0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
9 aylık evliyim 7 aylık hamileyim eşimin bana karşı olan sevgisinden şüphem yok iki güne kadar da gayet hersey yolunda idi tesadüfen telefonuna  bakarken uygunsuz videolar izlediğini gördüm ki hiç eşimden beklemezdim büyük ihtimalle silmeyi unuttu arama geçmişini birliktelik konusunda bi sıkıntımızda yoktu istediği zaman oluyordu ama niye buna gerek duyduğunu anlamadım geçmişini daha eskilere bakınca da gördüm ki 1 2 aydır bu böyle imiş soğudum sanki eşimden şuan ne yapsa batıyor zoruma gidiyor  öpesim bile gelmiyor artık nasıl davranmak gerek bunu bildiğimi ona demeli miyim bilmiyorum aklım cok karıştı başına böyle birşey gelen var mı 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,257 puan) tarafından
Bacım o onun kendi ayıbı neden bunu hemen kendine yontuyorsun açık açık konuş gördüm istemiyorum izlemeni de sor neden izliyorsun diye. Erkek milleti ile susup anlaşılmayı beklemek iki ayrı zıt konu. O yüzden açık açık konuş 
(374 puan) tarafından
Aynen tepkini koy ilerlemesin bari daha 9 aylık evlisiniz ne oluyor
(5 puan) tarafından
Neden izliyorsun diye sorsam sana kıyamadım dan diyecek çünkü son zamanlarda en cok bunu diyor
(3,257 puan) tarafından
O ne demek ya bana kiyamadıysan kendine kıy biraz da uckurunu unut dersin.
(374 puan) tarafından
Aynen doğru tutsun o zmaan haram olması mi lazim illa orda şey oldugu için sana da fazla zaten şey olmaz
-Reklam-
+1 oy
(46 puan) tarafından
Hepimizin başına geliyor bu durum kavga kiyamette koparsakta bi yolunu bulup izliyolar.izlemiyor diyenin kocası da izleyip siliyodur eminim.
0 oy
tarafından
Burda bir arkadaşın başına geldi meğer g. Meilinden erkek kardeşi izliyormuş oda onun telefona dusuuyormus
(5 puan) tarafından
Kendinin izlediğine eminim başkası değil
(7,793 puan) tarafından
Yine suç başkasına kaldı:ddd
0 oy
tarafından
Bu esinle bir an önce konuş baci konusmazsan devam edebilir
0 oy
(114 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez evli de olsa tepkini koy ama büyütme buna yapacak bisey yok erkeklerde çünkü 
0 oy
(374 puan) tarafından
Gerci bu bir bagimlilik aliskanlikaliskanlik haline geliyo r 
0 oy
(6,138 puan) tarafından
Benim eşimde bir keresinde izlemiş geçmişten görmüş hemen tepkimi koydum kızdım. Dedim bir daha izlersen aynısını bende yaparım falan daha izlemiyor. 
0 oy
(8,198 puan) tarafından
Sahsen gecen bende tıktokta bı dansoz karıyı takıp ettiğini gördüm karsımda uyuyodu takipten cıkarttım hic bişey söylemedim.Gidemeyecegım için bos yere huzur kacırmak istemedim maalesef Belkı bir adım sonrası fiilen bişeyler yapmasıdır.Oyle bıseyı gorursem naparım bılmıyorum.Ama bu tarz konularda renk vermiyorum.
(5 puan) tarafından
Gidemeyeceğim den değil gidebileceğimi biliyor kendisi de bunu hamile oldum için yaptına eminim ama kendisine nasıl demem gerek onu düşünüyorum iki gündür suratına bakamıyorum aklıma geliyor hiç beklemedim için kendisinden bunu zoruma gidiyor
0 oy
(873 puan) tarafından
Bence büyütme ama güzelce sor. Şimdi sen hamilesin adam korkuyordur yaparken. Ama izlediğini görünce de ne hissettiğini empati yapamaz erkeklere kelimeleri seçip anlatmak lazım. Ben kendımı kötü hissettim de sen beni yakalasan acaba bu kadın beni beğenmiyor mu diye düşünmez misin de. Empati kurarsa daha iyi anlar
0 oy
tarafından
Bu bir hastalık geçen tvde dinledim öyle danışanlarım var ki iş yerinde mola saatini 4 gözle bekliyorum kendime hakim olamıyorum diyormuş adam kavga etmek çözüm değil oturup sakin sakin konuşmak lazım 
0 oy
(10,636 puan) tarafından
Kavga cıkarmadan, suclamadan al karsına konus. Gördügünü soyle. İlk sebebini sor.bırak bir acıklama yapsın. Sonra da görünce ne hissettigini ne kadar kırıldıgını bu olayın seni soguttugunu soyle. Kavga etme üste cıkmasın. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
0 oy
3 cevap 222 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde cemre46 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aras.0 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu