0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Emziren anneler disarı da nasıl rahat edebiliyorsunuz ben evde o kadar alışmışım ki rahatıma dışarı çıkınca sütyen bile takqsim gelmiyor  ki yarim atletle çıkmak tuhaf geliyor makyaj yapmıyorum doğal seviyor yaparsam bir göz kalemi birde dudak nemlendirici  hele  gitmeyen göbek yüzünden giyim tarzim eskisi gibi değil   sizler nasıl motive ediyorsunuz kendinizi (bebeği emzirirken yazıyorum cümleyi sonra duzelticem)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim giyimim de makyajim da hic degismedi yani cocugum var diye kendimi salmadim cocugu esime birakip hazirlaniyorum esim yoksa mama sandalyesine koyup yanima getiriyorm hazirlaniyorm snra oglumu hazirliyorm cikiyoruz disari
(101 puan) tarafından
Evet havalar baya soğuk ama hep evdeyiz çıkınca da sorun oluyor önceki aylarında sıkıntı yoktu uyurdu mışıl mışıl smdi gözlerini kocaman açıp etrafı izliyor eşim de sağolsun yardim etmek yerine hep söylenir acale ettirir birken iki oldular başıma :D
tarafından
Bebek arabasinda mi cikariyosunuz canm benim oglum bebek arabasinda mışıl mışıl uyuyo suan 1 yasinda hala arabasinda gezerken biraz etrafi izler sonra uyur. Uyku saatine denk getir bakalim belki oyle ise yarar
(101 puan) tarafından
Arabada uyuyor tbi ama insan içine çıkınca rahatsız oluyor dün emzirme odasında emxircem ses yankılandı öyle bı korktuki ne lanet yermiş dedim konuştuk da ağladıkça dahada panik oldum wcye geçtim insanlar bile sirinlik yapıp susturmaya çalıştı onlara da ağladı çıkardığım bez bile yarım yamalak kaldı hele kendi üstüm dedim bideha giyersem bunları :-D
tarafından
Ortam icine girmeye aliskin degilse insanlari gordugu zaman korkabilir surekli disari cikarin alisir :D
(101 puan) tarafından
Eşim hasta olur diye korkuyor terasa kar dolmuş oraya bile iki adım atıp girdik kat kat giydirmeme rağmen yaza inşallah diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hahahaa bende evde saldım onları vallahi disari çıkarken sutyen takmak işkence gibi geliyor canım :D makyaj yapmıyorum hiç sevmem bir pantolon bir üst spor ayakkabı saçlarımı yaparım tamam bitti bu kadar :D

(101 puan) tarafından
Yok kızlar İstanbul'dayım ama annem Kastamonu cide eşimin tarafı da Azdavay Pınarbaşı ʘ‿ʘ
tarafından
Aboooooo ne güzel kız ☺
(101 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(4,429 puan) tarafından
Cide cok guzel azdavay pinarbasi hepsini gezdim ahaahahah
(101 puan) tarafından
Evet güzeldir bu bayram inşallah oğlumla gitmeyi düşünüyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
suan kis montu geciriorumaltta genis tsortle hafif makyaj yaparim. emzirmekte disarda benim icin kolay arabamizin camlari film kapli istedgim gibi arkada rahatca emziriyorum. yada emzirme odalari bol burda oralarda
(101 puan) tarafından
İyiymiş ʘ‿ʘ ʘ‿ʘ ʘ‿ʘ
0 oy
(106 puan) tarafından
Ben De emziriyorum Ama kendimi eksik birakmak cok ozenerek hazirlanirim. Iki bebekle ahaha ben rahatligi sevmem sīk olmaktan yanayim
(101 puan) tarafından
Maşallah maşallah
0 oy
tarafından

2 çocuğum var önce onları hazırlıyorum çantalarını hazırlıyorum sonra kendim hazırlanıyorum 2 saate hazır oluyoruz işte :D

(101 puan) tarafından
İleride ben :-D
tarafından
annelerin kaderi :))))
(101 puan) tarafından
Valla öyle (◕ᴗ◕✿)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Emzirme sütyeni rahat oluyor önü düğmeli tunik ya da uzun eşofman takımı içine tişört giyiyorum kolay oluyor emzirmek genelde eşofman takımlarım ya da rahat takımlar var önü düğmeli onları tercih ediyorum makyaj yapmıyorum zaten 
(101 puan) tarafından
Öylede denerim
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Emzirme sütyeni kullaniyirm 1.5 senedir geçen normal takayım dedim çok rahatsız oldum alışmışım diğerine sanırım :) genelde hazirlanicagm zaman eşime veriyorm ben 
(101 puan) tarafından
Senin adına sevindim bnmki babasında pek durmaz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Önceden nasılsa şimdide öyle hazırlanıyorum oğlum oynuyo veya mama sandalyesinde oyalanıyo. Saçımı düzleştiririm kalem allık ruj sürerim başka şey sevmem sürmeyi giyinirim oğlumun çantasını hazırlarım falan öyle her terfr emzirme alanı var zaten emzirmem sıkıntı değil 
(101 puan) tarafından
Ne hoş ◔‿◔ evet var ama hepsi aynı değil sonucda awm
(25,224 puan) tarafından
Valla avm ye gitmesek bike dışarda olsak oturur bi kenara emziririm kafeye falan mesela uygun bi masaya zaten bişey görünmüyo üstüme ince vi örtü alıyorum o kadar emzirmek ayıp değil sonuçta
(101 puan) tarafından
Emmeyince emmiyo bacım
(25,224 puan) tarafından
Çocugun emmemesi ayrı mevzu tabi
(101 puan) tarafından
Heleki çıkmadan emzirip üstüne sütü sagip çıkmak bile cozum değil yoksa bende biliyorum emzirme odası dışında emzirmeyi ( ꈍᴗꈍ)
0 oy
(119,231 puan) tarafından
valla hic bi zaman bakimsiz cikmadim 
(101 puan) tarafından
Bende çıkmayı sevmem ayda yılda bi kez cikyorym ztn ¯\_(ツ)_/¯
0 oy
(606 puan) tarafından
Eskiden. Bir suslenirdim şuan 38haftalik hamileyim utanmasam pijamayla cikicam 
(101 puan) tarafından
Valla o zmnlar bnde giyer elbise cikar gezerdim şimdi havadan da kaynaklanior ya yazı beklim bence hem göbek gider:-D
0 oy
(1,610 puan) tarafından
İlk önce bebeğimi sonra kendimi hazırlıyorum. Bende makyaj yapmam pek. Dışarı çıktığımda bebek arabası kullanıyorum kızım da bende rahat ediyoruz. Yanıma mutlaka kızım için yemek alırım. Müsait Bi yer bulduğumda kızımı emziririm
(101 puan) tarafından
Kulağa mantıklı geliyor
(1,610 puan) tarafından
Aynen. Yapıyorum ben
(101 puan) tarafından
:-*:-*:-*:-*
0 oy
(33 puan) tarafından
Kaç aylık bu arada
(101 puan) tarafından
5 aylık

İlgili sorular