0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 3 gundur yag veriorm yinede kaka yaomiyor yarin hastaneye goturucem anne sutu ve hipp mama kullaniyorum mamadan kaynaklimidir bilmiyorm dogdugundan beri mama veriyorum hep böyle 45 günlük sizce hangi mama iyi gelir ki hippide doktor soylemisti

10 Cevaplar

0 oy
(7,677 puan) tarafından
Canım sen bir kayısı kompostosu içsen sütünden alır rahat yapar kakasını.
tarafından
Denerim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaka yapınca sert mi yapıyor
tarafından
Hayir sivi geliyo canim ama çok ikiniyor bazen agliyor
tarafından
Hayatım o zaman kabız değil ki sert olursa rengi değişik olursa boncuk boncuk az yaparsa kabizdir ikinmasi normal ağlaması da bilmiyorum götür istersen bı doktora
0 oy
(1,788 puan) tarafından
Canım belki mama kabız etti bizde hipp kullandık 2 kere yaptım kabız oldu oglum taş gibi yapıodu kıyamet koptu aglaya aglaya ettti
tarafından
Yaptigi zaman sivi yapiyo canim ama cok ikiniyor  çok skyo kendini kpkrmzi oluyo
(1,788 puan) tarafından
Belki masadan olabilir canım
0 oy
tarafından
Gaz damlası falan varsa onu ver biz metsil kullanıyorduk bir de mama olarak da bebelac gold ve sma  optipro ikisi kullandık
tarafından
Gaz damlasi yok canim sma cok soyleyen var iyimi acaba kilo sldirimi falan
tarafından
Benim kızım kolik bir bebekti aşırı gazı vardı bu mama çok iyi geldi ve bayağı iyi de kilo aldırıyordu. Söylemesi ayıp biraz büyüdükten sonra fiyatı bize artık fazla geliyordu diye bebelac golda geçtik ondan da memnun kaldım ama hangisi dersen sma derim
0 oy
tarafından
Hipp benm kızımıda kabız yapmıştı cnm
tarafından
Dha sonra ne kullandiniz acaba duzeldimi
tarafından
Canm aptamil aldm kustu sma aldm yemedi en son çağreyi bebelac gold ta buldm 8.  Aydan sonra normal bebelac a geçtim
0 oy
(11,216 puan) tarafından
normal benimkide yapamazdi. daha bilmiyorlar o yuzden ikinio gazida var
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Her gün yapmayabilir.sert mi kakası eger oyleyse kabızdır. Bağırsak düzenleyici maflor kullanabilirsin
tarafından
Sert degil canim sivi yapio ama yag kullanmadan asla yapamio
(9,247 puan) tarafından
Bağırsak düzenleyici almalısın
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Sıvuysa kabız değldir ya o kilo yapıyor ondan geç yapıyordur kakasını 
tarafından
Sivi canim kakasi evet kilo alimi iyi doktor mama verme dio ama sutumlede ac kaliyo cisli bez sayisi azaliyo o yuzden veriyorum mamayi sma denicem birde
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bebelac gold alabilirsin kabız olduğuna emin misin belki de gazı vardır çok rahatsizsa eğer lavman yapın 
tarafından
Mama icerken bile altdan gaz cikario üsttende cikariyo baya buyuk insan gibi valla ama nie boyle bilmiyorum kabiz diyemiyorum cnku sivi yapio kati degil mamasi canim
(2,039 puan) tarafından
Gaz çıkarmasına aldanma canım bazen ne kadar çıkarsa da gaz sıkışması olabiliyor sen yine de mamasini değiştir birde hergün 1 fincan rezene iç bebeğine de 2-3 çay kaşığı kadar ver
0 oy
(985 puan) tarafından
Biogaia çok faydalı öneririm. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 71 göst.
30 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 45 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (489 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,635 cevap

35,160 kullanıcı

...