0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (9,000 puan) tarafından

image

saydim ayrı ayrı poşetlere koydum da ben bunları şimdi nerde Kağıt para ya cevircem. 2 ayrı kumbara biriktirdim ekmek üstünden kalan marketten kalan kocamın cebinde unuttugu bozuklar falan derken damlaya damlaya göl olmasa bı birikinti olmuş :D

20 Cevaplar

0 oy
(463 puan) tarafından
Bankalar duacın olur 
(9,000 puan) tarafından
Banka bozuk para alır mı kız
(463 puan) tarafından
Almaz mı havada kapıyo bizim burdakiler
(9,000 puan) tarafından
Ahaha eltim bankacı dur ona diyim hiç duymadım bozuk para aldıklarını
(12 puan) tarafından
Bankacı olarak söylüyorum ihtiyacı yoksa ve hesaba yatırmayacaksan asla almaz hiç o yoğunlukta saymakla vakit kaybetmez
(463 puan) tarafından
Bizim burdaki ziraat aldı ne zaman götürsem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani toplam ne kadar :))) 
(9,000 puan) tarafından
763 TL oluyo bin bile olmamış :D
tarafından
Maşallah oda guzel ya
(9,000 puan) tarafından
Kumbarayi alırken ehliyet parası diye niyetlenmistim. Şimdi hamileyim oğluma harcadım çok belki
tarafından
1 yıl sonra açacam deseydin şart koysaydncnm
0 oy
tarafından
Ne güzel canım benim de var ama daha açmadım bir tanesini açtım bin TL çıktı ikincisi duruyor daha 
(9,000 puan) tarafından
Benim ikiskden toplam 763 çıktı kız sen iyi biriktirmişsin
tarafından
Kız eşim çok getiriyor hep cebi dolu dolu sigara içiyor üstüne bozuk çok verirler hep der ki hanım cebim dolu haberin olsun :-) bende affetmem minik kuşum için  alıyorum vallahi yoksa almam
(9,000 puan) tarafından
Bende eşimin cebimde unuttuklari yada üstünü değişirken sağa sola biraktiklarini topladım marketten kalanları attım bazen falan derken bu kadar oldu
tarafından
Vallahi iyi okuyor canım :-)
0 oy
tarafından
Tabii canım. Çok farkediyor.  Ben bikere sırf 50 kuruş 1 liralardan 700 lira biriktirmistim. Markete gidip kağıt para ile değiş tokuş yaptın mı oh mis :) 
(9,000 puan) tarafından
Benimde öyle 763 TL çıktı marketler alır mı bu kadar bozugu saymakla uğraşır mi
tarafından
Makine var onlarda bozuklari atiyo. Hop sayıyor makine. Ama sen önce bi ayır onları. Mesela 1 liraları 50 kuruslari ayrı ayrı torbalara koy kac adet olduğunu evde kendin say ama eldiven kullan çok kirli o paralar eldiven baya kararıyor görürsün :D
(9,000 puan) tarafından
Öyle yaptım hepsi ayrı poşette
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Canım benzinlikler alıyo
(9,000 puan) tarafından
Eşimden yollarım aliyolarsa benzinlik Uzak bana
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Market avm gibi yerlerde ihtiyac oluyo pazara cikip pazarcilarada verebilirsin cnm 
(9,000 puan) tarafından
Yarın pazar var onlara sorayım bakalım
0 oy
tarafından
2 yıl da az yaaa
(9,000 puan) tarafından
Olduğu Kadar hiç yoktan iyidir  bence
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Canım a101 bim sokk onlara git onlar kağıt paraya çevirirler
(9,000 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakalim bı yer kabul edecek inşallah
(3,167 puan) tarafından
Canım bn veriyorum kabul ediyorlar bide benzin istasyonlarida kabul ediyor
0 oy
(2,746 puan) tarafından
A101 bim şok vs çok seviniyor bozuk para gelince ... 100 er TL halinde paketle... Ben öğrenciyken markette çalışırdım müşteri bozukluk getirince havalara uöardım... :D hatta geçen bime götürdüm kız nasıl sevindi hiç bozuk kalmamış kasada diye ..
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Marketler aliyo canm ayri ayrida saymışsın 
0 oy
(278 puan) tarafından
Hanene hayırlı uğurlu olsun bacım :D
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Vayy iyi birikmiş kız ☺️
0 oy
tarafından
Bime götür alırlar canım 
0 oy
tarafından

Ne kadar birikmiş anlamadım ama bende başladım 2 aydır birikiyor 680 TL olmuş. İnşallah çok param olur :angry:

0 oy
tarafından
Bir gram alırsın kizzz :)
0 oy
tarafından
Ben oğluma kumbara almıştım kağıt para ayrı bozuk para ayrı 10 ayda 2 bin TL bozuk para 500 TL kağıt para biriktirdim ama bayramlarda falan harçlık verenler olmuştu onları da biriktirmiş tim öyle birikim oldu yoksa bu devirde çok zor artık 
0 oy
tarafından
Keske atmasaydın markete gitsen suan 1 poşet anca doldurursun:) 
0 oy
tarafından
Allah daha çok versin bebeğim eşimle benim kumbaramız var daha 2 ay oldu alalı kumbarayı her attığımı sayıyorum ama şartım var bozuk para kabul etmiyorum kağıt para olacak arada 1 TL atıyorum ama çok değil  2 bin tl oldu şuan :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Markete götür canım. Ben markete götürdüm içerde makine varmış ona attı hizlicana sayıldı bende sayıp götürmüştüm zaten :) o şekilde bütünlestirdim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 935 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,289 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 408 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...