0 oy
327 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba kizlar bugün direksiyon sınavına girdim eğitimde kullandığım araç değil başka bi araç ve çalışmadığım bi eğitmen katıldı aracı stop ettirmekten kaldım çok zoruma gitti eğitimde kullandığım araçta gayet basariliydim hoca bana hep çok iyisin sınavı geçersin diyordu sizde böyle bir durumda ben mi hatalı oluyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Farkli arac olamaz kursun hatası 
(28 puan) tarafından
Aynen haksızlık valla çok zoruma gitti çokkk ben çocukları mı komşuya bırakıp gidiyordum
(3,446 puan) tarafından
Gerekirse kavgada adam oluruz beee :D
(4,875 puan) tarafından
Tamam sensin ☺️☺️

Tabiki gözleme bitti kocam sağolsun ☺️
(7,654 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canım be ama kursun hatasi farkli arac vermesi olmuş
(122 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun ehliyet almak kolay olmuyor
-Reklam-
0 oy
(119,499 puan) tarafından
nasi hoca farkli olabilir ama arac modeli farklimiydi boyle bisi olamaz 

ama bide su var hayat boyu kurstaki aracla trafige cikmiycam her aracta direksiyon vites depriaj gaz ayni yerde niye zorlandinki
(7,654 puan) tarafından
Olur canım bir dahaki sefer alırsın
(28 puan) tarafından
Bende hocaya bunu diyorum bana yok heyecandan kaldın diyor bide hatalarını kabul etmiyorlar
(7,654 puan) tarafından
Etmezler
(119,499 puan) tarafından
ek gelir oluyo kursa odeme yapiliyomus arti sinav ucreti falan iyi is bu yaaa zaten o 2 komisyoncuda gicik insani terletiyolarmis benim annem aldi 3 ay once ilk giriste ama annemde heycan yok yapisal.olarak kuzenim girdi o kaldi mesela ondeki surekli bakti durdu stres oldum dedi kaldi
(28 puan) tarafından
Aynen öyle komisyon çok iyiydi yaa bi daha öyle birine denk gelir mi bilmiyorum heyecanımı onun sayesinde yendim sağ olsun
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Başka araç olursa olmaz yaa bende yazıldım Nisan'da basliycak sınav bu konuyu konuşayım bakalım ne diyecekler 
(28 puan) tarafından
Kesinlikle kullandığın araçla gir farklı olunca insan ister istemez afalliyor
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Eğitmen neden farklı onu anlamadım kendi hocan demedimi ben katılcam veya katılmıycam diye ikiside kursun hatası yine bi dünya para vercen yeniden girmek için 
(28 puan) tarafından
Ben dedim hocam siz katılın dedi ki benim elimde değil milli eğitim seçiyor bizi
(1,455 puan) tarafından
Milli eğitim seçmez canım kurs seçiyo bu hafta sen gir diye oda isterse tamam diyo istemezse beni yazma diyo
(1,632 puan) tarafından
Milli eğitimin seçtiği yanımdaki gözetmenler 2 gözetmen olur biri yanına oturu diğeri ve kurs hocanda arkada oturur acaba adamın uata öpreticilik belgesmi yok. Bizim burda kadın hıca bardı ama belgesi yoktu dersi o veriyodu başkası sınava girieyodu
0 oy
(385 puan) tarafından
İtiraz etseydin canım bende derslere çalıştığım araçla sınava girdim ve benim direksiyon hocamda tam arkamda oturuyordu kursun hatası var kesinlikle
(28 puan) tarafından
Aynen bi daha o kadar para ödeyemem bu işin peşini birakmayacam
(3,419 puan) tarafından
Aynen canm bak bugün ara siz bana bile bile yaptınız ben sizi şikayet edecem de nasıl g.otleri tutusacak seni bedava sınava sokacak
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Ama sonuçta o araçla bir ömür geçirmeyeceksin canım. 
(28 puan) tarafından
Ama ne alaka dayım yıllardır tır şoförü ona da aynı şeyi sordum dediki ben bile farklı bi tira geçtiğimde onun acemiligini bi saat sonra atıyorum
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Farklı araç model olarak mı yoksa aynı model ama senin kullanmadığın mı? Birde 8 saat eğitim az ben 14 saat eğitim aldım. Çok kullanılan yıpranmış araçlarda debriyaj daha yumuşak oluyo canım belki ondan afallamışsındır. Bir de kursatakilerle çok ters düşme çünkü kayıt yaptırdığın yeri değiştiremiyosun haklarının hepsinin bitmesi gerekiyo
(28 puan) tarafından
Aynı model ama kullanmadığım ama onun debriyaj aralığı çok farklıydı ondan afalladim
(1,455 puan) tarafından
Yani açıkcası bu kursun hatası değil çünkü sınava o gün bir sürü insan giriyo herkese kullandığını getiremezler önemli olan modelinin aynı olması zaten debriyaj aralığı da çok farkettirmez. Senin kalkış olayını iyi kavraman gerekiyo sınavdan önce kendi arabanız varsa onunla pratik yapmalısın
(28 puan) tarafından
Fark eder bence insan afalliyor o an farkli bi psilojidesin yapacak miyim kaygısı var zaten
(1,455 puan) tarafından
Canım sen arabadan değil heyecandan kalmışsın. İkincisinde geçersin üzülme
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben ehliyet alalı uzun yıllar oldu ama eğitmen farklı olsa nolur zaten müdahale edemiyor ki araç konusunda manuelse dizel araçla çalıştysanız ve benzinliyle sınava girdiyseniz sıkıntı benzinli araba daha çabuk istop eder 
(28 puan) tarafından
Hoca sorun değil ama o arabayla eğitim veren o hocaydi bende onunla hiç çalışmadım araç stop etti onun müdahale etmemesi gerekiyordu bana acele et çalıştır arabayı diyor ikinci stop etme sebebim tamamen o hocaydi
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Bnde kndi calstigim arabayla grdim ve gayet normal kalman fakli aracta bncede kursun hatasi kesinlikle kabul etme sikayet et gerekirse
(28 puan) tarafından
Nereye şikayet edebilirm çünkü tamamen onlarin hatası
(1,235 puan) tarafından
Evet nere oldugunu bilemem ama ilk once orayla konus diger sinava ucret odemem de boyle bsy olmz de gerekirse avkata verrim sizi dava ederim de

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde olmuyor123 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.