0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Çok merak ediyorum veren var mı varsa nasıl verdi diyet yapmakta zorlanıyorum ben üzülünce ya da stres yapınca kendimi yemeğe veren insanım tutamıyorum kendimi valla

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gelinlik için verdim şimdi duba oldum sjsjs
(389 puan) tarafından
Nasıl verdin eskiden bekarken sporda bende vermiştim şimdi çok kilo aldım
tarafından
Gelinliğin Azmi hatırlat liste atam
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben varım 107 kilo ile doğum yaptım şuan 95 e düştüm. Emzirdikçe gidiyor inaşşalh 80 düşerim :) darısı senin başına yoksa diyet çok zor yapamıyorum 
(389 puan) tarafından
Of of keşke bir mucize olsa zayiflasam kendimi çok kötü hissediyorum diyette yapamiyorm
(2,067 puan) tarafından
Geçen anneme keşke gözü olan biri bana baksa nazar değse de kilolarım gitse diyordum :) :) ') öyle birşey e ihtiyacım var benim :) yoksa diyet no no noo yapamam :) :)
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Canım diyet yapmadan kg vermek zor sporlada desteklemek gerek.Sende duygusal yeme bozuklugu vardır belkı once bunu degısmek lazım.Ben bugun doktora gidecegım insallah 156 boyum kg m 80 i buldu buna care bulmak ıcın 2 3 ay dişimi sıkacagım 
(389 puan) tarafından
Yeme bozukluğu çok var
(8,326 puan) tarafından
O zaman psıkolog yardımı alıp senı buna iten nedenleri ögrenıp savasman lazım once canım.hangi duygu seni zora koyuyo bunu bılmen lazım
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben de diyet yapmakta çok zorlanıyorum ama 2 gündür yemek yemeyi azaltım sadece yeşilçay vs içiyorum başka bişey yapamıyorum bir de bebek 10 aylık daha onun peşine gitmekten takatim kalmıyor ama istediğim kıyafetlere falan bakarak motive olmaya çalışıyorum kiloma laf sokan insanların beni zayıf görünce yüz ifadelerini falan hayal ediyorum acayip gaz veriyor jdjdkdkd
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kilo vermek sandığın kadar zor değil. Hiç bir güzel yiyecek benim giydiğim her kıyafetin  yakısması kadar anlamlı olamaz. Ben aylardır aralıklı oruc sistemi ile besleniyorum. Yasak yok ben de . Canım ne istediyse yiyorum ama porsiyona ve zamana dikkat ediyorum. Bu şimdi de böyle kilo verdiğim zamanlarda da. Kilo verirken de hafta da bir öğün kendime ödül veriyordum. O gün istediğimi yiyordum sonra kaldığım yerden devam. Yediğin yiyecek dünyanın en lezzetli yiyeceği de olsa tadı bir süre sonra yok oluyor. 1 tabak yesen de aynı tat bir catal alsan da. Burada iş sana düşüyor, nefsini terbiye etmezsen hiç bir yöntem işe yaramaz. Sonucta kilo vermek için de emek lazım.
(510 puan) tarafından
Ne kadar verdim aralıklı oruç ile bende yapıyordum 4 kilo verdim 10 günde 1 hafta bozdum doğum günü misafirlik vs derken.  Bugun geri başladım.  Bozduğum sürede 2 kilo aldım
(7,118 puan) tarafından
Daha önce diyetisyen ile de verdim ben biraz ama sürekli yemek yeme olayı gerçekten sıkıyordu beni. Bu diyetle 1 ay da 9 kilo verdim artık korumadayım.  O bir hafta bozma seni en az 10 gün geriye attı. Bu kadar emek veriyorum diye tekrarla sürekli. Ben diyet olarak görmediğim için bozma durumu olmadı haliyle.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kaç kilosun  ki cnm
0 oy
(194 puan) tarafından
85ken 68e düştüm 7aylik bebeğim var halende zayiflamaya devam ediyorum
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Valla Bn cok rahatım ya :) ye de ye hic kilo almm 66 ile doğum yaptım 52 kiloyum :) 

(389 puan) tarafından
Kıskandimmm
(2,307 puan) tarafından
Nie :)
0 oy
(122 puan) tarafından
Diyet yapamıyorsan hiç sorma bacım yemeğini azaltmiyorsan zaten yapamamzsin

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 136 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seh0sh (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 106 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
0 oy
28 cevap 862 göst.
29 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...