0 oy
524 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Bugün sağlık ocağına gittim bebeğimle. Hiçbir doktor yoktu, muayene olamadık. Çarşamba gününe kadar grevdelermiş. Ayrıca artık sağlık ocaklarında da randevu ile muayene ediyorlar

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uzun zamandır randevulu zaten. 

Bu doktorlar gene neyin grevinde her ay bi grev cikariyolar. Sadece acilde ki doktorlar mı doktor anlamiyorum,poliklinikteki hastalarin aciliyeti yok mu
(299 puan) tarafından
Bizim buradaki sağlık ocağında randevulu sisteme kısa zaman önce geçildi
(800 puan) tarafından
İnsanların hakkı yeniliyor çünkü gene neyin grevi demeniz çok yanlış
tarafından
Hangi konuda yeniyo ?
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bayadir oyleler. Ya kimse yanlış anlasmasin da saglik çalışanları sürekli grev yapiyor kaç randevumuz iptal oldu
(299 puan) tarafından
Pandemi döneminde hele birçok randveym iptal oldu benim de
tarafından
Yanlis anlayan yanlis insandir :D o kadar haklisin ki oğluma randevu aliyorum surekli iptal oluyo ve bulunmuyo
tarafından
Usenmez çok haklısın :) benim kuzenin cok ciddi bı rahatsızlığı vardı o yüzden özel klinikte bi doktor ayarlandı 3 saat yol geldiler sekreter gelin demiş 2 gün beklediler grev var diye ara ara tel bile acmiyorlar madem öyle niye gel diyonuz
0 oy
tarafından
Evet bayadir randevulu çalışıyorlar yeni degilki
(299 puan) tarafından
Bizim buraya yeni geldi demek ki. Bilecik'in Bozüyük ilçesindeyim
0 oy
tarafından
Evet canm randevulu zaten uzun zamandır çarşamba günüde grevdelermş canm perşembe çalışcaklarmış
(3,162 puan) tarafından
Gözde baban dikişlerini aldırabildi mi
tarafından
Evet aldırdı kuzum ya çok şükür acil de almışlar poliklinik doktorları çalışmıyomuş
(2,266 puan) tarafından
Perşembe açılıyor kızlar çarşamba günü boşuna gitmeyin 3 gün grev
tarafından
Evet bnde perşembe demiştim inş post sahibi görürde bebeğiyle çarşamba gtmez
(299 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum kızlar. Gördüm mesajlarınızı. Ben de perşembe gününe randevu alayım bari
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende yeni okudum grevde olduklarını acil haricinde hiçbir doktor yokmuş
(299 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından

image

Normalde tıp bayramıydı bugün

(299 puan) tarafından
MHRS uygulamasında 16 Mart'ta randevu alabiliyorum ama
tarafından
Bilmiyorum cnm belki bölgeye göredir yada o hastanedekiler o gün açıktır..son 3 senedir hastane işim olmadı
0 oy
tarafından
Sağlık ocağı taa pandemi başından beri randevulu çalışıyor 
(299 puan) tarafından
Bizim sağlık ocağı öyle değildi
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bizm bayadr randevulu ztn ama az önce sağlk ocaından ebe ile görştüm kan vericektim perşembeye kdr yok demşti ondan mı dedi acaba bilmiyodum bende nedn diye sormadm :/
(299 puan) tarafından
Grev sebebiyle öyle demişlerdir canım
(1,389 puan) tarafından
Sebep neymiş ki
(299 puan) tarafından
Burada birinden duyduğuma göre zam istekleriymiş herhalde
(1,389 puan) tarafından
Tm ama hastalara günah yaa artk doktorlarda para diye ağlıyorsa biz normal halk napalım
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Coksukur bizde randevu falan yok hicbir hastanede. Gidiyosun odeme yapiyosun, kart aliyosun geciyosun. Burda onlarca kadin var randevu bulamayip evde oturup kalan bu nasil kuraldkr anlamadim gitti.

