0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
1- temizlik diyenler olacktr 

2- Kur-an Kerim okuyarak diyenler olacak ♡

3-maske 

4-uyumak 

5_pasta yemek yapmak

6 kitap

Bunlar hariç kizlar napardnz evde sıkılıyorum artik oğlumla disari da gidemiyoz hava soğuk.  :(  vaktimi nasıl guzel degerlendirirm kendimi nasil gelistiririm 

47 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Vallahi canım sıkıldıkça yemek yerim kendimi öyle mutlu hissediyorum :D

tarafından
Serpilcim ezilirsin dikkat et kamyon balina ton dolu burası skajaja
tarafından
Vallahi ben ne yediğimi yazarsam bana gülersiniz ☺☺☺ ama doydum mu yok hala da açım aç diye evde dolanıp duruyorum ☺☺☺ doymak nedir bilmiyorum
tarafından
Offf ben de yemekten kalkali 1 saat oldu cay koyup kek yicem aklim kekte, yemeden uyursam allah korusun sabaha bi taraflarim siser sjaj
tarafından
Pis nispetçi hülyoş Ajajaja
Bende açım ne var hıhhh
tarafından
Vallahi doyamıyorum ne olacak bilmiyorm ☺☺
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Eşimi severek ♥️
+1 oy
tarafından
Bütün bu yazdıklarını yapacak kadar vaktin varsa bence mutlu ol zaten :)  Spor yapabilirsin ya da hobi edinebilirsin seramik, ahşap boyama, vb.
(546 puan) tarafından
Hepsini yapamıyorum malesef herzaman .. zayifim spora gerek yok diğerleri icinde disari cocukla gidemem
tarafından
Spor kilo vermek için yapılmaz ki. Zayıfsan vücut sağlığını korumak için de yapabilirsin. diğerleri için de internette online kurslar ve videolar var. yine online sinema eleştiri etkinliklerine katılabilirsin.
(2,746 puan) tarafından
Zayıfım spora gerek yok nedir ya :D bacım kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun. Spor kilo için değil sağlık için yapılır. Kurtulun şu zihniyetten ya. Spor kilo vermek için değildir. Spor sağlık içindir. Fiziki sağlık akıl sağlığı vs hepsine faydası vardır.
(546 puan) tarafından
Ay bi siz akıllısınız heee bi siz biliyonuz tovbe ya beni kilolu sandigi icin belkide spor yazmstr dye düşünürekten oyle dedim yoksa bizde biliyoruz milattan gelmiyoz
0 oy
tarafından
Maske ne alaka kız
(546 puan) tarafından
Yüz maskesi
tarafından
Hee hiç alakam olmadığı nasıl belli :)
(546 puan) tarafından
:) yap arada
0 oy
(217 puan) tarafından
Sıkılmaya fırsat vermiyorlar ki :D
0 oy
(155 puan) tarafından
Telefonda boş gereksiz tik tok videoları izlemek çizgi flim kizimla izlemek oyuncaklarla oynamak 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Müzik dinleyerek bebeğimle ilgilenerek çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayabildiğimde uyuyabildiğimde  temizlik yapabildiğimde bunlar şuan benim için çok önemli
0 oy
(14,428 puan) tarafından

El işi yazmamışsın :D

(546 puan) tarafından
Aklma gelmedi :)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Oynak bir müzik açarak sjsjsjsjsjs 
(2,671 puan) tarafından
Aynen bende :-):-)
0 oy
tarafından

once temızlık yapıp heryer pırıl pırıl olunca mutfaga gırerım genelde oglumla gırerız kek pogaca kurabıye vs yaparız kafam dagılıyor muzıgı de acarım kafama göre.. 

kıtap okumak oglumla oyun oynamak mutlu eder benı 

eskı dızılerden yada kafama saran fılmlerden acar ızlerım arada

resım cızerım oglum boyama yaparken bende oturur resım yaparım yada onunla boyama :D öyle ıste aklıma baska bısı gelmedı suan komsumla gıder gelırız bıde sıkıldık ca bı kahve ısmarla derız bırbırımıze o an ısı gucu bırakır bazen eslı bazen teke tek takılırız :D

0 oy
(46 puan) tarafından

Kişisel gelişim anlamında bir şeyler yapabilirsiniz, genel kültür olması adına kitaplar, makaleler okuyabilirsiniz, çocuğunuzun gelişimi için online gruplara katılabilirsiniz, oyun atölyelerine mesela.. Bi hobi edinip o alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.... 

0 oy
tarafından
Eşime satasiyom valla dovuyom onu bebem yok 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Yemek yiyorum sjsjsja
0 oy
tarafından

Tatlı yerk cikolata :))bide annemi aradım mi 

0 oy
(44,744 puan) tarafından
Çocuklarımı oynarken izlemek büyük mutluluk ve keyif veriyo bana 
0 oy
tarafından
Biseyler yemek tv izlemek:)))
0 oy
tarafından

Bu şiklardan hiç biri. 

11 aylık bir kızım var sürekli onun peşinden kkstur yemek bulaşık derken hiç kendime vakit ayiramiyorum.

Kitap okumayı müzik dinlemeyi özledim. 

Şuan tek hobim kızımı öğle uykusuna uyutunca namazı hemen kılıp Nescafe içmek 10 dakika :D

Ondan sonra ise devam

0 oy
(48,731 puan) tarafından
Sıkılmaya hic vaktim olmuyo benim neden acaba ya isler.hic bitmiyo kalan zamanlada kizimla.oynuyoruz 
0 oy
tarafından

koltukta uyuduklarini bilip oturunca bir mutluluk cokuyor:D

0 oy
tarafından
Hep uyuyorum ya yapacak bir şeyim yok hiç, hamileleikten mi nedir hepde halsizim 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 579 göst.
9 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,220 göst.
6 Nisan 2020 Aile kategorisinde Busrahatice (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 417 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 464 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ysf (84 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı