0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlaaarr merhaba daha erken diyebilirsiniz ama inanın zaman çok hızlı geçiyor ve şimdiden planlama yapmam lazım temmuzda kızım 1yaşına gircek Allah nasip ederse ve temmuz ayında inanılmaz dolu dolu geçiricez eltim sünnet yapcak 3 gün sonra kızımın doğum günü hemen ertesi gün kuzen evleniyor o yüzden şimdiden ayarlamam lazım kızıma nasıl bi konsept yapsam bu parti malzemelerini falan nerden alsam hiç bilmiyorum inanın süsleme vs malzeme alıp kendim yapmak istiyorum çünkü organizasyoncular servet istiyo elbise süs vs nerelerden aldınız nasıl şeyler yaptınız paylaşabilir misiniz benimle de 

9 Cevaplar

0 oy
(4,545 puan) tarafından

Ben trendyol hepsi buradadan besiktas konsepti yaptim ogluma paket olarak satılıyor konseptler kendimizde susledik aile ici oldu guzelde oldu 15 20 kisiydik:)

(147 puan) tarafından
Sanırım önce kaç kişi davet edeceğimi ayarlamam gerekiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kırtasiyeden almıştım süsler doğum günü yazıları vs. 

Pastaneden bir şeklinde isimli pasta yaptırdım masa hazırladim 
0 oy
(3,162 puan) tarafından

3 gün sonra kızımın doğum günü, hemen ertesi gün evleniyor diye okuyan ben <3:D

(147 puan) tarafından
Yaaaa haykırdım amaa :)
0 oy
tarafından

image

ben bu şekilde evimin balkonunda yaptım parti malzemelerini Trendyol dan almıştım hepsini inan çok uyguna geldi hiç gerek yok organizasyon şirketine falan 
(147 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım ya ama benim evim müsait değil ne yazık ki mekanda yapmam lazım
0 oy
(8,361 puan) tarafından

Pınterest 1 yas kız cocugu dogum günü enter :)

0 oy
tarafından

image

oglumun doğumgünü Nisan'da bende bu konsepti yapacağım,bu sayfadan alacağım
0 oy
tarafından

image

ben boyle yaptım canım her seyini kendim yaptım.  Harf kutularını balon zinciri falan ..

Sende makaron renkli olanlarını yapabilirsin.

(147 puan) tarafından
Ayyy ellerine sağlık valla maaşallah canım nasıl yaptın harf kutuları falan harika yaa
0 oy
tarafından
Ben trendyoldan aldım genelini oğluma uzay konsept yapcam nasipse ayın 19 unda

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 891 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 557 göst.
19 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemianne3107 (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
17 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,691 cevap

34,975 kullanıcı

...