Doktorlar hepsi birden grev nasil yapiyolar birinin orda onlarin yerinde durmasi lazim. Cok garip
(299 puan) tarafından
Siz neredesiniz?
(1,059 puan) tarafından
Yurtdisinda
0 oy
(97 puan) tarafından
Ne kdr sacma cocuklarin aşısı hic gecikmemeli diyorlar ama grev yapinca hipograt yalan oluo  grev yapilabilir haklaridir ama madur edilmemeli hastalar 
(299 puan) tarafından
Ebeler sağlık ocağındaydı
tarafından
Yalan bugün aşimiz vardi kapalıydı
(299 puan) tarafından
Canım neden yalan söyleyeyim? Bilecik'in Bozüyük ilçesinde yaşıyorum. Buradaki sağlık ocağında ebeler vardı. Ben hatta onlardan öğrendim grev olduğunu
tarafından
Yok sana demiyorum yalanci diye kız lafın gelişi diyorum bir grevdir tuttirmuşlar benim oğlan aşı olamadı
0 oy
(142 puan) tarafından
kizimin cok gazi var acile göturcem baya kötü doktor yokmu simdi
(24 puan) tarafından
Aciller yoğun bakımlar bazı poliklinikler açık
(299 puan) tarafından
Acillerdekiler çalışıyormuş
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Çok  sinir  oldum bnde  kızımı göz muayenesine götürdüm  çocuk birde  öğle  uykusundan zar zor  kalktı ağlaya  ağlaya bir gittim  doktor  yok  ya madem  öyle  iptal etsenize  millet  nasıl  kızarak çıkıyordu :getlost:

(299 puan) tarafından
Ben de bebeğimi uykusundan uyandırıp da gittim ya. Dışarıda rüzgar da vardı. Tıkana tıkana bir hal oldu çocuk
(2,054 puan) tarafından
Aynen hiç sorma  ya millet  ta nereden  geliyor  çok  sinir  bozucu
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Özeldemi grevde acba ?
(299 puan) tarafından
Onu bilmiyorum
(897 puan) tarafından
Hayır cnm devlet ve saglık ocagı
(1,122 puan) tarafından
Teskkur ederm cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Zaten randevu ile muayene ediliyordu yıllardır. Bende çarşamba günü çocuk doktoruna gidicem grevleri bittiyse hanfendinin bakalım:D 
(299 puan) tarafından
Bozüyük'te sağlık ocağında randevu ile muayene yeni başladı
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Aaa oyle deme cahil cuhela bile 4.200 lira maas alirken 35-40 bin maas cok az...
(299 puan) tarafından
Diyecek bir şey bulamıyorum...
(2,291 puan) tarafından
Sabah biri bu sekilde yazmis onlar üst düzey insanmis vs
tarafından
Kim 35-40 bin aliyor kiz? Doktorlar mi? Onu ancak cok isim yapmis isinin ehli unlu proflar falan aliyordur.
tarafından
Ya tamam okuyorlar ediyorlarsa bekledikleri rakam.cok yüksek prof olsan hadi anlarım sağlık ocağındaki doktorlar tuş kazanamayan onlar ne alaka greve gidiyolar
(2,291 puan) tarafından
Saglik ocagindakilrr paso yatio zaten
0 oy
(897 puan) tarafından
Geçen ayda annem devlet hastanesine gitmişlerdi doktorlar hepsi grevdeymiş hemşireler demiş Zam istiyorlar o yüzden 
(299 puan) tarafından
Ben ilk defa karşılaşıyorum bu durumla
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Yaptıkları çok yanlış..... kuzenim hastaydı babası götürmüş çocuğa bakmamislar  böyle şey mi olur ya .... sonra doktorlara sinirlenince de suçlu Halk oluyor.....

Yaptıklarini doğru bulmuyorum
(299 puan) tarafından
Acilde de mi bakmamışlar
(1,118 puan) tarafından
Aynn canım bakmamış doktr... hatta başhekime şikayete gtmsler oda demiş bizim yapabileceğimiz bişey yok
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Benim de yarın randevum var az önce aradım doktorlarımız grevde değil gelebilirsiniz dediler semt polikliniği
(299 puan) tarafından
Demek ki bölgesel bir şey. Ya da bazı doktorlar şahsi istekleri ile katılmıyorlar
(1,455 puan) tarafından
İsteyen katılıyodur canım
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Bizim burda hastane çalışıyor gittik sadece randevulu dışında hasta almıyor zaten öyleydi
(299 puan) tarafından
Demek ki bölgesel bir şey bu
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ee bizede yazık neyin grevi bu yani paralarindnw mi şikayetçiler anlamiyrm zaten devlet hastanesi doğru düzgün ilgilenmez bide grev mu yapıyorlar
(299 puan) tarafından
Sağlık ocağı bir de dediğim yer. Çok aktif çalışıyorlar maşaAllah
(2,671 puan) tarafından
Ya onlarda valla ne diyyeim sinirlendim sanki babalarının hayrına çalışıyorlar yani ben onlara hak veriyrm ama bizim doktorlar ihticaimiz var  acil bir durum olsa ya ne olucak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 175 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 254 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde H.A.N Annesi (3,950 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 749 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

379,655 soru

11,364,933 cevap

34,841 kullanıcı

...