol bol kudurmuş dana gibi koşuyoruz. İki çocuk zor benim uyku problemim var kızım uyumaz sabah oğlum uyanır velhasıl zor ya bi gün aydınlığa çıkaracağız sabır sabır 
tarafından
Uyku demiskem evet bende geceleri uyku problemi yaşayan biriyim ne olcak bilmiym
-Reklam-
0 oy
(3,008 puan) tarafından
Valla yorucu geçiyor ama onlarsız da olmuyor 
tarafından
Kesinlikle;))
0 oy
(645 puan) tarafından
Anammm bu ben hiç kimsem yok iki çocuk kafayı yiyecek gibi oluyorum 
tarafından
Aynimiyiz:)) kız insan değişiklik arıyor ama hep aynı rutin
(645 puan) tarafından
Benim aileler de çok uzak evim ışık almaz hep gece gibi imtihan diyorum ben Rabbim evlatlarımızın yokluğunu göstermesin ama insan değişiklik istiyor
tarafından
Kız herşeyimiz bu kadar mı benzer benim evde karanluk giriş mutfak bir karanlık geceye kadar isugimiz açık sanki hep gece diyorum
(645 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsun canım
0 oy
(918 puan) tarafından
3 çocukla ben renk renk huni ile geziyorum 
tarafından
Zorya
(918 puan) tarafından
Hemde nasıl tek başıma gurbette birde sen düşün
tarafından
Düşünmek mi bende aynısı yasiyom gurbett..aailemden uzaktayim. ha kafa dengi bir komşu da zor bu devirde
(918 puan) tarafından
Ay Allah'ım kolaylık versin bizlere. Şükür benim samimi komşum var onunla gidip geliyoruz öyle de olmasa bunalırdm muhtemelen
0 oy
(877 puan) tarafından

Sabah kalk önce bebek sonra diğeri uyanıyor sonra onlar dururken kahvaltı ye iç temizle temizlik vs öğle akşam.yemegi meyve molası kek pasta vs ne komşu ne başka bişi evin içinde dur dur dur binde bı çıkarız dışarı kendi evimiz.bahceli bı aşağı iner tavuk cücük inek köpek dolanır gelirik aksam oldu yat zibar yaparik :D

tarafından
Aynen bütün gün yimekle geçiyor gecede mecbur uyku robot gibi
0 oy
(5,099 puan) tarafından
Yorucu zorr hiç anlasamiyorlar ya asla yalnız birakamiyorim 

Biri 2 buçuk yaşında biri 1 yaşında
tarafından
Bnmde büyüğü küçüğü kıskanır hemde çok o da sıkılıyor napsin ilaki enerjisini atmali dışarı desek havasi birgunu bigunu tutmuyor:) :(
(5,099 puan) tarafından
Maalesef çok kıskanıyor
0 oy
(986 puan) tarafından
3 çocukla hunimi aldım geldim
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Mutfağa gırınce orası bakkal ben de bakkal çı oluyorum su en çok sattıgım şey . Cıkolatalı ekmek meyve. Sonra süt yumurta çay süt şu sureklı döngü halınde bugün cınnet gecırmeye ramak vardı esım kurtardı:) 
0 oy
tarafından
Yorgunluk tan ayaklarımın altı yanıyor 
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben twk çocukla delirmek üzereyim artık Allah 2 çocuklara yardım etsin
0 oy
(12,541 puan) tarafından
Kız 20 aylık olan bir aylık

Oğlanı bağlıyorum silingle kız yürüyor zaten

AVM'ye ya markete falan çıkıyoruz tabii arada eskiden her gün çıkardık kızlayken

Yazın olsa yine çıkmayı tercih ederim de hava çok soğuk
(12,541 puan) tarafından
Malum oğlan kolik o uyuyunca kızla aktivite yapmaya çalışıyorum ikisi gibi eskisi gibi
0 oy
(933 puan) tarafından
Son postuma  bak
0 oy
(3,255 puan) tarafından
İki çocukla işte kafayı yemeden bişey öğretip mutlu mutlu uyutunca hadi bugünü de atlattık deyip teselli etmeye çalışıyotum kendimi
0 oy
tarafından
Yorucuu ve eğlenceli:))
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Oğlumun 3. Yaş gununde kızım 8 aylıktı..

