+1 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (586 puan) tarafından
Nasipse doğumu orada düşünüyorum. Normal doğumda gidişat nasıl oluyor. Odalar tek kişilik diye duymuştum öyle mi? Doğum olup odaya götürüldüğünde eşler odaya girebiliyor mu? Birde normal doğumda doğumhanede oluyor değil mi? 

3 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Ben 2 doğumumu da orda yaptım canm yatis verildikten sonra yanında bir kisi durmasına izin veriyorlar sancı anında ama erkek almıyorlar tek kişilik doğumlar evet doğumhane flan yok yatisinin olduğu odada doğum yapıyorsun duş almani flan söylüyorlar doğum hizlansin diye çok ilgili temiz harika calisanlari vardı ikisnde de sonradan normal servise çıkarmışlardı ilk oğlumda 2 kişilikti odamız ikincide pandemiden dolayı doğum yaptığım odada kaldım  tek kişi olarak ordan da taburcu oldum eşini doğum sonrasında aliyrlar fazla durmuyo ama ziyaret saatinde sadece 
(586 puan) tarafından
Yaa çok içimi rahatlattınız teşekkür ederim. Refakatçi olarak annem olacak inşallah ama ben doğum yaptıktan sonra eşim girebilsin istiyordum sonuçta oda bebeğimizi görmek istiyor ben alınmaz diye korkmuştum ☺️
(780 puan) tarafından
Yok canm sadece babayı alıyorlar başka ziyeretci kabul edilmiyor rabbim kolay doğum nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Evet canım 5 yıl önce yaptım şuan ikinciye gebeyim yine orayı düşünüyorum ben normalde Kayseri'ye gidiyorum a sancı tutunca ilçe hastaneye gittim orsida ambulansla Yozgat'a yolnce bı baktılar açılma var saat 9 su akşam doğuma aldılar 4 kişi falandı çok ilgilendiler Allah razı olsun her yerimi sildiler üstümü giydirdiler ama odaya çıkarıyorlar eşini fln almiyolar malesef gündüz 1 saatlik hi görüş var ozaman görüyorsun zaten normalse doğum 1 gün yatiyolar sezeryanda 2 gün şimdide bı aksilik olmazsa yine orayı çok istiyorum
(586 puan) tarafından
Ay teşekkür ederim inşallah benim doğumumda güzel geçer güzel ilgilenirler ☺️
(56 puan) tarafından
İnşallah canim benim
0 oy
(503 puan) tarafından
Çok güzel ilgi alaka canım geçen temmuzda doğum yaptım tek kişilik yatağı çatala çeviriyorlar bir kişi yanında kalabiliyorlar. İlgi alaka güzel ziyaret saati alabiliyor doğumum akşam altı olmuştu tabi ben hafta sonra olduğum için çekerek hastanesin kadın doğumcusu vardı ondan hiç memnun kalmadım diğer herşeyi iyidi eşimde oğlumuzu görmeye beş dakikada gelebilmişti. Benim doğumum kötü geçti diğer türlü hastane güzel sen nerede oturuyorsun
(586 puan) tarafından
Ben merkezde oturuyorum nasipse burada düşünüyoruz inşallah benim ki de iyi geçer ☺️
(503 puan) tarafından
İnşallah canım bir avazda kurtulursun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 128 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gamzee6666 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,323 puan) tarafından soruldu