0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Çocukluğunuzda demek istedim ... Her pazar banyo günüydü :'( babam elinde gazete ile kahvaltı masasında otururdu sıcacık ekmekler saaatlerce konuşarak yapılan kahvaltılar sıcacık ev off offf çok özledim :'(

20 Cevaplar

+1 oy
(3,721 puan) tarafından
Kız siz zenginmişsiniz ne iş yapar peder bey :D
(194 puan) tarafından
Maliye Bakanlığında çalışıyordu canım :))
tarafından
Zenginlik ile ne alakası var tam olarak anlamadım :D
Herkesin yapabileceği gayet normal şeyler pazar günü böyledir
(3,721 puan) tarafından
Valla ben hiç eski zamanlar da masa da yemek yiyen görmedim canım gazete okuyan da. Bana göre gazete okumak entelektüel bi aktivitedir :D
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Koskoca bı hiccccc........:(
(194 puan) tarafından
Yaaa:(
(15,823 puan) tarafından
Valla oyleydii kavgadan kıyametten yemek yersen şükür et oturr
tarafından
☹️☹️☹️☹️
0 oy
tarafından
Matematik odevinin stresi olurdu bende cuma günü akşam ödevlerimi yapmadiysam pazar günü bı sıkıntı basardi bir de banyo yapılır önlük külotlu çoraplar yikanirdi annem ne zaman utuleyecek diye acele ederdim bir de saçlarımı nasıl yapicam diye düşünürdüm gündüz kuşağı magazin programları seda sayanlar ebru gündeşler kavgalar kaoslar olurdu sabah erkenden kalkıp şirinleri izlerdim ayy aklımda kalanlar bunlar :D
(194 puan) tarafından
Ahah ahh ne güzel dedin kız :)
0 oy
(12,729 puan) tarafından
Ertesi gün okul var diye stres olurdum niye bilmiyorum okul hayatım çok güzel geçti aslında yani başarılı bir öğrenci idim okulu seviyordum ama pazar günü okula gidecek olmanın stresi olurdu şu yaşıma geldim hala çok sevmem pazarı cumartesi daha güzel bir gün 
(194 puan) tarafından
Bende strese girerdim
(570 puan) tarafından
Bende öyle cumartesi günü sanki güzel geçerdi benim için çünkü ertesi güne geç uyanbilirdim pazar pek öyle olmazdi
0 oy
(426 puan) tarafından
Ahh memleketimdeydim, arkadaşlarımla gezerdim deniz kenarına giderdim
(194 puan) tarafından
Yaaa ne güzelmis
0 oy
tarafından
Çizgi filim günüydü ya ne heyecanla beklerdim
(194 puan) tarafından
Şirinler vardı ,Jetgiller vardı ,Tom ve Jerry vardı çok severdim
0 oy
(817 puan) tarafından
Erkenden uyanan annem babam ekmek almaya giden kardeşim ve ben gazete de alın posta diye bağıran babam gülerek koşarak bakkala fırına giden kardeşim ve ben ailece yapılan kahvaltı herşey güzeldi şimdi 7 de uyanan ben ve çocuk saat 2 de uyanan bir baba ailece yenen bir kahvaltı da yok yemek de çok ilginç büyüdüğüm aileye bak kurduğum aileye bak 
(194 puan) tarafından
İnsan geldiği yaşadığı aile gibi bir aile kurmak istiyor tabi o sıcaklığı hissetmek istiyor
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Pazar banyo dışında normal bı gündü dedem hep evdeydi çünkü :)
(194 puan) tarafından
Yaaa olsun canım
0 oy
tarafından
havalar iyiyse her pazar piknik günü olurdu. bir de tabi ödev ve banyo :(
(194 puan) tarafından
Yaa ne güzel günlerdi
tarafından
güzeldi tabi.. tek dert ödevlerdi hayatımızdaki :) Allah başka dert vermesin :D
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kovboy filmi kalabalık kahvaltı masası... Babam her pazar kovboy filmi açar onu izleyerek kahvaltı ederdik. Bazen itiş kakış da olurdu tabi.. 8 kardeşiz. Ve banyo günü ıyy gıcık olurdum. Annem bizi banyo yaptıracak diye aklım çıkardı. Çok sıcak suyla yıkar 4 kez sabun sürer üstüne el omosu. Üstüne 2 kez şampuan ve ben çocukken kil dökerdi.. İyice keseler üstüne sabunlar iyice durular cıkardk.. Ay özledim ama hah
(194 puan) tarafından
Ahaha yaşadım şuan yaa
0 oy
tarafından
Cok kucukkeni hatirlamam ama 13-14 babam evdeyse cağkebab alırdı bize sabah uyandigimizda babam yoksa ablam evde pır dönerdi(babam seytana uymus yine derdi pahaliydi cunku ) genellikle kucuk kardesimle yollardi ekmegiyle bolusur sonra ekmekle beraber baska ekmegin icine koyar yerdik ceyrek olurdu heoimize ama tadini asla unutamam cok guzeldi beee
(194 puan) tarafından
Ahh ahhh ...bı an yaşadım sanki
tarafından
Aynen valla o evdeki hergunmu ozlemla aniyom
0 oy
tarafından
Çocukluğumda birşey ifade etmiyor ama evliliğimde hava güzel ise mangal kötü ise pazar alışverişi.
(194 puan) tarafından
En azından evliliğinde bir şeyler yapıyorsun canim
0 oy
(1,160 puan) tarafından

