0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar az önce hastaneye gittim muayene için malum randevusuz gidiliyor son haftalar bide erken doğum riskim var şehir hastanesinde bakmadılar bizi ilgilendirmez deyip gönderdiler baika bi hastaneye gittim orda da bakmadılar özele gidiyorum muayene için başınıza böyle bişey gelse ne yaparsınız sinirden ağlıyorum 36 haftalık hamileyim 30. Haftadan beri erken doğum riski var 

6 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından
Doktorlar grevde şuan ondan mı bakmadılar
(118 puan) tarafından
Hayır doktorum da vardı bana sıra vermediler randevu almam gerekiyormuş oysa ki doktorum erken doğum riski ve son haftalar olduğu için her hafta randevusuz gel demişti
(8,330 puan) tarafından
Doktorunu görseydın yq kapısını calıp canım.Hocam randevu alamadım yads almadan gel demıstınız de o sana kaşeli kagıt verıyo actırıyosun kayıt
(118 puan) tarafından
Evet hep öyle yapıyorum bu sefer yapmadı sıra veren kadın sıra vermedi
(8,330 puan) tarafından
Doktorunu gördünmü yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlet Hastanesi'nde sürekli gittiğin Dr un yokmu canım 

Ben hamileliğimin basindan beri aynı Dr gittim sonuna kadar çok güzel ilgilendi dogumumada o girdi yani Dr belirleseydij kendiine en başta hep ona randevu alsaydın böyle olmazdı

Diye düşünüyorum
(118 puan) tarafından
Doktorum vardı ama sıra vermediler doktorum her hafta gelmemi söylemişti sıra veremem dedi kadın erken doğum riski olduğunu da belirttim beni ilgilendirmez dedi özele gideceğim bundan sonra
(3,359 puan) tarafından
Doktorunun odasına çıksaydın durumunu soyleseydin doktorun kağıt yazıp veriyor eline ondan sonra doktor onay verdiği için sıra veriyorlardı
(118 puan) tarafından
Vermediler sıra bu sefer randevum olması gerekiyormuş devlet kuralları gereği diyor randevu beklersek çoktan doğurmuş olurum
(3,359 puan) tarafından
Bilemedim bende devlete gidiyorum ayın 3de randevu ile gittim 24 Mart'ta sonuç göstermeye gideceğim doktorum randevu bulamazsan odama gel sana kağıt veririm giriş yaparlar dedi bende o yüzden öyle dedim
tarafından
İşte o durumda Dr yanına gitmen gerekiyor  benim başıma da aynısı bire bir geldi beni her hafta cagardiniz ama sıra vermiyorlar girebilir miyim diyceksin Dr sana kağıt veriyor o kağıtla sıra veriyorlar
0 oy
(2,420 puan) tarafından
Doktor çağırdıysa sekretere söyleyince kayıt yerine söyleyip açtırıyor bende 19 haftada bi daha çağırmıştı öyle olmuştu randevu nasıl bulalım her hafta
(118 puan) tarafından
Aynen öyle dedimde beni ilgilendirmez devlet kuralları böyle diyor randevu verecekleri tarih zaten çoktan doğurmuş oluyorum 2 devlet hastanesi + şehir hastanesi muayene dahi etmediler
(2,420 puan) tarafından
Çok şaşırdım ya 9 aylıksın nasıl bakmazlar nasıl nst filan yapmazlar yani onlarda biliyo her hafta randevu nasıl bulalım
(118 puan) tarafından
Sancı kasılmadan yerimde duramıyorum erken doğum riski var zaten sancılarım da sıklaştı iyice bebeğime birşey olursa sorumlusu onlar bakmadılar çünkü
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Direk doktora git soyle canim sekreterler biraz o konuda cikisiyorlar doktora soylerden pasa pasa yaparlar
(118 puan) tarafından
Söyledim devlette hizmet diye birşey yok 1 aydır erken doğum riski yaşıyorum hergğn ağrıdan sancıdan ölüyorum acile girince de muayene olmuyor musun srn acilden geliyorsun diyorlar kabul etmiyorlar
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Randevusuz burdada bakılmıyor ama doktorum randevu bulamazsan söyle sekretere versin dedi bana. Gelişim geriliği var çünkü. Bende hiç randevu bakmıyorum. 2 hastane birden takip ediyor. Fakülte ne zamana randevu verirse aynı gün devlete randevusuz gidiyorum
(118 puan) tarafından
Valla nasıl bi sistem anlamadım doktorum her hafta randevusuz gelebileceğimi söyledi fakat sora veren kadın sıra vermedi erken doğum riski var dedim bizi ilgilendirmez dedi 3 tane devlet hastanesi de bakmadılar
(1,097 puan) tarafından
Biraz sert yapsan vermek zorunda yada doktorun yanına girip anlatıcaktın. Doktor sıra ver dedi dersen bişey diyemezdi. Ben öyle yaptım bi kere artık randevu sormuyo bile
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm sekreter sıra vermiyor senin hatan doktorun yanına çıkmamak olmuş o sana gel dediyse doktor seni görüyor hemen sekretere bilgi verip sana kayıt açtırıyor diğer türlü sekreterin önünde doğursan yine açmazlar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
0 oy
3 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 224 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 393 göst.

380,454 soru

11,391,101 cevap