0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ne olursunuz oğluma bez istiyorum göndermek isteyen olursa bana yazsın yada elinde olan varsa gerçekten hep yazıyorum buraya ama kimse bana dönmüyor sonuçta hepiniz annesiniz goruntulude ariyablrsnz durumum yok bana biraz yardım edin 
notu ile kapatıldı: Yasak post

6 Cevaplar

+2 oy
(3,831 puan) tarafından
Kendimi bildim bileli çalıştım ve hala çalışıyorum hamileliğim riskli olduğu halde devam ediyorum. Çocuğum doğsa da çalışacağım herkes evinde sıcak yatağında uyurken ben sabahın karanlığında işe gidiyorum. Kimse durumum yok demesin benim ablam 2 çocuğuyla çalışıyor ve çocuklarına bakacak kimse yok kimse de bakmadı bu zamana kadar. Onlarla otobüse biniyor kreşe bırakıyor akşam işten çıkıp koştur koştur onları alıyor saatlerine yetişebilmek için çok şükür her şekilde yetiyor hiç bir şeyi eksik etmedi onlardan. Yani demek istediğim sizde çalışıp çocuklarınızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Asla hiç bir şey bahane değildir insan istese her şeyi yapar. Ve malasef burda o kadar çok post açılıyor ki yardım için kime hangi birine yardım edelim ya da nasıl güvenelim. Burdan kimseden bir şey umut etme bence herkes önce etrafındakilere inandığı kişilere yardım eder 
tarafından
Alnından opeyım hatice senın, boyle kadınlar olsun kımseye boyun egmeyen, bakabılecegı cocugu yapan kadınlar
(3,831 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekten ablamı görünce o kadar üzülüyorum ki geçen ay kalmaya gittim oğlu 4-5 kez uyandı ağladı gece ablam her seferinde kalktı tekrar uyuttu ve sabah 6 da kalkıp onları hazırladı yedirdi beraber çıktı işe gitti çocukları kreşe bıraktı. Dizlerinden rahatsızdı diye ben evinde kaldım söz vermiştim evini temizlicem diye ama o kadar üzüldümkü ona. Ablama baksan ama ne kadar güçlü duruyor hiç şikayetçi değildi halinden. O yüzden kimseye yardım etmem burdan kadın isterse her şeyi yapar
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sosyal hizmetler il müdürlüğüne

Valilik

Kaymakamlık 

Belediye 

Buralara başvuru yapın 
(174 puan) tarafından
Yaotim süreç devam ediyor diyor
(7,654 puan) tarafından
Bizzat basvur
0 oy
tarafından
Yazınca linç yiyoruz ama yardım istemenin yeri burasi değil bacim 
0 oy
tarafından
Burada çooook garip şeyler gördüm. Şükür dolandırıcıya denk gelmedim ama hepsi ders niteliğinde. O yüzden asla ama asla kimseye güvenmiyorum. Lütfen şahsına algılama. Annelik çok zor Rabbim yardımcın olsun 
(174 puan) tarafından
Gerçekten ihtiyacım olmasaydi hiç yazmazdım
tarafından
Muhakkak ama işte artık burada güven - 0
0 oy
tarafından
Eşin hala mı calısmıyor daha oncede yazdın, bu kadar zor mu ya bu cocuga bez alamıcak durumdasınız aylardır 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Busra1241964 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 370 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 303 göst.
25 Ekim 2020 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.