+1 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
cok korkuyorum cok korkuyorummm nolur bana dua edin

32 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
aahh nerminin acile gittinmi
(1,755 puan) tarafından
sevda cok korkuyorumm cok korkuyorumm  progestron iyne yapdilar dyufaston aldim 8 tane ustelikde fitil kullanıyorum cok korkuyorumm  wcye otururken bi kac damla kan damladi pihti degildi sadece kandi
(119,345 puan) tarafından
dur bak panik olma dr gittiysen gecer ins sen o bebegi dogurucan cok guzel bi anne olucan ❤
-Reklam-
+1 oy
(161 puan) tarafından
Buraya her girdigimde mutlaka seni arar bakarım hamilemisin diye. Dün yine baktım postlarimda ve uzun zamandır beklediğim hamileyim postunu gördüm. İnan kendi hamileligimi öğrendiğimde nasıl sevindiysem öyle sevindim. Ama bir postun vardı adını hatırlamıyorum başkalarıyla bu haberi nasıl paylaşırım gibi. İçimden keşke hickimseye daha söylemesen diye geçirdim. Çünki ben bizzat yaşadım. Göz nazar hep var. Ve bir şeye çabuk sevinirsen bir şey oluyor. İnsaAllah atlatırsın bu durumu ama bundan sonra bence dikkat et canım. Bebeğin i kucağına alıncaya kadar en azından.

Bu arada menimde başıma gəlib hamile vaxtı qanaxma. Ayagyoluna gedmeye qorxurdum birdən nəsə olar deyə. Hər 2 dəq bir özümü yoxlayordim bəlkə qanama oldu yenə deyə. Ama çox şükür ağlardım indi oğlum yanimdadi çox şükür. İnsaAllah sende de eyni mənim kimi olar...
(6,681 puan) tarafından
İnanirsan men de senin kimiyem her aglima geldikce girib postlatina baxiram..menimde aciluş tehlukem olub nece defe qanaxmam olub cox sukur qizim indi 2yasindadi insallah bir sey olmaz
(161 puan) tarafından
He vallah her iki tərəfdə hamilelikdede burda hər dəfə girib baxırdım dua edirdim insaAllah tez zamanda onu da sevindirər. Şükür Allaha sevinib insaAllah qucağında almağı böyütməyin də nəsib edər Allah.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kaç haftalıksın canım 

0 oy
(643 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah herşeyin hayırlısı
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım 
0 oy
tarafından
Panik yapma canım benim halcaresine bakılır merak etme rabbim korktuğuna uğratmasın 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Cok Kişide oluyo .. hemen kötüye yorma
0 oy
(2,355 puan) tarafından

Ya başlıgı kaynanam var dua edin bana diye okudum tövbe allahim :) canim korkma sakin doktorunu ara yada acile git hemen 

(3,137 puan) tarafından
Bende öyle okudum :) hep bu kaynana postlarından
0 oy
(1,060 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz canım çok geçmiş olsun. 
0 oy
tarafından
Kuzum once sakin ol kasma kendini sakın rabbim herseyin hayirlisini verir kotu dusunme 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canım inşallah bişey olmaz belki yerleşme kanaması falandır. Neden oldu acaba farklı birşey mi yaptın
0 oy
tarafından

Dur bakalım sakin ol kendini toparla bişey olmaz Allah ın izniyle doktorlar bi baksın etsin oluyo öyle bazı kadınlarda kanama 

0 oy
(7,425 puan) tarafından
ısallah bısey olmaz 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canim menimde qanaxmam var idi 3ay anca yatdim indi qizim 2yasindadi 
0 oy
(13,038 puan) tarafından
İnsaallah bir şey yoktur bazen yerleşme kanaması olabiliyo r diyorlar 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Stres yapma ne olur Allah büyüktür. RABBİM sağlıklı bir şekilde evladını kucağına versin inşallah <3

0 oy
(7,197 puan) tarafından
Kuzum panik yapma lütfen dua et rabbim en sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Kaç haftalıksın ki.. Korkma sakin ol önce. Doktora da gitmişsin. Gereken yapılmıştır zaten. Allah hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini
0 oy
(35 puan) tarafından
Benimde kanamam Vardı hatta biraz önce girdik eve, hem üstten hem alttan muayene etti, üstüne nst çekti, hiçbişeyin yok dedi yolladı... Çam sakuraya gittim ben
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Korkma kuzum inşallah birşey Yok yat dinlen ilaçta vermiş doktor çok işe yarıyor o ilaç Allah'ın izniyle bebeğin dünyaya gelecek 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 97 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 295 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 554 göst.
19 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemianne3107 (775 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,617 cevap

34,885 kullanıcı

...