0 oy
517 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 buçuk sene oldu bu apartmana tasinali malum pandemi falan kimseyle gelio gitmedik doğru düzgün. Zaten hepsi yaşlı hani gidip saatlerce oturamam bi yan komşum var kafa dengi geçen ay bana geldi bende iadei ziyaret bugün ona gitcektim onceden anlaştık ama dün gece eşiyle telefonda tartışmasını duydum baya hararetliydi eşi eve gelmemiş falan. Şimdi sizce ablaya haber edip bi bahaneyle gitmesem mi ki zaten canı sıkkın ufak kızı var bide bizle uğraşmasın ya da hiç bişey yokmuş gibi gitsem mi bilemedim ya onu da zor durumda bırakmak istemiyorum 

21 Cevaplar

+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Bence msj atsan musaitsen gelmeyi düşünüyorum diye.  Zaten kabul etmek ıstemezse o soyler canm
tarafından
İlk defa gideceğim için ayıp olmasın diye kabul edebilir
-Reklam-
+1 oy
(1,950 puan) tarafından
Hic birsey olmamış gibi git belki anlatmak isterse anlatir baktin morali bozuk kalkarsın 
+1 oy
(89 puan) tarafından
Git biraz oturur duruma ortama bakarsın baktın memnun değil az oturur bı bahaneyle kalkarsın
0 oy
tarafından
Kadının da kafası dağılır git bence,hem önceden anlasmissiniz.bu kezde gitmeyince belki bunu problem yapar çağırdm gelmedi diye
tarafından
Şimdi akşama hazırlık falan yapar 3 yaşında da kızı var ona zor olmasın dedim bende bilemedim ya
0 oy
tarafından
Git bence eğer samimiyseniz belki sana açılır rahatlar böyle zamanlarda insan konuşacak biri arıyor
tarafından
Yolda yolakta görüşüp konuşuruz da o kadar samimi değiliz ya
0 oy
tarafından
Git cnm kafası dağılır rahatlar oda
0 oy
(119,287 puan) tarafından
gitme otur evinde 2 pist ac
tarafından
Ben artık karar aldim sohbet postu açmiyem
0 oy
tarafından
Valla bilmiyorum çünkü hiç komşulara gitmiyorum. Yanı pek samimi olmam yapım öyle. Kapıda konuşurum ama eve gel git olmuyor ki eşimde sevmez.

Fakat tartışmış ise bence gitme derim sanki duydun da ağzını arıyor gibi sanat belki
tarafından
Bende öyle düşünüyorum ya yine de emin olamadım ilk kendisi geldi bana bi kafa dengi sen varsın çocuklar oynasın falan diye
0 oy
(48,667 puan) tarafından
Abla musait misin diye sor musait degilsen baska zaman geleyim de gitmeniz moral.olabilir
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Haftaya cumartesi gitsen daha iyi gibi canım 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım git bence. Önemli bişey değilse yansıtmaz bile zaten. Her ailede olur bağırıs çağırıs. Ama önemli ise belki kafa dağıtmasına yardımın dokunur. Anlaşmışsınız neticede. Nacizane görüşüm bu şekilde 
0 oy
tarafından
Bnce gtme canm bahane uydur seni yalnış anlaya bilir ağızdan laf almaya gidiyomuşsn gbi düşünebilir
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Git bence hatta belli etme ses duyduğunu kendiis anlatırsa dinlersin
0 oy
(7,004 puan) tarafından
Bence gitmemen daha doğru olur. 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Haber vermeden mi gidecektin ben aramasini veya mesaj atmasını beklerdim gel derse giderdim eğer her şey konuşulmuş direkt gidilecekse  de işim çıktı vs de başka zaman gidersin bence 
tarafından
Yok canım yazdım ya önceden haberlestik diye
(13,007 puan) tarafından
Tekrardan bir mesajlaşma olsun öyle git demek istedim canım
0 oy
(122 puan) tarafından
Pazar günü evden çıkmam misafirden çok sevmem hafta içi gitsen daha iyi olmazmi
tarafından
Ben cuma demiştim kendisi dedi pazar musaitim o zaman buyur gel diye
(122 puan) tarafından
Ara sor müsaitsen geleyim diye yada aramasını bekle siz bilirsiniz eşi ilerde kavga etmiş karışık yani durum
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ya o bnce kendini iyi hissetmesi sana söylerdi zaten. Belki dertleşmek istiyor senle. Bn yerinde olsam bı mesaj atarım . Cnm biseye ihtiyacin var mı ya da planimizda değişiklik yok demi diye. Ona göre durum aliridm
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Sözleşmişsen haber et müsaitse git bu sefer hazırlık yapmıştır seni bekler gitmezsen gönül koyabilir belki dertleşmek ister kafası dağılır
0 oy
(93 puan) tarafından
Müsait misin gelecektim de belki onun da konuşmaya ihtiyacı vardır sor bi gel derse git müsait değilim derse gutme 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 243 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde Haticeozcan (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.