0 oy
952 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar oğlumu uyuttum eşimle ne zamandır kumbara ne alemde diye düşüyorduk. Biri dolmuş artık almıyordu büyük teneke halinde. Diğeri de dolmak üzereydi. Buradan 1800 den fazla çıktı ama diğerini açmamaya and içtik çünkü say say midemiz bulandı bunları 100 100 poşeyledik kaldırdık. Ama tövbeler olsun ya Bi dahakine direk ziraate götürücem :) :)

Damlaya damlaya göl olur kızlar. Hemen yarın başlayın. 

image

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne güzel canım Allah bin bereket versin inşallah benimde var ama açmayı düşünmüyorum şimdilik :D

tarafından
Açma açma sayarken pişman oluyor insan :)
tarafından
Hahahaha bir defa açtım hamileyken aboooooo say say bitmedi ☺
-Reklam-
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Ne güzel yapmışsın valla bereketli olsun insallahh bizde Kurban icinn başladık eşimle kizlarimda bizde aticaz dediler bakalimm biz nasıl etcezz☺️☺️
tarafından
Maşallah canım inşallah istediğiniz gibi olur :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben madeni para biriktirmeyi sevmiyorum. Kagıt para daha iyi. Bereketini görün canım 
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(429 puan) tarafından
Maşallah kim onları butunletiyor
tarafından
2 senedir daha hiç büyütünlemedik kuzum hangi şanslı olacak bilmiyorum :)
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Benim kızımında var kumbarası ama biz bu kadar beklemeyiz yüz yüz buradaki fırına verip bütünlerim niye bu kadar bekleyelimki tümlenmiş halide bir kenarda birikebilir sonuçta:)
tarafından
Tercih meselesi canım o senin tercihin saygı duyarım :) herkesin birikim yapma şekli farklı

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 576 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,023 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,298 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 427 göst.
0 oy
23 cevap 447 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu

381,692 soru

11,426,380 cevap

34,985 kullanıcı

...