0 oy
64 göst.
Aile kategorisinde (638 puan) tarafından
Kızlar epiduralle normal doğum yapan varmı aranızda neler yaşadınız sanci öncesi ve sonrası ve bebeğiniz çıktığı an dikişler kesiler vs

1 cevap

0 oy
(13,319 puan) tarafından
Suni aldım 1 saat sonra ağrılarım artınca eşimin israriyla epidural vuruldum saatlerce uyumuşum 

Doğuma 10 dk kala birden sancilarim.basladi büyük tuvalet varmış hissi oldu dogum başlamış odaya aldılar ikinmalwrim oldu dışarıdan 2 dikiş atıldı hissetmedim hiç 
(638 puan) tarafından
Uyku mu geliyor epidraul de va epidraulden sonra acı esiginiz ne kadar di çok mu az mı keserken dikerken ne hissettnz.
(13,319 puan) tarafından
Bizi dr sabahın köründe hastaneye çağırdı gece de uyumamıştim sancı çekince haliyle sonra da uyudum  açıklığa bakmaya geldikleri zaman uyaniyordum

Hic hissetmedim Hatta dedim dr neden bekliyoruz hala kesi attım dikiş var demişti
(638 puan) tarafından
Hee anladm kaç doz aldınız peki. Doğumdan sonra da etki ettimi ağrılarınızi kaç saat sonra hissettnz..
(13,319 puan) tarafından
Lac doz olduğunu hiç bilmiyorum
Tam da hatırlamıyorum ama 1 2 saat sonra sanırım.otururken zorlandım dikislerden dolayı
Başka türlü ağrım olmadı
2 yıl önce yaptimmdpgum simdi 1 ay sonra nasipse yine dpgumum var epidural alacağım eğer kendi sancim gelmez günü geçerse
Kızım 40w5 de doğdu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kmeltem86gmail.com (31 puan) tarafından soruldu

384,863 soru

11,511,857 cevap

35,174 kullanıcı

...