0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 35 haftalık hamileyim ama inanın 35 haftadır ben ben değilim Hep yorgunum hiçbir şey yapasım yok zaten yemem içmem de yok hep halsizim kafamı yerden kaldıramıyorum genelde 3 ay bittikten sonra geçer dediler ama benim hala devam ediyor anca yatıyorum yaptığım hiçbir şey yok Ev işimi bile eşim yapıyor izinli günlerinde yemek yapmaya bile üşeniyorum yorgunum Neden böyle oluyor Neden hala geçmedi resmen 9 ayım boş geçti hiçbir şey yapmadım çok ağrılı geçiyor sırt ağrısından zaten 2 dakika oturamıyorum Oturduğum yerde bile yoruluyorum hep uzanıyorum 9 ayımı boş geçirdiğim için o kadar üzülüyorum ki bir de kafama bunu takıyorum Ayriyetten benim gibi olan var mı ve bu normal mi doğumdan sonra geçer mi Gerçekten hiç iyi değilim bu düşüncelerle :'(((((

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
9 ay boyunca ben ben değildim şimdi oğlum 5 aylık şimdi ben ben oldum işlerimi gücümü herşeyimi yapıyorum ♥️
tarafından
Ay inşallah ben de öyle olurum çünkü gerçekten kolumu kaldıracak halim yok aylardır evimi temizleyemiyorum eşim yapıyor sağ olsun ama erkek eli nede olsa ne kadar yapabilir ki
-Reklam-
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Normal yani her insan vücudu farklı 

Sağlıkla kucağına alırsın inşAllah

tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Doğumdan sonra istesen de oturup yatamıcaksın bebek olucak bende 7 haftalık hamileyim inan temizlik zor yapıyorum öyle bir üşengeçlik var üstümde oğlum var birde 2 yaşında hiç yerinde durmaz o uyuyunca dinleniyorum 
tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun
(2,503 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Dokuz ayı boş geçirmek derken içinde bir bebek büyütüyorsun bence dünyanın hem en güzel hem en yorucu işi daha ne yapacaksın ben doktoruma ilk çok zorlanıyorum dediğimde sana anneliğin kolay olduğunu kim söyledi ki demişti gerçekten de hamilelikte annelikte kolay bir süreç değil çok zor ama zorluğuna değecek kadar da güzel bir süreç 
tarafından
Boş geçirmek derken ne bir el işi yapıyorum ne Evimi temizliyorum ne bir aktivitem var ne doğru düzgün Yemek yapabiliyorum. Bu yüzden boş geçirdiğimi hissediyorum
0 oy
tarafından
Bol bol dinlem canm bebiş doğunca geçicek ama bu seferde uykusuzluj yorcak seni
0 oy
(119,168 puan) tarafından
normal.doguruncada sen sen olmiycan bi sure
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Herkes aynı olmuyir canım dinlen. Bebek olunca yeteri kadar yorulucaksin sağlıcakla gelsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı

...