O dönem daha rahattı bicok şey benim için.

Oğlum evet daha ufak ve laf anlamiyodu ama kızım 8 aylıktı.

Evde emekleme cabalari..

İşte biyere gidince iki oyuncakla kanmalar falan..

Smdi oğlan Mart'ta 5 olcak.

Kızım 2.5 yaşında.

İnan daha zor.

Evet oglm büyümüş oldu şükür.

Ama kızın tam atak zamanlari falan.

Kendi kendine çığlık atmalar.

İnat etmeler falan..

O donemdeyken bir tık daha rahattım 
(452 puan) tarafından
Post sahibi değilim ** büyüdükçe zorlaşıyorlar kısknamlar kavga etmeler kızım 2 yaşında oğlum 3 buçuk , oğlan 2 yaş sendromundan çıktı derken bu sefer kızım bu kızlar hiç az değil nasıl cadı en ufak sinirinde kendi saçını yoluyor eşimde evde akşama kadar kafa kalmıyor eşim bi iş arayışında hep bana Allah yardımcın olsun der
(13,659 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Kızların cadiligi erkeklerin hırçınlığıni bile bastiriyo
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Tek cocukla.zor cnm.ben gurbette ilk yillarimda cok.wkilirdm kimse yok kapisini calacagom esim gezmeyi s3ven biri degil sehri bilmiyrm

Naptim kendim kesfettim sehri netten baktm merkezde nerelere gidilir imaknim olduklarina gittim.hergun tabi gidemiyosn kalan gunlerde de kista olsa 20.dk falan market gezisi falan fustik vakit gecirdim yime de zordu 

Valla memleketteki komsularimi.aradim catkapi gelmelerini Allah ne verrdiysr birlikte yapip oturup yedigimiz o gjnleri cok aradim sonra memlekette de eski komsularimz ya tasindi yada rahmetli oldu derlen orasi da olmus gurbet 
0 oy
tarafından
Büyük oğlan 2 yaşında küçük oğlan 9 aylık, çok yorucu geçiyor gurbette olduğum için de tek bakıyorum, havalar çok soğuk o yüzden dışarı da çıkamıyoruz hep evde olduğumuz için çocuklarda çok sıkılıyor özellikle büyük oğlan sıkılınca mızmızlanıyor bize sarıyor.
0 oy
(929 puan) tarafından
Nnmkiler 3,5 ve 1,5 yaşında hamile halimle anca yetişiyorum vllhi çok zor 
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Benimki biri 1 yaş diyer 1 haftalık daha annemlerde kaliyorum yardim için. Daha bir odada tek kalmadık ama 3 kadın zor bakiyoruz resmen oğlum gelip eline bisey alıp hemen kıza fırlatıyo vuruyo oyuncak bebek zann ediyo emziryorum yanima gelip aysklsrını çekiştiryo kucahimda gorunce paçamdan yapışıyo ağlıyo beni kucagina al diye kucak istiyo , vee ustune ikiside grip oldular gecelerim haram Rabbim yardimcimiz olsun olumlu bisey yazamadım cnm kusra bakma¯⁠\⁠(⁠°⁠_⁠o⁠)⁠/⁠¯
0 oy
(7,921 puan) tarafından
Biri 19 diğeri 5 aylık alt al üst değiştir kusmuk temizle....yemek yap çamaşır yıka kurut katla yerleştir süpür sil hergün abartısız böyle geçiyor gece olunca çocuklar uyuduktan sonra ya bayılıyor yada kitap okuyorum.  

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 417 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde handanh_1 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 151 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 389 göst.