0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (435 puan) tarafından
Ciğerlerine indiği için hava verdi doktorumuz. 2 gündür hava verıyorum ama öksürüğü azdı şiddetlendi neden acaba  . Normal mi bu durum ciğerden balgam mı çıkıyor acaba

6 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Kızlar havadan sonra öksürük artarmı
-Reklam-
0 oy
(1,643 puan) tarafından
Evet artabiliyo. Balgami atabilmek icin daha cok oksuruyolar cnm. Zamanla duzelir insLlah
(435 puan) tarafından
Öylemı tamam korktum bende dün aksam basladık havaya daha 3 kez verdım birden artınca korktum bende ciğerdeki balgamı çıkarıyor sanırım. Çok teşekkür ederim yorumunuz için
(1,643 puan) tarafından
Evet cnm aynen hava balgami yumusatiyo zaten amac o. Onu da cikarabilmek icin istemsiz oksuruyo. Oksurmesi iyi bi yandan cunku fayda ettiginin gostergesi. Bi de disariya cikar surekli temiz hava alsin. En guzeli inan bana temiz hava
(435 puan) tarafından
Çok terlıyor ya cnım ne bılım nasıl gıydırecegımı sasırdım vallahı. Hava vermeden once öksürmesi çok yoktu ama dun aksam vermeye baslamıstım bugun daha cok artınca korktum baya .Cuma gunu komtrolumuz var umarım yarına daha ıyi olur ya
0 oy
(76 puan) tarafından
Cokgecmıs olsun canım duzenlı yap doktorunun dedıgı gibi bizde 1 yasında yasamıstık zor bir süreç senı ıyı anlıyorum
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Normal sonra azalacak yavaş yavaş öksürmesi daha iyi şimdi hastalığı atıyor 
0 oy
(419 puan) tarafından
Gayet normal canım buhar mukusu yumuşatır o da atmak için öksürüyor bol bol su içir. Birde karnı bacağına gelecek şekilde yatır elini hafif bükerek sırtını aşağıdan yukarıya doğru vur biraz sert vurmalısın balgamı atmaya iyi geliyor geçmiş olsun canım 
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Ilk gunler oyle oluyor canim daha cok oksurur. Doktorun dediği gibi hic aksatmadan ver yine gecmezse gotur iyice kötü olmasin yazik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 211 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Akile (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Minikii (591 puan) tarafından soruldu

396,872 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı

...