0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar daha önce de dedim eşim ben istemediğim için köye geldi ailesini de getirdi 1,2 sene beraber oturacakmisiz bana gelmeden önce gelmezsen boşarım demişti şimdi bende ailemin yanındayım şimdi gelmicem dedim boşanma davasını ac dedi artık çok ciddiydi istemiyodu beni ki düne kadar yine benim çabayla tabi bi anda beni istedi çünkü canım başka şeyler istediği için bi anda neden beni istesin ki ailesinin yanında benj bazen beni terlemesi zoruma gidiyo seviyo musun desen evet ama bazi şeyler gerçekten zor annesi babası erkek kardeşi ablası var yaza yigeni geliyo sizde siz olsanız gider misiniz beraber kalır misiniz sevseniz bile

9 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından
asla tavsiye etmen 1,2 sene diye baslar omur boyu devam eder 
(37 puan) tarafından
Değil mi tutup eşyamı getirdi annesinin köyde ki evine dizdi  gecdn sene yaptıkları için köyde durmak istemiyorum ayri çöl mutluydun ben
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Canım başka şeyler istedi derken hamile misin? Birlik oturmak zorunda değilsin bir de . Ama seviyorum diyorsun bilemedim yani
(37 puan) tarafından
Geri ailesini düşünüyorum geceb sene burnumdan getirdiler sürekli laf vuruyolar
(4,651 puan) tarafından
O stres ve sıkıntı altında kocana sevgini de belli edemezsin hissedemezsin. Ayrıca sürekli laf sokmaya çalışan insanlarla bir arada olmam kendi ailem bile olsa. Mutluluk huzur sağlık en önemlisi. Huzurlu mutlu olmayınca nasıl sağlıklı olabilir ki insan nasıl eş olur nasıl anne olur çocuğuna. Benim fikrim bu. Otur düşün.
(37 puan) tarafından
Bende senle aynı düşünüyorum eşik sürekli ailem yanımda olsun şeyinde evet ben oylr rahat giynemiyorum gecen bi tişört mevzusu oldu ben yazin giyerim dedim köyde tişört mu giyecen dedi ne var ki bunda sen ayri mi oturuyosun kuzum
(4,651 puan) tarafından
Evet ayrı oturuyorum. Biz de lafı bile olmadı birlik oturmanın. Hatta eşim tek erkek çocuk.kaynata yok kaynana tek oturuyo. Bana kimse diyemedi beraber birlik oturun falan. Bazı şeyleri baştan konuşmak gerekir ve taviz vermemek gerekir
(37 puan) tarafından
Ben diyorum acik acik konuşuyorum farkında ama işine gelmiyo ne diyim ki
0 oy
(4,889 puan) tarafından
O söylediklerinden sonra gitmezdim.. 
(37 puan) tarafından
Öyle mi diyosun
0 oy
(10,411 puan) tarafından
1 2 sene derler 20. 30 seneyi bulur srn artık ömür billahi çıkamazsın 
(37 puan) tarafından
Esyami da getirdi dizdi hep yeni gelin gibi şimdi ayri ev tut desem tutmaz
0 oy
tarafından
Banada rest çekti  ben gitmedim, sevgimi kanıtlayacakmışım köye giderek. Annesi, babası dede nene kac kişi ayni  evde kalcaktik. Boşandim ben . Her hafta sonu gitmek  bile zoruma gidiyordu.  Tamamen senin le alakalı bir durum ama yapamazsın bence. Sadece bir ornek verebilirim, yakın arkadaşımada kocasi 1 kac  ay köyde kalıcaz dedi. Onun cocugu vardi. Gitti.  Bir-kac ay oldu, 2 sene. Kiz kafayı yedi resmen.   Çok pisman. Inanma  temelliye  döner kalmak.

(37 puan) tarafından
Evet oyle yaparlar koyun ilçesi var orda tutar ama sürekli beni köye getircek eşyamı orda kalır hele ki onun ablasıyla annesi varken beraber oturmamiz çok zor
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Vallahi canım burada bir arkadaş da yazmış ben de onunla aynı düşüncedeyim bir iki sene dersin bir ömre çıkar o ev içinde ev olmaz hiçbir şekilde huzurum kalmaz yani ben kaynanama diyorum 3-5 gün kalıyorum onda bile çok zorlanıyorum yani kaynana da olsa olmuyor dünya meleği de olsa olmuyor ev içinde
(37 puan) tarafından
Demi ev içinde ev olmuyor ki çok dedim eşyamı getirme buraya dedim annem yeni tabak çeyiz felan aldi çıkardı onları annesinin evine senin zoruna gitmez mi sence seviyomis madem öyleyse ayri otur
0 oy
(469 puan) tarafından
Ben eşimi seviyorsam giderdim gitmek istemesem bile  ama bu bir iki yil uzayabilir yani ama esinin soyledikleri hiç hoş seyler degil bilemedim canim ama evlilikte iki basit sey için yikilmamali. Ben evledigimde bir bucuk yil kayinbabam gilde kaldim ikiside yaşli ama elden ayaktan duşmuş insanlar degil ve aileleri çok kalabalikti  butun gun evden misafir eksik olmaz hepsine esim için katlandim  yemekleri temizlikleri her şeyi yaptim yatmadan yatmaya evime geçtim ve ne kadar sure kalacagimi da bilmiyordum çok şükür eşim atandi ve şuan tekim gurbet elde kotu mu hatirliyorum desen hayir guzeldi karabalik sohbet iyi di ama vaktinde sorsaydin bana hayir çekilmez di. Demem o ki eger eşini seviyorsan eşinde seni seviyorsan tersine gitme bence  ne olacak hersey esikde kaliyo 
(37 puan) tarafından
Benim eşik sürekli yanımda olsun istiyo uzağa gitse onları da goturur evli olduğunu unutuyo sanırım onun ailesi artık biziz hatırlaması lazım
(469 puan) tarafından
İste bilemem o yuzden canim senin kararin
0 oy
(692 puan) tarafından
Ablama 2 sene dediler 12 sene olacak Bi kaç aya bosver canım. Erkek milleti evlendikten sonra ailesi sen oluyorsun anası babası akraba olurmuş derler. O onu bilmiyorsa ya iyice süründürür ya da bitsin. İnsanlara bitsin ip demem ama ablamı gördüm çünkü 3.ye hamile şimdi yemin ederim kızın psikolojisi bozuldu 
(37 puan) tarafından
Bozulmaz mi canım çok dogru diyosun
(692 puan) tarafından
Ablam çoğu kez kavga etti belini bağlayan heol kızları oldu bence çocuğun yoksa esinde tirtsa iyi dusun
(37 puan) tarafından
Çocuğun var 1 yaşına girecek 20 gün sorna
(692 puan) tarafından
Kurban olduğum çocuk Rabbım hakkında hayırlısını versin inşallah
(37 puan) tarafından
Amin kuzum aminn

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 517 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 400 göst.