Hazır kahvaltı sofrasına uyanmak :(:'(

(194 puan) tarafından
Ah ah en sevdiğim seydi
(1,160 puan) tarafından
Benimdeee şimdi kendim hazırlamak zorundayim
0 oy
(119,112 puan) tarafından
normal bi gundu
(194 puan) tarafından
Doğum ne zaman az kaldı mi
son 5 gun
(194 puan) tarafından
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canim
amin cok sagol
0 oy
(570 puan) tarafından
Valla bizde pazar banyo günü TV izlemek için kavga edilen gün ya da markete gitmek için saat sayardik 
(194 puan) tarafından
Yaaa o günler ne güzeldi
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Annemin izinli olduğu tek gündü evde kızartma kokularıyla uyanirdim.
0 oy
(122 puan) tarafından
Her pazar babam sabah bizi alır pastaneye gotururdu sıcak süt ve kiymali borek yerdik ;)) eve gelince yine kahvalti ederdik ah canın babam hala bizi çocuk gibi görür 
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Babam pazar 1 2 saat geç giderdi bizide uyumazdi şen Şakrak kovboy filmi eşliğinde kahvaltı yapardık ne güzeldi bi yanda soba yanardı 
0 oy
tarafından
Bizimde temizlik günü daha sonra yorulurduk annem poğaça yapıp süt ısıtirdi sobanin yanında en güzel çizgi filmleri kardeşlerime izlerdik. Anlat anlat bitmez güzeldi zaman
0 oy
tarafından

Anneannemle salonda yatıyorum o bır kanepede ben bır kanepede.. Yorganın altındayım burnuma guzel bır koku gelıyor patates kızartması mı sucuklu yumurta mı tahmın etmeye calısırdım bana sunu yap bunu yap demesınler dıye de kalkmazdım :D en son  annem yer sofrasını getırırken  sesınden anlardım ve yenı uyanmıs gibi yapıp esnerdım annemde kalk hadı dedenı de uyandır gelın sofraya derdı babam coktan cıkıp bahcede bısılerle ugrasmıs eve yenı gırıyor olurdu :) Dedemı operek uyandırırdım benımde yuzumu yıkardı en sevdıgım şeydi sofraya oturunca hani benım kızımın meyve suyu hanı patatesının ketçabı derdi nasıl özel hıssederdım :D 

(194 puan) tarafından
Yaaa çok duygulandım
tarafından
valla sabah sabah bende duygulandım sayende

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 325 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 424 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde KADER01 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy