0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından
tarafından kapalı

22 haftalık hamileyim ramazan yaklaşıyor tutmak çok istiyorum sonradan tutmak çok zor oluyor bazıları bebek susuz kalır diyor aranızda tutan varmı yardımcı olurmusunuz simdiden teşekkürler<3

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hamıleyken 2 gun tutabılmıstım sonra doktor tutma demıstı korktum ama tutan cok tanıdıgım oldu 
(1,297 puan) tarafından
Denicem insallah tutabilirim sonrasi cok zorluyo
tarafından
Doktor cok kızmıstı bana hatta korkuttu benı yanı
(1,297 puan) tarafından
Kizimdada ramazana denk gelmisti ama o son aya denk geldi bayramın 3. Gunu dogum yaptim 12 gun tek tutabildim doktorum kendini iyi hissediyosan tutabilirsin demisti ama olmadi son ay olucwn sonrada 18 gun tutmak baya zorladi
-Reklam-
0 oy
(570 puan) tarafından
Ben geçen ramazanlıkta 20 haftalıktım doktor izin vermemişti canm 
(1,297 puan) tarafından
Insallah denicem tutabilirim sonrası cok zorluyo
0 oy
tarafından
Bende riske atma 
(1,297 puan) tarafından
Sonrasi cok zorlucak ama 2 cocukla
0 oy
(119,242 puan) tarafından
tutamazsin özoomm deneme bile
(1,297 puan) tarafından
Kiz sonrasi cok zorlucak ama 2 cocukla
(119,242 puan) tarafından
bende tutamiycam ayda 1 hafta tutsak biter gider
(1,297 puan) tarafından
Hifanurda son aydi ramazanin 3.gunu dogum oldu 12 gun tek tutabildim
0 oy
tarafından
Kuşum tutma hem kendin için hem bebeğin içşn , doktoruna danış gene canm 
(1,297 puan) tarafından
Kontrolum var insallah unutmazsam sorucam
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Tutanlar3var elbette ama bana doktor tutma demişti enfeksiyon vardi bol su icmen gerek demişti doktoruna danış derim
(1,297 puan) tarafından
Insallah kontrolum var sorucam
0 oy
(4,430 puan) tarafından

Ben tutmadim islam kolayliktir rabbim o bebegi bize emanet etti hersey onun sağlığı icin  tabiki tutanada birsey diyemem ama hamileligin her haftasinda her gununde bebegin bircok organi gelişiyor  karar senin <3

(1,297 puan) tarafından
Tabikide oyle sonrasida cok zorlu oluyo 2 kucuk cocukla
(4,430 puan) tarafından
Ama bebeginin gelisimi  cok onemli karar senin tabiki cnim
(1,297 puan) tarafından
Kizimdada ramazan denk gelmisti ozaman son aydi bayramin 3.gunu dogum yaptim 12 gun tek tutabildjm
0 oy
(12,976 puan) tarafından
Ben tutmadım canım. Tutan vardır illaki ama kendini düşün bir iki gün dene olursa devam edersin 
(1,297 puan) tarafından
Insallah oyle yaparim canim rabbim güc kuvvet versinde tutayim
0 oy
tarafından
Ben her iki gebegilimde de tutamadığım bence sende tutma bebeğin susuz kalmasın dogurduktan sonra bir ay tutarsın kaza yaparsın
(1,297 puan) tarafından
Deneeim zorlanirsam yapacak bisey yok sonra tutarim  insallah zorlanmam diye umuyorum
0 oy
tarafından
İlk gün dene eğer tutabilirsen zorlanmazsan tutarsın. Sahur iftar bol su içersin. Baktın tutamiyorsun sonra kaza yaparsin. Ben ilk gebelikte ilk gün ogleni getirememistim  tutamadım. Sonrası da kaza yaptım. İkinci gebeliğimde 20 gün tutabildim son 10 gün tutamadım. Durumuna göre bakıp karar verirsin. 
(1,297 puan) tarafından
Benim kizimda ramazana denk geldi o zaman son ayimdi anca 12 gun tutabildim gun gectikce zorladi beni ve hastaneye yatiyodum 18 gun borcum oldu sonradan tuttum insallah bunda tutabilirim ramazana kadsr 25 haftalik olucam
tarafından
Daha haftan erken ya tutabilirsin belki. Benim artık son haftalardi bı saat açlığa dayanamiyodum.
(1,297 puan) tarafından
Kizimda benimde oyleydi ramazan bayraminin 3.gunu dogum yaptim
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Valla gecen sene hepsini tutum bnde hic de birsey olmadı cok şükür şimdi 8 aylık olck 
(1,297 puan) tarafından
Kizimda son ayimdi bayramin 3.gunu dogum yaptim o zaman bile doktorum tutabiliyosan tut karismam ben dedi 12 gun anca tutabildim
(1,297 puan) tarafından
Simdi ramazana kadar 25 haftalik olucam ramazan bitene kadsr 29 haftalik olurum
(2,307 puan) tarafından
Valla bnada öle dedi daha ramazan ayına girmeden kontrol üm vardı tutablrsen tut dedi cok şükür tutum
(1,297 puan) tarafından
Benimde var bakalim insallah gidicem o zaman sorarim yinr
(2,307 puan) tarafından
Evet sor ama sana tutma der kesin sen bilirsin cnm sana kalmş
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ben dayanamadım. Emzirme döneminde de keza öyle. İki yıl borcum var yani. Rabbim tutmayı nasip etsin. Borçlarımı ödemeyi nasip etsin 
(7,709 puan) tarafından
Ya inşaAllah tutarsın ama zorlamaya da gerek yok. Ben dayanamıyordum. Çok emiyor kızım. Bu sefer Allah'ın izniyle tutmayı istiyorum. Zaten akşama kadar okulda oluyorum
(1,297 puan) tarafından
Valla insallah tutarim rabbim güc kuvvet versin hepimize
(7,709 puan) tarafından
Amin. Ben senin hamile olduğunu bilmiyordum. İsmen cismen tanımıyorum ama nick adını biliyorum sadece.
(1,297 puan) tarafından
Ben cok eski bi kullaniciydim hesabimi sildirdim sonra tekrardwn actim hesap 3 4 senedir burdayim sildikten sonra baya uzun girmedim
(7,709 puan) tarafından
Yok bu nickle seni tanıyorum ama asıl ismin nedir bilmiyorum. Hayırlı mübarek olsun inşaAllah. Rabbim İslam'a, anne babasına hayırlı evlat eylesin doğacak çocuğunu da diğer çocuklarını da

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ayseyylkn.18 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
28 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canlarım benim (31 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 91 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,146 soru

11,349,482 cevap

34,814 kullanıcı

...